Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

padaka

Użytkownik
 • Zawartość

  271
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jakie można dodać leki do paroksetyny(oprócz tych, które mam w podpisie), aby jeszcze bardziej uderzyć w objawy nerwicy? -- 03 sty 2016, 18:18 -- Konkretnie to w objawy somatyczne i w GAD.
 2. Ale u mnie paro w ogóle nie powoduje uboków, no może jedynie kastruje, ale ten skutek uboczny mi w ogóle nie przeszkadza
 3. Jaka jest różnica między dawką 20mg i 40mg? 20mg w ogóle mnie nie zamula i bardzo dobrze kasuje FS, ale jestem ciekaw czy dawka 40mg całkowicie wyeliminuje u mnie FS.
 4. U mnie również SSRI(paroksetyna) znacznie łagodzą objawy FS i dodają odporności psychicznej. Na te objawy neuroleptyki brane samodzielnie, nie miały żadnego wpływu, a nawet pogarszały objawy.
 5. Czy Dupakina ma jakiś pozytywny wpływ na FS i GAD skoro wpływa na GABĘ?
 6. A kiedy mogę się spodziewać działania na te objawy depresyjne? Konkretnie na wycofanie społeczne, apatię, amotywację? Olanzapinę biorę dwa tygodnie, a paroksetynę od miesiąca. Olę dostałem na stany psychotyczne, które już zaleczyła a paro na FS i ZOK i tutaj też odczułem poprawę.
 7. Co sądzicie o połączeniu paro + ola? Bo takie biorę.
 8. Co jest niebezpiecznego w paroksetynie, bo łykam to jak cukierki?
 9. padaka

  Wybory parlamentarne 2015

  Bzdura z dupy wzięta, tak jak zakaz islamu w Japonii.https://obserwatorpolityczny.pl/?p=14451
 10. Psychiatra dołączył mi do paroksetyny olanzapinę. Czy taki mix również da stymulację dopaminy jak fluo z olą?
 11. Dla mnie paroksetyna jest jak cukierek. Wchodzę na nią bez problemu, działa doskonale, nie zamula ani nie usypia, jedynie kastruje i znieczula emocjonalnie z czasem. Czy doskonała tolerancja i działanie świadczy o braku serotoniny?
 12. Ja też miałem takie zmęczenie i przeszło mi gdy przeszedłem dwukrotną antybiotykoterapię z powodu anginy. Po antybiotykach przestały mi się też tworzyć kamienie migdałowe i poranne kapcie w gardle.
 13. Czy macie tak, że jeśli odstawicie wszystkie antydepresanty, neuroleptyki i inne tego typu leki, to nawet nie mając jakichś konkretnych objawów, czujecie się "nienormalni"? Ja będąc "czystym" czuję się jakiś taki rozmemłany, mówię cicho, głowa jest jakaś ciężka, dziwnie mi się mówi i w ogóle czuję się tak jakbym miał mózg spowolniony. Konkretnie to brakuje mi neuroleptyków i to w dawce konkretnej, schizofrenicznej(kilka lat miałem diagnozę F20.0). Od ponad roku rzadko je biorę, a jak już to doraźnie w małej dawce na sen. Od 10 dni wróciłem do neuroleptyku i w ogóle całkowicie inaczej się czuję - myśli mi się szybciej, trzeźwiej, wraca aktywność. Za parę dni idę do psychiatry i powiem, czy mi nie zwiększy dawki, albo nie zmieni leku na jakiś mocniejszy.
 14. padaka

  Miłosierdzie Boże

  Czyli: róbta i wierzta w co chceta, wszyscy pójdzieta do nieba.
×