Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

hi:)

 

paulag24 takie wglabienie mam chyba od dziecka....po prawej stronie taki rower...kiedys sie tym przejemowalam..ale mialam i TK glowy i rezonans...i wiesz co jest o tym napisane...zwapienie....neurlog powiedzial ze to normlane...masa ludzi ma takie....nawet o tym nie mysle...wiec spokojnie...glowa do gory :yeah::yeah:

 

za to ja akcja jelita dalej....albo trzustka...poprostu woda z pupy((:jestem zalamana....dzis kolezanka mi przywiezie z pl te tabletki o ktorych pisalyscie,,,

 

Krwiorzercza Mysz ja bralam debretin...bylo ok..tylko te wszystkie leki maja to do siebie ze efekt jest widoczny po dluzszym czasie ich brania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh wiem, wiem tymbardziej, ze moja mama i brat mieli jelitowke i te same objawy, mame nawet oslabienie trzymalo 5 dni. Dzis ide na randke mam to w d, juz w niedziele musialem przez to odwolac, jestem oslabiony, ale nie bede randek non stop odwolywac, bo sie potencjalnie fajny zwiazek posypie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Towarzysze Niedoli :lol:

U mnie nic nowego, wczoraj sie wykąpałam z infekcją i dziś zdycham podwójnie. Drapanie w gardle, nudności, połykanie śliny, wielki katar.

Do tego jak zwykle jakies wzdęcia, bóle jelitowe, na szczęście bez biegunki 2 dzień. Doszły wyraźniejsze pobolewania w plecach, na żebrach, głównie po prawej.

ALe widzę, ze każdy ma "coś" więc nie jestem samotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było lepiej, chodzę do psychologa, ale od prawie deoch tygodni boli mnie prawa strona ciala... Zaczelo sie pod zebrami, przeszlo potem w bok, po tygodniu dołączyła lopatka i teraz glownie ona mi doskwiera. Jednoczesnie przejmuje sie moimi pieprzykami i obawiam sie, ze lopatka i zebra to przerzuty do kosci lub wątroby... Mama mowi, ze to os kręgosłupa i mam za malo sportu i do od stresu ale ja schizuje ;( na dzisiaj jestem umówiona D dermatolog na dermatoskopem, boje sie,mze skieruje mnie do wycięcia,mieszczę prsed swietami, a ja nigdy nie badalam pieprzykow, a dwa mi sie posobaja; jeden ma nierówne brzegi, a drugi ma ciemnobrązowe kropki i lekkie szare zabarwienie... Mam i od lat, ale i tak panikuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulag24, ja mam dłuższe to wgłębienie. Mówię ci nic złego. Moja córka za to ma wypukłość i tak jak pisze marta80, sa to zwapnienia

 

 

 

Prakseda, mozliwe że już miała WB bo inne badania wczesniej wykazały boreliozę Generalnie nie ma tego badania na liście badań refundowanych. A WB samo w sobie też nie zawsze daje 100% pewności

 

 

 

Krwiozercza_Mysz, ja słyszałam, ponoc tak samo dobry tyle że na receptę, a ja do lekarza już nie idę, mam dość na ten rok lekarzy, nadrobiłam zaległości za 38 lat :roll:

 

 

 

sinister, rak hiv ?? No nie żartuj ;)

 

 

 

nefretis, kuruj się i wracaj do życia, święta za pasem :D

 

 

 

Stokrotk@, nie panikuj, zobaczysz że lekarz powie że wszystko ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kurwa tego wszystkiego dosyć !!! Nie mam zamiaru dłużej się bać i wymyślać sobie choroby. PIERDOLE.

 

-- 16 gru 2014, 17:00 --

 

Za świętami specjalnie nie przepadam, ale postaram się jakoś je przeżyć. Natomiast na sylwestra wybieram się do knajpy i już tym żyję. Zamówiłam sobie doczepiane kłaki, fryzjera, kępki rzęs i czuję się jak nastolatka. Mąż pyta po co mi to wszystko, że chyba mi odbija a mam na wszystko wyjebane.

Trzeba korzystać z życia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam /cenzura/ tego wszystkiego dosyć !!! Nie mam zamiaru dłużej się bać i wymyślać sobie choroby. /cenzura/.

 

-- 16 gru 2014, 17:00 --

 

Za świętami specjalnie nie przepadam, ale postaram się jakoś je przeżyć. Natomiast na sylwestra wybieram się do knajpy i już tym żyję. Zamówiłam sobie doczepiane kłaki, fryzjera, kępki rzęs i czuję się jak nastolatka. Mąż pyta po co mi to wszystko, że chyba mi odbija a mam na wszystko wyjebane.

Trzeba korzystać z życia ...

 

No ale chyba jako mężczyzna powinien być zadowolony, że się odstrzelisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

braksił22, jesteś :papa: Kopa lat :mrgreen: Pamiętasz, mieliśmy codziennie ćwiczyć, wywiązałeś się? :lol:

 

A jak tam u Ciebie? Co z Twoimi nagłymi napadami gorączki? Mogą pochodzić od choroby Crohna? Cieszę się, że w końcu trafiłeś do profesjonalnego lekarza:)

 

 

Ćwiczyć to nie ćwiczę, ale aktywnie teraz spędzam czas :) A to pomogę w remoncie fundacji, która powstaje u mnie w mieście, a to wyskoczymy gdzieś ze znajomymi. Już nie siedzę przed lapem po 10 godzin dziennie :)

Gorączki chyba już ustały. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem, bo nawet nie sprawdzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) od razu przepraszam za moje pytanie, ale znowu mi sie sieczka w głowie robi. czy dwa stolce dziennie to jest normalne czy to jest biegunka? w necie wyczytałam, że zdrowo jest 3-7 na tydzień a u mnie wychodzi 14.

P.S. liczyć własne stolce? - naprawdę wątpie w moje zdrowie psychiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Stokrotk@, nie panikuj, zobaczysz że lekarz powie że wszystko ok :)

 

 

D@ri@nk@, dziękuję! Pani doktor powiedziała, że mam bardzo ładne znamiona, więc po strachu ;-) Na ból pod łopatka i pod żebrem wzięłam Voltaren, a jutro i pojutrze idę na fitness :)

Uwielbiam pisac w tym temacie " a nie mówiłam" :yeah::yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej !

 

Wybaczcie, że mnie nie było ale robie sobie mały odpoczynek od nerwicy. Nie mam chyba na nią czasu zresztą :P Nie oznacza to, że nic mi nie dolega, raczej boli mnie ze zmęczenia wszystko tak bardzo, że nie mam sił myśleć o szyi i flegmie. Bolą mnie okrutnie plecy, mięsnie pleców konkretnie, że aż promieniują do klatki piersiowej. Boli mnie kark, mam na nim przeczulicę, najmniejsze dotknięcie palcem powoduje skurcz mięśni. Do tego skurcze jakby w środku oka. Ale nie mam czasu zastanawiać się nad tym i analizować, co uważam za pozytywne :) Zreszta ból pleców i klatki, jak silny by nie był, nie straszy mnie bo wiem od czego to: od przeciążenia fizycznego przy dziecku. A jak wiem od czego coś jest - to łatwo mi to znieść. Proste :)

 

Odpiszę na szybko niektórym i zmykam dalej zapitalać w domu.

Krwiożercza Mysz, zapomniałam Ci odpisać ostatnio jak pytałas o wymaz z nosa. Miałam wymaz, to bylo pierwsze co zrobilam. W wymazie wyszlo: bakterie wchodzące w skład flory fizjologicznej. laryngolog powiedziała ze to okej.

 

Prakseda, Tobie rowniez zapomnialam odpisac jednej rzeczy. Otoż wszyscy laryngolodzy chcieli mi dac skierowanie na Tk niemal odrazu, na pierwszej wizycie.

Tzn najpierw musiałam czekac bo bylam w ciazy i nie mogłam....

Ale po porodzie zaraz u pierwszego laryngologa juz mialam dostac skierowanie ale nie moglam bo mialam kilka rtg robione i za duzo promieni, kazali czekac. Nastepny laryngolog tez mi chcial dac odrazu ale zdecydowal ze da mi na tk krtani i odc szyjnego bo to mi bardziej dokucza. Na krtan i szyje w koncu nie poszlam.

Trzecia laryngolog (tym razem na NFZ) dała mi skierowanie na 3 wizycie o wstepnych probach leków i płukania zatok. czekalysmy rowniez az minie ok pol roku od ostatnich rtg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na randce myslałem , że zejdę, z resztą po drodze jak na nią szedłem też, bo kto normalny zapierdziela, po jelitówce kawał drogi na pieszo, ale nic jemy gorący posiłek, i nagle myślałem, że zemdleję, okropnie toleruję gorąco z resztą pisałem Wam o tym. Spotykałem się tylko z uspokój się otwórz okno i Ci przejdzie mnie też jest duszno. Cieszę się, że spotykam się, ze zrozumieniem. Niestety co mnie martwi to znów kłucie w lewym podżebrowym boku i wróciły nudności non stop praktycznie, klucha w gardle, i bulgotanie w brzuchu i bekanie, czasem gazy. Nolpaza na żołądek przestała dzialać. Mieliście przy zapelniu żołądka jakiś antybiotyk dobry?Bardzo mnie te nudnosci mecza i to odbijanie :/. Oczywiscie od rana mysl o raku trzustki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×