Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Toksyczny, zależy jak rozumieć, jeśli jedna osoba próbuje niszczyć drugą i sprawia to jej jeszcze przyjemość to taki związek nie ma przyszłości, bo jak żyć czując się ofiarą, ale jeśli ta miłość jest tak toksyczna, że nie możecie bez siebie wytrzymać i robicie sobie krzywdę nawzajem, będąc świadomi swojej miłości i wierności do siebie, ta taki zwiazek wydaje mi się bardziej interesujący.

 

Pytanie: nad kim z bliskich Ci osób lubisz najbardziej się wyżywać psychicznie, a propo toksyczności, zakładając że masz gwałtowny temperament:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: nad kim z bliskich Ci osób lubisz najbardziej się wyżywać psychicznie, a propo toksyczności, zakładając że masz gwałtowny temperament:)

 

Nie lubię się na nikim wyżywać psychicznie i raczej tego nie robię. Nie ma co się wyżywać na innych z tego powodu, że sami czujemy się źle albo mamy zły humor.

 

Dlaczego w naszym kraju jest tylu ludzi bez charakteru, bez własnego zdania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, myslalam ze tu są tylko osobiste pytania i ja też chce takie zadać. Nie jestem socjologiem ani w ogole nie mam pojecia co odpowiedzieć. Zwlaszcza o czwarej nad ranem po nieprzespanej nocy.

 

Moje pytanie brzmi: Jak opisalbyć swoje uczucia, gdy słuchasz muzyki? Jak się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od rodzaju muzyki i/lub konkretnego utworu, czasem czuję się rozkręcony, obudzony do życia, czasem po prostu wzruszony, czasem wyluzowany (jakby wszystkie problemy ze mnie spłynęły), a niektórych uczuć za bardzo ubrać w słowa nie mogę. Na pewno muzyka potrafi zaprowadzić ludzkie emocje... praktycznie wszędzie.

 

Czy słuchasz muzyki w celu wywołania albo wyładowania pewnych emocji? (np. kiedy jesteś wkurzony/a) A może słuchasz tak po prostu, bo muzyka towarzyszy ci niemal w każdej chwili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham niemal non stop, po prostu coś musi mi grać, ale od tego czy jestem wkurzony czy szczęśliwy zależy rodzaj muzyki którą sobie puszczam. Np. gdy jestem wkurzony puszczam energiczną muzykę, która wzbudza we mnie agresję a gdy jestem szczęśliwy to daję taką która wzbudza raczej pozytywne emocje ;).

 

grasz lub grałeś/aś na jakimś instrumencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oł dzis, ale byłoby fajnie, grałabym na giełdzie i systematycznie podwajała ta kwote, oczywiście martwiłby się tym ktoś inny, a ja siedziałabym beztrosko w domu i nie myślała o tym że potrzebuje dużo pieniędzy;)

 

czy lubisz słuchać muzyki klasycznej?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak, ale wynika to z tego że po prostu wstyd mi mówić innym o niektórych rzeczach. Zresza trudno żeby zrozumieli mnie jeśli oni chcą się bawić a ja się ciągle źle czuję i odmawiam i szukam wymówek. Głupio mi po prostu się przyznawać ciągle do tego że się znowu źle czuję itd.

 

Co robisz kiedy źle się czujesz a leżenie w łóżku jeszcze bardziej Cię iytuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówie sobie że to siedzi tylko w mojej głowie, i ze drania trzeba pokonać, i powoli wstaje i zajmuje się czymś, okropnie sie przy tym czuje, ale trzeba się hartować!! a jak się bardzo źle czuje, to wyciągam wachlarz i spokojnymi ruchami zaczynam się wachlować, uwleibiam to i polecam, relaksuje :lol:;)

 

czy masz jakiś temat o którym myslisz i który sprawia, że powoli odłanczasz się od szarej rzeczywistości i od lęku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już komuś czegoś zazdroszczę to nie są to rzeczy materialne,więc kupić ich nie można,dlatego zazdroszczę dalej ;) Albo staram się to jakoś zmienień,choć nie zawsze można.

 

Jak wygląda Twój przeciętny dzień wakacji/urlopu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda mój przeciętny dzień wakacji? Codziennie to samo, a mianowicie wstaję, oglądam telewizję, siedzę na komputerze, porozwiązuję kilka krzyżówek, pójdę do sklepu, a wieczorem trochę sobie ćwiczę, bo przytyłam 3 kilo. Jednym słowem: nudne.

 

 

Jakie byłyby Twoje wymarzone wakacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chiałam zadać podobne pytanie, ale mnie ktoś już wyprzedził, skoro ta ja chiałam uciec i sprawić tak osobiste pytanie innym sama muszę na nie odpowiedzieć :P

 

Zmieniłabym z pewnością swoje negatywne nastawienie do otaczającej mnie rzeczywistości, trochę więcej uśmiechu na mojej twarzy pozwoliłoby mi na siebie inaczej spojrzeć, nie jako wyklętą kobiętę, femme fatale ale jako kobietę w dosłownym tego słowa znaczeniu ;)

 

Pytanie, czy wierzysz w drugą miłość ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo mam lubić, jak nie siebie?? za jaką osobę jestem w pelni odpowiedzialna? życie jest krotkie, więc staram się je przezyć jak najciekawiej. Wiem, że mam jakieś talenty, jakeś zdolności i się nimi cieszę, że zostaly mi dane od losu, przecież moglo tak nie być. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×