Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko czego się dotknę spier*olę :evil:

 

znam to choojostwo.

Serio? I co? Pełna akceptacja czy walka z wiatrakami?

 

Walka, walka ale dno takie ze.......

nieudana walka determinuje wkurw, który doprowadza potem do stanu wyczerpania, akinezy mentalnej.

Potrzebuję nowego stanu umysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie wariować, jak na poczcie ,co któryś mail to - ''ktoś chce Cię namierzyć''

No kurwa.

Albo jakieś maile od nieznanych mi osób - jebane boty, bo nawet jak chciałam odpisać, to nie dochodzi :evil:

Jakieś niby zdjęcia- konie trojańskie.

Boże co za śmietnik...

Dodając do tego obawy, które zwykle mam.. gdy ktoś mówi- Ej ja Cię znam! Z widzenia.. LOL

Albo.. Ja to Panią kojarzę.. I podaje dni w które mnie widzi albo sytuacje :shock:

Jeszcze lepiej jest kiedy mam głuche telefoniki :great: Na szczęście już nie.

Albo kiedy ktoś mówi- Pani to ZAWSZE tak wygląda.. Kurwa no.

Albo jeszcze sytuacje, kiedy poznaję ludzi w mieście, a potem się okazuje że oni znają mnie a ja ich nie :shock:

Jestem tak nieuważna..

Albo inna osoba,co mówi,że czekała na mnie kilka miesięcy :shock:

A i jeszcze przeczytałam odpowiedź na sms sprzed 6mies. od mojego 'bylego'' :D:great:

Jak tu być normalnym? Jak nie mieć schiz? :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna zaraz pierdolca jakiegos dostane:/

Wstalam sobie raniutko cala radosna, nawet sie wystroilam do pracy i mejkapa zrobilam porzadnego i tak sobie podspiewuje w robocie i zacieszam pol dnia a tu nagle przychodzi 16:00 i i dupa :evil: Banan schodzi z twarzy tak sobie jakby z niczego i juz wiem, ze ze wszystkich planow, ktore sobie rano wymyslilam nic nie bedzie. I tak od tygodnia. A bylo juz tak fajnie :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zabiję moją starą... Po prostu jej tak wpierdole, że wyląduje w szpitalu i z niego kurwa nie wyjdzie. A ja w końcu będę się cieszyć. Nawet nie wiem kiedy ta szmata wyszła do sklepu po piwsko. Pierdolony gnój wydaje dziennie tyle pieniędzy na swoje zasrane chlanie, że nikt nawet nie jest w stanie tego zliczyć. A ja kurwa nie mam za co iść do kina. Jeszcze jakby sobie sama na to zarobiła ale nie, pasożytuje dziwka na moim tacie. Wybaczcie mi za słownictwo ale nie umiem inaczej przedstawić jak bardzo jestem wkurwiona..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova, nie, nie. Sama ją sobie bierze ch... wie skąd. Idzie na zakupy i wraca podpita... i pewnie wtedy jakąś część kasy też sobie zachowuje żeby mieć na wypadki takie jak te: mój tata wychodzi do pracy a szmacisko biegnie do sklepu. Mogłabym ją teraz uderzyć czymś ciężkim. Bez mrugnięcia okiem, bez zastanowienia i bez jakichkolwiek uczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi jest i źle :cry: Nic mi nie pomaga na lęki. I wieczorem zawsze tak źle się czuję. Kiedyś lubiłam chodzić spać, żeby zapomnieć o problemach, kładłam się z nadzieją, że niby jutro będzie lepiej. Ale teraz już wiem, że nie będzie. Gdy mam się położyć, czuję przygnębienie, nawet lęk, że coś się kończy, że mogę się już nie obudzić, albo że po prostu nie zasnę i będę się znowu męczyć w tym łóżku przez 2? godziny :(:-|:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Odczuwam wielką chęć coś sobie zrobić :why: Za to, że wszystkie okazje na miłość i coś więcej przechodzą mi koło nosa, że jestem tak beznadziejna, że faceci wybierają inne zamiast mnie, że ich odrzucam swoją krzywą, paskudną, upośledzoną, zezowatą mordą. placze.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio masz zeza, czy już se wrzucasz? Na pewno nie jesteś taka brzydka, jak Ci się wydaje. Poza tym to podobno chodzi o ten błysk w oku, a nie o ładną buzię tylko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam, znam jednego gościa z zezem i ma naprawdę mega powodzenie. a tak ogólnie to lekki zez jest nawet sexy, były ostatnio zdjęcia jakiejś modelki na pudelku czy innym gównie i wyglądała fajnie. ja to mówię serio, ale możliwe, że mnie kręcą takie różne ułomności i defekty w ludziach po prostu. nie przejmuj się tak tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie możesz sobie wmawiać, że jesteś taka czy siaka, bo inni też Cię będą negatywnie odbierali. trzeba sobie czasami wyhodować samemu wiarę w siebie, żeby to jakoś poszło i też na przekór innym trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×