Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Peter88

Użytkownik
 • Zawartość

  589
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Chce mi się rzygać. Nie lubię lata, nie, nie, nie.
 2. no i jak też tak to widzę PS: Takie czasy, że kobiety lepiej sobie radzą z prowadzeniem auta niż my.
 3. to chyba zbyt piękne abym mógł zrealizować.
 4. mnie już sama teoria przeraża. Aczkolwiek czuję, że jeżeli jakimś cudem zaliczę testy i przyjdzie mi znaleźć się na ruchliwej dwupasmówce to chyba po prostu podziękuje.
 5. Chciałbym zrobić prawko ale się kuźwa boję
 6. Peter88

  OT

 7. Czuje się do dupy. Męczę się cały weekend. Zastanawiam się czy wrócić do farmakoterapii, ale sam nie wiem czy będzie tego jakiś efekt. Brałem kiedyś przez pół roku i zrezygnowałem. Może to był błąd.
 8. nie mam siły na egzystencję w świecie jaki obecnie mamy.
 9. słucham muzyki. Co ciekawe dołującej lub muzyki poważnej. Nie zawsze pomaga i nie na 100% ale łagodzi napad.
 10. Mimo pięknej pogody, czuje się fatalnie. Zabierzcie mnie stąd.
 11. Z pracy odchodzi najbardziej pomocna i życzliwa mi osoba
 12. mimo sporej dawki świeżego powietrza i słońca, po 2 h przejażdżce rowerem- czuje się źle. Rozgoryczenie i myśli o ucieczce z tego niezrozumiałego dla mnie ziemskiego padołu nasiliły się.
 13. Nie no oczywiście masz rację. Po prostu szukam rozwiązania w stylu "wilk syty i owca cała" czyli tzw. kwadratura koła, czy jak kto woli "mieć ciastko i zjeść ciastko", bo ja nie chcę jej skrzywdzić ani nikogo i nie chcę nikomu mącić w życiu ale sam jednocześnie, chciałbym ją mieć dla siebie choćby na 10 min i może bym się przekonał, czy to jest to czego potrzebuje, co podpowiada mi mózg. No ale tak się po prostu nie da...Ciężko wyprzeć się nadziei tak do zera ale w dupie z tym. Muszę to jakoś przechorować, może będę odporniejszy w przyszłości.
 14. Dzięki, że chciało wam się poświęcić czas na odpisywanie. Postaram się nie stracić fajnej koleżanki, z którą będę miło spędzać czas w pracy ale nie będę jej przyzwoitką. I tak staram się być dla niej niedostępny, drocze się z nią, czasem coś powiem niemiłego a ona się śmieje .Co z tego wyjdzie, czas pokaże. Jak się zapyta mnie kiedyś co chcę za to czy za tamto, to powiem jej, że buziaka. Zobaczymy jak zareaguje.
 15. Wiem, że to nic złego ale za to przykrego. a co z tego ma być jak ona jest zauroczona w swoim bohaterze, który jest moim imiennikiem. To dopiero ironia!
×