Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Peter88

Użytkownik
 • Zawartość

  596
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam, w weekend byłem nad morzem z wycieczką z roboty. Było fajnie ale jak wróciłem dopadła mnie mega deprecha i beznadzieja, nie wiem czemu tak mam...
 2. Peter88

  Samotność

  W te święta czuje się wyjątkowo samotnie
 3. Dzięki za słowa otuchy Czuje się dzisiaj źle. Ostatnio stwierdziłem, że żadne używki nie są moim sprzymierzeńcem. Wypiłem trochę i nie mogłem zasnąć, a po przebudzeniu o 5:30 rano dostałem jakiegoś zjazdu.
 4. Chce mi się rzygać. Nie lubię lata, nie, nie, nie.
 5. no i jak też tak to widzę PS: Takie czasy, że kobiety lepiej sobie radzą z prowadzeniem auta niż my.
 6. to chyba zbyt piękne abym mógł zrealizować.
 7. mnie już sama teoria przeraża. Aczkolwiek czuję, że jeżeli jakimś cudem zaliczę testy i przyjdzie mi znaleźć się na ruchliwej dwupasmówce to chyba po prostu podziękuje.
 8. Chciałbym zrobić prawko ale się kuźwa boję
 9. nie mam siły na egzystencję w świecie jaki obecnie mamy.
 10. słucham muzyki. Co ciekawe dołującej lub muzyki poważnej. Nie zawsze pomaga i nie na 100% ale łagodzi napad.
 11. Z pracy odchodzi najbardziej pomocna i życzliwa mi osoba
 12. Nie no oczywiście masz rację. Po prostu szukam rozwiązania w stylu "wilk syty i owca cała" czyli tzw. kwadratura koła, czy jak kto woli "mieć ciastko i zjeść ciastko", bo ja nie chcę jej skrzywdzić ani nikogo i nie chcę nikomu mącić w życiu ale sam jednocześnie, chciałbym ją mieć dla siebie choćby na 10 min i może bym się przekonał, czy to jest to czego potrzebuje, co podpowiada mi mózg. No ale tak się po prostu nie da...Ciężko wyprzeć się nadziei tak do zera ale w dupie z tym. Muszę to jakoś przechorować, może będę odporniejszy w przyszłości.
 13. Dzięki, że chciało wam się poświęcić czas na odpisywanie. Postaram się nie stracić fajnej koleżanki, z którą będę miło spędzać czas w pracy ale nie będę jej przyzwoitką. I tak staram się być dla niej niedostępny, drocze się z nią, czasem coś powiem niemiłego a ona się śmieje .Co z tego wyjdzie, czas pokaże. Jak się zapyta mnie kiedyś co chcę za to czy za tamto, to powiem jej, że buziaka. Zobaczymy jak zareaguje.
×