Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

napisałam komuś z kim jestem w kilkuletniej i bliskiej znajomości w ataku płaczu wczoraj, że chcę się zabić, że już nie mam siły......A ta osoba ( kobieta) mi na to "no jak chcesz"...( naprawdę liczyłam na masza, no co ty, nie mów tak, ja cię potrzebuję, jesteś dla mnie ważna...)............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jaki straszny sen miałam. Obudziłam się cała mokra i przerażona... Nie pamiętam gorszego snu w moim życiu. Chyba już nigdy w życiu nie pójdę do ginekologa...

Ech dzisiaj najgorsze przede mną, oby to był dobry dzień, lepszy niż inne.

Żeby dziś się zdarzyło coś dobrego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaszaMaszeńka, a co miala napisac. ?

 

no na pewno nie takie coś " no w sumie to jeśli chcesz..."

nie byłabym w stanie napisać komuś, z kim jestem w jakiejś bliższej relacji koleżeńskiej, komuś kto mi wiele razy pomógł takie " no w sumie...ja widzę jak ty się męczysz..."..............

 

Obojętnie w jakich okolicznościach ta osoba to pisze....czy żeby zwrócić na siebie uwagę, czy że naprawdę chce to zrobić, czy w ataku szału płaczu, czy czegokolwiek to mówi...takich rzeczy moim zdaniem się nie pisze.

 

Już lepiej niechby nic nie pisała niż "no w sumie".....bo ona wie, że czuję się niechciana, zawsze 5 koło u wozu, bezwartościowa....dziś ochłonęłam, ale wczoraj ryczałam po tym strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

*Ai*, nie mam wsparcia i nikt nie próbuje mnie zrozumieć. Wszyscy tylko na mnie krzyczą i mnie obrażają, nieważne co bym zrobiła. I tak źle, i tak niedobrze... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×