Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Tarantuala ,,, i to mi się w Tobie podoba . Konkret , a nie " żeby tylko mieć kogoś i nie -zwariowac z samotności " > Od siebie życzę Ci ,żebys trafiła faceta , a nie dupęjaśkoworentową ;)

To kiedy się zaręczamy? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.

Amen. -_-

dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys

Tahela " kiedyś " po dalszym leczeniu paroksetyną ( jak dalej ją będę brał , a raczej tak ) to jako stary kastrat będę płacił mlodym laskom za rozbieranie do nagusa i oglądanie ich ( oczywiście jak wcześniej żona odemnie umrze ) , bo ja wierny ,,,jak pies swojej Babie.

 

-- 20 gru 2013, 15:31 --

 

To kiedy się zaręczamy? ^^

Mam swoje auto i sam zarabiam na nie i na benzynę ,,,, pasuje Ci taki ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą moi drodzy to smutne, że dziś tak pojęcia się wymieszały...Jaka równość płci? Na co to komu??? Kobieta w ciąży ma przerzucać węgiel? Facet zachodzić w ciąże??

Nie ma czegoś takiego jak - równość płci! Jesteśmy inni/inne! To jest nasza siła i tylko tak oboje jesteśmy górą. Dla mnie ta równość to poszanowanie/szacunek dla inności płci. Są świetne kobiety-piloci/inżynierowie i świetni faceci przedszkolanki/pielęgniarze ale nic na siłę. Jestem kobietą i jestem z tego powodu dumna i nie chcę być na równi z mężczyzną, chcę żeby uznano moją "inność" i ją szanowano, po prostu.

 

-- 20 gru 2013, 15:37 --

 

Mam swoje auto i sam zarabiam na nie i na benzynę ,,,, pasuje Ci taki ? ;)

Szczerze...masz to coś, biorę jak leci :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

równość płci względem prawa. myślę, że to nie jest wymieszanie pojęć.

Ojej...-_-

 

-- 20 gru 2013, 15:46 --

 

równość płci względem prawa. myślę, że to nie jest wymieszanie pojęć.

 

-- 20 gru 2013, 16:44 --

 

ale biologicznie kobiety są różne, predyspozycje też różne, statystycznie. na ten moment to jest nie do przeskoczenia.

Ale co chcesz przeskakiwać? Z czym Ci tak źle? Ja nie mam zamiaru skakać przez żadne płotki.

 

-- 20 gru 2013, 15:46 --

 

równość płci względem prawa. myślę, że to nie jest wymieszanie pojęć.

 

-- 20 gru 2013, 16:44 --

 

ale biologicznie kobiety są różne, predyspozycje też różne, statystycznie. na ten moment to jest nie do przeskoczenia.

Ale co chcesz przeskakiwać? Z czym Ci tak źle? Ja nie mam zamiaru skakać przez żadne płotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, tylko dzieki tym feministkom, które to prawo wywalczyły to kobiety moga byc lekrzami czy inzynierammi bo kiedys nie mogły i na tym to polega a jeszcze przed wojna jak kobieta brała rozwód to tylko jak facet sie zgodził i oczywiscie dzieci szły do faceta i mogł całkowicie ograniczyc jejj prawa widywania sie z dzieckiem a jeszcze troche pponad sto lat temu kobiety nie mialy zadnych praw jesli idzie o ustalanie przyszłosci dzieci , o wszystkim decydował facet, gdyby nie feministki miałabys dzisiaj to samo bo to wielkie macierzyństwo było tylkkok do zajmowania sie dzieckiem, le zeby decydowac o przyszłosci dziecka to juz tylko facet miała prawa, ja im dziiekuje ,ze dzisiaj jest jak jest a i tak jeszcze równosci wcale nie ma do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, tylko dzieki tym feministkom, które to prawo wywalczyły to kobiety moga byc lekrzami czy inzynierammi bo kiedys nie mogły i na tym to polega a jeszcze przed wojna jak kobieta brała rozwód to tylko jak facet sie zgodził i oczywiscie dzieci szły do faceta i mogł całkowicie ograniczyc jejj prawa widywania sie z dzieckiem a jeszcze troche pponad sto lat temu kobiety nie mialy zadnych praw jesli idzie o ustalanie przyszłosci dzieci , o wszystkim decydował facet, gdyby nie feministki miałabys dzisiaj to samo bo to wielkie macierzyństwo było tylkkok do zajmowania sie dzieckiem, le zeby decydowac o przyszłosci dziecka to juz tylko facet miała prawa, ja im dziiekuje ,ze dzisiaj jest jak jest a i tak jeszcze równosci wcale nie ma do końca.

Mówimy o feministkach z początku XX wieku, nie dzisiejszych pizdkach które latają gołe przed kamerami i wciskają mi kit, że to dla mej wolności. Kiedyś to były feministki , dziś to głupie pizdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że zapewne zaraz wszystkie baby forumowe spalą mnie na stosie -_-

 

-- 20 gru 2013, 15:57 --

 

Ale co chcesz przeskakiwać? Z czym Ci tak źle? Ja nie mam zamiaru skakać przez żadne płotki.

 

no predyspozycje żeby były bardziej wyrównane.

kobiety mają lepszy zmysł kolorów przykładowo, a faceci analityczny.

 

 

...and...?????What is your point???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale facetem czy kobitą?

Chyba kobietą, kobiecie łatwiej o przygodny seks, o ile nie jest bardzo brzydka albo gruba.

Prawda to. Ja jestem ładna i zgrabna i tylko brać i wyrywać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×