Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, duze penisy tez nadal sa w cenie ;) A wiekszosc ma taka opinie bo to bardzo wygodne dla mezczyzn... pofikac samemu ale na partnerke wziac dziewice ( no dobra to byloby trudne ale powiedzmy kogos z malym doswiadczeniem). Wtedy mozna zgrywac boga seksu i wmawiac ze10 cm to akurat tyle ile potrzeba :P

Zgadza się . Tak samo jak panuje steretyp że kobiety na wygląd nie patrzą tylko na charakter . Wydaje mi się ,że wymyślili to mężczyźni dla wlasnej wygody zaś rzeczywistość pokazuje , że takie rzeczy działają w obie strony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się . Tak samo jak panuje steretyp że kobiety na wygląd nie patrzą tylko na charakter . Wydaje mi się ,że wymyślili to mężczyźni dla wlasnej wygody zaś rzeczywistość pokazuje , że takie rzeczy działają w obie strony .

 

patrzą i na to i na to, ale nie wiem czy to taka wygoda jak ktoś ma zrypany charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bodajże trzy dni temu oglądalem film dokumentalny o mocno zwichrowanych prawiczkach i prawiczce po 40 . Ta ostatnia była molestowana w dzieciństwie . Ludki mieli bardzo "bojażliwy" stosunek do uprawiania seksu ,a co za tym idzie choć pragnęłi związku z drugą osoba to mieli w tym wielkie nie do przeskoczenia trudności .

Nie to jednak było najdziwniejsze w tym wszystkim , co sama terapia . Wyobrażcie sobie ,że ów terapie polegała na przychodzeniu do surykatki . Na każdej sesji było oswajanie się z ciałem , pocałunkami , a na końcu seks . To nie była jakaś tam prostytucja , tylko ludzie Ci mieli dużo wiedzy i wieledzieli jak uwolnic tych nieszczęsników. Efekty były zadziwiające i okazały sie wielkim sukcesem . Jedno co mi sie nie podobało , tot to ,że jedna terapeutka miała chyba 65 lat i uleczyła /leczyła w ten sposób ponad 850 panów. Zreszta o tej Kobiecie nakręcono nawet film " Sesja " , czy jakos tak , który nominował do Oskara . tak wię uważajcie prawiczki ,żebyście do tego typu nauczycielki raczej nie trafili. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też.

 

mechanizm zwany przeniesieniem . To znaczy tylko tyle,że Ty tego nie moglabyś na trzeżwo , zresztą ja nawet mocno naje_bany wódą i koksem i ekstazy z taka 65 letnią babą bym nie szczerził. Fuuuu, wary ociągary , ich widok by mnie zabił ;)

Ja tak samo z 60 letnim starcem 0_o .Nie odkryto jeszcze takiego "znieczulacza-oślepiacza".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam przeszła przez łeb refleksja,że coś pojęcie prawiczka,zostało raczej zmieszane ze stereotypem takiego faceta-pizdy,nic nie umiejącego,niezdecydowanego,nie wiem jak to nazwać,jest coś takiego że to chyba kobity po prostu "odrzuca" od takich osobników,ziejących desperacją,czy innymi cechami które po prostu są odstręczające.

Prawikiem to można przestać być za 100 plnów,iść i owego tytułu się pozbyć,nic trudnego,co nie zmieni faktu,że taki facet nadal będzie daremny

(w życiu,czy w swojej własnej głowie,zapętlony w niskiej samoocenie i desperacji, i innych "cudach")

 

Ale jak to z tym jest,to ni wiem,mogę się mylić D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam przeszła przez łeb refleksja,że coś pojęcie prawiczka,zostało raczej zmieszane ze stereotypem takiego faceta-pizdy,nic nie umiejącego,niezdecydowanego,nie wiem jak to nazwać,jest coś takiego że to chyba kobity po prostu "odrzuca" od takich osobników,ziejących desperacją,czy innymi cechami które po prostu są odstręczające.

Prawikiem to można przestać być za 100 plnów,iść i owego tytułu się pozbyć,nic trudnego,co nie zmieni faktu,że taki facet nadal będzie daremny

(w życiu,czy w swojej własnej głowie,zapętlony w niskiej samoocenie i desperacji, i innych "cudach")

 

Ale jak to z tym jest,to ni wiem,mogę się mylić D:

I szefie niestety ale prawdę powiadasz. Straci 100ówkę ale nadal dupajaśkowa będzie. Bolesna ale prawda. Nic gorszego jak niezdecydowany/nicnieumiejący/wieczniejojczący/bidny i niezaradny jak mysza kościelna dorosły facet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieczniejojczący

Myślę że to może...wbrew pozorom najbardziej chyba odstręczać,tam brak zaradności,czy jakieś umiejętności to można nadrobić,starać się nadrobić...tylko jakaś taka postawa życiowa może odrzucać właśnie najbardziej.

Kasa,rzecz nabyta,co z kasy jak facet jest chodzącą patologią.

Ale jako tako lepiej $ mieć,niźli nie mieć.

Niezdecydowanie i chyba nieodpowiedzialność,o geez,też pewno zło D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.

Amen. -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.

Amen. -_-

Ja tam jestem zdania w takim przypadku - jeśli człowiek na siebie zarobi,to wystarczy,je git D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.

Amen. -_-

Ja tam jestem zdania w takim przypadku - jeśli człowiek na siebie zarobi,to wystarczy,je git D:

Czyli zgadzasz się po prostu ze mną ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też.

 

mechanizm zwany przeniesieniem . To znaczy tylko tyle,że Ty tego nie moglabyś na trzeżwo , zresztą ja nawet mocno naje_bany wódą i koksem i ekstazy z taka 65 letnią babą bym nie szczerził. Fuuuu, wary ociągary , ich widok by mnie zabił ;)

kiedys bedziesz musiał, jjak sam bedziesz stary, bo młodsze beda cie omijac wielkim łukiem albo bedziesz płacił za seks młodszym bo za darmo zadna nie pójdzie ze starym dziadem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×