Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Nameless, fajne powiedzenie :)

kultura, jako, w duzej czesci przedluzenie natury, promuje facetow ruchaczy, a tępi kobiety puszczalskie.

hę? Czyli facet zdobywa a kobieta sie puszcza? Te czasy chyba dawno minely wraz z wyjsciem z jaskini i nastaniem antykoncepcji. Teraz kobiety zaliczaja facetow a oni sie z nimi puszczaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nameless, fajne powiedzenie :)

kultura, jako, w duzej czesci przedluzenie natury, promuje facetow ruchaczy, a tępi kobiety puszczalskie.

hę? Czyli facet zdobywa a kobieta sie puszcza? Te czasy chyba dawno minely wraz z wyjsciem z jaskini i nastaniem antykoncepcji. Teraz kobiety zaliczaja facetow a oni sie z nimi puszczaja

Niestety, komentarze na forum Pudelka, Onetu i WP mówią inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię być zaliczany i lubię zaliczać :twisted:

To co...może zaliczym się? W sumie nudzi mi się...to może po zaliczeniu?

Spoko...tylko daleko od siebie...więc pozostaje sex telefon :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię być zaliczany i lubię zaliczać :twisted:

To co...może zaliczym się? W sumie nudzi mi się...to może po zaliczeniu?

Spoko...tylko daleko od siebie...więc pozostaje sex telefon :pirate:

Dla mnie cool, lepszy rydz niż nic 8)8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14

 

hę? Czyli facet zdobywa a kobieta sie puszcza? Te czasy chyba dawno minely wraz z wyjsciem z jaskini i nastaniem antykoncepcji. Teraz kobiety zaliczaja facetow a oni sie z nimi puszczaja

 

skoro te czasy dawno już minęły, to czemu co chwile powtarza się tutaj jak mantra taki tekst: "ja to nie rozumiem facet jak ma dużo partnerek to heros, a kobieta jak ma dużo facetów to puszczalska"?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, nie mam pojecia i trudno mi zrozumiec taki podzial. Zarowno kobieta jak i mezczyzna to istoty seksualne tak? I jedno i drugie potrzebuje seksu tak? Wiec dlaczego facet ktory sie przespi z laska wedlug opinii wiekszosci zaspokaja swoje potrzeby a ona sie puszcza? Ona juz nie musi zaspokajac swoich potrzeb? To przywilej tylko facetow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam obojętne ile razy i jakiej płci, natomiast ważne, żeby dzieci niechcianych nie produkować i chorób wenerycznych nie roznosić, badać się, przed współżyciem wymienić się ujemnymi wynikami, nie wstydzić się o to pytać i nie dać się nabierać na "nie ufasz mi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

 

Wiec dlaczego facet ktory sie przespi z laska wedlug opinii wiekszosci zaspokaja swoje potrzeby a ona sie puszcza?

 

no widzisz, sama napisałaś, że większość ma taką opinię, a ja napisałem skąd ta opinia się wzięła moim zdaniem.

stąd, że kobiety z natury bardziej dbają o jakość partnera niż o ilość.

 

wyszliśmy już z jaskini, ale w dalszym ciągu natura w nas jest, duże cycki się podobają nie dlatego, że są duże, ale, że w zamierzchłych czasach kobiety takie miały większe szanse wykarmić potomstwo.

 

a duże cycki sie podobają do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, duze penisy tez nadal sa w cenie ;) A wiekszosc ma taka opinie bo to bardzo wygodne dla mezczyzn... pofikac samemu ale na partnerke wziac dziewice ( no dobra to byloby trudne ale powiedzmy kogos z malym doswiadczeniem). Wtedy mozna zgrywac boga seksu i wmawiac ze10 cm to akurat tyle ile potrzeba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, a może większość ma taką opinię bo ludzie w dalszym ciągu są postrzegani przez pryzmat potencjału reprodukcyjnego?

 

stąd kobiety brzydkie, nazywa się pasztetami, facetów wrażliwych, nazywa się ciotami, kobiety często zmieniające partnerów, za czym nie nadające się na matkę nazywa się latawicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×