Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ICD-10, masz 24 lata i już leczysz pacjentów z nowotworami??? :roll:

 

a co w tym dziwnego? :bezradny: - w dzisiejszych czasach co drugi z nas umiera na nowotwór

 

Wydawało mi się, że w tym wieku kończy się dopiero studia a lekarz musi mieć jeszcze jakieś doświadczenie... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, to dluzsza historia dlaczego juz w tym wieku lekarzem jestem, ale nie bede tu sie zbytnio odkrywal, bo jeszcze strace na anonimowosci

 

Albo wiarygodności ;)

 

Spoko, Twoja sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, to dluzsza historia dlaczego juz w tym wieku lekarzem jestem, ale nie bede tu sie zbytnio odkrywal, bo jeszcze strace na anonimowosci

Czyli polski Doogie Hauser jesteś. Ale to dobrze że tak szybko się zaczyna życie zawodowe ja w wieku 33 lat mam wciąż nikłe doświadczenie a do emerytury nie zarobiłem jeszcze ani grosza. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka emerytura carlos..umrzemy po 50-tce.

Ja mam nadzieje że przed. Samotni faceci żyją 8-10 lat krócej od żonatych, zresztą gdy zabraknie rodziców a są już wiekowi nie będe miał za co zyć i spokojnie popełnię samobója a i rodzice rozpaczać już nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka emerytura carlos..umrzemy po 50-tce.

Ja chcę się przekręcić tak właśnie pomiędzy 45-50, nawet nie później. Nie widzę w starości nic fajnego, emerytury nie dostaniemy, chyba, że w czas zwiniemy majdan na zachód, i tam dociągniemy jakoś do końca. Około ~2050, czyli niedaleko mojej emerytury już psy dupami będą tu szczekać. No cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, tak źle nie będzie carlos, zaszyje się w jakiejś klicie anarcho-lewackiej walczącej z szariatem, albo nacjonalistycznej enklawie. :pirate: ew. na jakimś Irlandzkim zadupiu, tam mnie nikt nie będzie irytować.

także samobójstwo jest jedyną "alternatywą"

to jak Reiben zauważył, z bombą za pazuchą. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka emerytura carlos..umrzemy po 50-tce.

Ja mam nadzieje że przed. Samotni faceci żyją 8-10 lat krócej od żonatych, zresztą gdy zabraknie rodziców a są już wiekowi nie będe miał za co zyć i spokojnie popełnię samobója a i rodzice rozpaczać już nie będą.

 

uh... jak tu sie optymistycznie zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×