Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

deader, nie mogę :lol:

motyw Elżbiety Batory mnie rozwalił :D hahah

To wyobraź sobie jak mnie to rozwaliło kiedy zorientowałem się że baba to "łyka"... A historie tatki z gabinetu też powalające :D

 

deader, BUAHAHAHHAHAHAHAHHAAH,leże,głupota ludzka nie ma granic,po prostu niema :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Co fakt to fakt, mógłbym książkę napisać o tych 5 miesiącach... "Pamiętnik e-prostytutki" - byłby to albo hit bijący popularnością "50 twarzy Greya" albo totalny kit bo ludzie zazwyczaj bronią się przed uświadomieniem swego debilizmu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy cały czas nawijacie o tym prawictwie. Mi osobiści przeszkadza fakt, że w wieku 24 lat , po iluś latach nadziei , że w końcu spodobam się dziewczynie, która mi się podoba, nadal jestem sam. Ciągle dziewczyny, które się o mnie ubiegają, nie są w moim smaku. Raz na jakiś czas spotykam dziewczynę, która mnie pociąga i wyglądem i zapachem, czuję feromony ktore sa stworzone dla mnie, ale ani raz się jescze nie zdarzyło, aby taka dzieczyna chciałaby ze mną zamienić chociaż jedno zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję feromony ktore sa stworzone dla mnie, ale ani raz się jescze nie zdarzyło, aby taka dzieczyna chciałaby ze mną zamienić chociaż jedno zdanie...

 

Może jej nie odpowiadają Twoje feromony :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zawsze nie odpowiadają...

 

Ale z niektórymi rzeczami musimy się pogodzić. Pracuję jako lekarz i często mam do czynienia z pacjentami nowotworowymi , którzy pozyja jeszcze kilka tygodni max. Nie mowię tym pacjentom, że mam jakiś złoty środek, który ich wyleczy, po prostu mówię prawdę - nic mi i jemu nie pozostaje jak tylko się pogodzić z nieuleczalną diagnozą. Podobnie jest z moją samotnością - psychiatrzy i psycholodzy cały czas nie mają odwagi, by mi powiedzić, że po prostu w moim życiu już tak jest, że nigdy nie będę w związku i nic na to nie pomoże. Niestety ludzkość nie wynalazła na wszystko lekarstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICD-10, zawsze myślałem że lekarze mają powodzeniu u płci przeciwnej, wiadomo prestiż i zarobki( przynajmniej w późniejszym etapie kariery bo na początku to chyba nie bardzo), ja jestem samotny bo albo bezrobotny albo pracownik fizyczny niewykwalifikowany jestem a tacy wiadomo nie cieszą się powodzeniem pomimo wg niektórych przyzwoitego wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×