Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Nie może być, że temat zdechł. Tyle jest jeszcze do odkrycia...

8)

Za każdym razem gdy hydra już leży martwa,pokonana,wszystkie głowy oderżnięte i zapieczętowane...

 

Nieee,jakiś heretyk musi przyjść, i otworzyć puszę pandory, i zaś hydrę obudzić -____________________________________________-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich czasach żyjemy ze codziennie można zmieniać partnera...o ile nikogo sie nie krzywdzii...

Wkurza mnie to ze jak kobieta miała kilku facetów to niektórzy goście maja problem ale jak facet sypiał i zaliczał kilkaset to jest wszystko oki :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mozna od tego hemoroidów dostać 0_o

Nie wiem,nie zamierzam sprawdzać.

Chyba że można od siedzenia na d*pie (a na czym K*rwa innym sherlocku?) i ogólnego zastania się,zasiedzenia,też można,to mi grożą.

shit happens.

W takich czasach żyjemy ze codziennie można zmieniać partnera...o ile nikogo sie nie krzywdzii...

Wkurza mnie to ze jak kobieta miała kilku facetów to niektórzy goście maja problem ale jak facet sypiał i zaliczał kilkaset to jest wszystko oki

Bo to znaczy wtedy że gość jest "prze bat" i "macho" skoro tyle "wystukał" zaś kobita,to wtedy "puszczalskie kurwiszcze" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mozna od tego hemoroidów dostać 0_o

Nie wiem,nie zamierzam sprawdzać.

Chyba że można od siedzenia na d*pie (a na czym K*rwa innym sherlocku?) i ogólnego zastania się,zasiedzenia,też można,to mi grożą.

shit happens.

W takich czasach żyjemy ze codziennie można zmieniać partnera...o ile nikogo sie nie krzywdzii...

Wkurza mnie to ze jak kobieta miała kilku facetów to niektórzy goście maja problem ale jak facet sypiał i zaliczał kilkaset to jest wszystko oki

Bo to znaczy wtedy że gość jest "prze bat" i "macho" skoro tyle "wystukał" zaś kobita,to wtedy "puszczalskie kurwiszcze" :>

Ale to chore i niesprawiedliwe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

But WHY????? Kto to aprobuje? Kto tak sądzi z Was tu obecnych, no..szczerze...

 

-- 19 gru 2013, 19:33 --

 

comatom ...wiesz co jest najgorsze i chore...że KOBIETY TAK SAME OCENIAJĄ INNE KOBIETY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie jest chore i niesprawiedliwe,świat także,na dodatek pojebany,kogoś,coś,cokolwiek dziwi :>?

Nooooo mnie dziwi, że kobiety nie pociąga facet z facetem ale facetów kobieta z kobietą TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żabucha...

jaka tam żabucha... bardziej ropuch :P

Nooooo mnie dziwi, że kobiety nie pociąga facet z facetem ale facetów kobieta z kobietą TAK.

może chodzi zwyczajnie o czysto estetyczne względy? ;)

 

Czyli?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo w naturze samiec majacy duzo samic odniesie sukces reprodukcyjny, a strategia samic jest dbalosc o dobry gen. stąd kobiety jakosc, a faceci ilosc i kultura, jako, w duzej czesci przedluzenie natury, promuje facetow ruchaczy, a tępi kobiety puszczalskie.

Nigdy nie myślałem w ten sposób...ale brzmi logicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo w naturze samiec majacy duzo samic odniesie sukces reprodukcyjny, a strategia samic jest dbalosc o dobry gen. stąd kobiety jakosc, a faceci ilosc i kultura, jako, w duzej czesci przedluzenie natury, promuje facetow ruchaczy, a tępi kobiety puszczalskie.

 

W sumie rajt. Np. pewiem gatunek ptaszkow...samiczki zbieraja sperme od paru partnerow i na koniec decyduja ktora sie nadaje. Reszty, pozbywaja sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×