Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę niedawno się zaczął :D Nie mam zbyt wiele do zrobienia. Poszukuję przyjemnego zajęcia :mhm:

 

JaSaw,

 

Szklanka soli,

Szklanka maki,

125ml wody.

 

Mieszasz, ugniatasz przez 10 minut i lepisz. Rękodzieło jest teraz w modzie, a jakie cuda można zrobić z masy solnej :great: Jak naprawdę chcesz zrobić coś z czasem i masz zdolności manualne (jakichś wielkich nie potrzeba), to daj znać :) Mogę nauczyć Cię Decoupage. Zajmuję się rękodziełem już ponad 3 lata i współpracuję z Bolesławską galerią, tylko musisz NAPRAWDĘ tego chcieć, bo bardzo cenię sobie mój czas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieszak w trawie, bardzo Ci dziękuję :uklon:

Jednak własnie jestem pozbawiona zdolności manualnych, chyba ze względu na wadę wzroku?

Poszukuję od jakiegoś czasu/w cenach przyzwoitych/ kanwy z nadrukiem i maskotek DMC, bo chcę, mimo ułomności, coś wyszyć dla Wnuczka kochanego mojego :D To proste wyszywanie krzyżykowe, z tym daję sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieszak w trawie, bardzo Ci dziękuję :uklon:

Jednak własnie jestem pozbawiona zdolności manualnych, chyba ze względu na wadę wzroku?

Poszukuję od jakiegoś czasu/w cenach przyzwoitych/ kanwy z nadrukiem i maskotek DMC, bo chcę, mimo ułomności, coś wyszyć dla Wnuczka kochanego mojego :D To proste wyszywanie krzyżykowe, z tym daję sobie radę.

 

Nie dziękuj, bo nie ma przecież za co ;)

 

Podpytam znajomych, którzy wyszywają (bo dla mnie to temat obcy) i może podeślą mi jakieś proste wzory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieszak w trawie, dziękuję za chęć pomocy, za zainteresowanie, to miłe bardzo :D

Właśnie znalazłam ciekawy obrazek na kanwie, dość prosty, bo ja dopiero zaczynam, mam na koncie 2 obrazki,mogę też zamówić u nich mulinę i tamborek. Sprawę załatwię za jednym zamachem :D

 

amelia83, tak się cieszę...gratuluję Ci i powodzenia życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj wyjątkowo dobrze :) Rozgościłam się u Was już chyba na dobre. Udało mi się z Wami porozmawiać i ruszyć swoje sprawy. Nawiązać nowe znajomości, których dawno nie było. Miłe z Was człowieki i naprawdę cieszę się, że się tutaj zarejestrowałam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobry humor prysł, jak bańka mydlana. Zazwyczaj, największą przykrość potrafią wyrządzić najbliżsi. Tak było i tym razem. Zostaliśmy zaproszeni na ślub znajomych. Ja od zawsze mam lęki przez publicznymi występami, przemówieniami i składaniem życzeń. Powiedziałam o tym rodzince i że to lęki i głupie fobie nerwicowe. Zostało to skwitowane tym, że to nie nerwica, którą sobie zapewne wmawiam (choć zostało to zdiagnozowane przez psychiatrę) i to wynika z mojej niedojrzałości. Strasznie mi przykro, że najbliżsi potrafią wbić Ci nóż w serce. Zamiast wspierać potrafią skutecznie dobić. Nie mam ochoty wstawać dzisiaj z łóżka. Teraz chociaż wiem, co myślą o mnie najbliżsi... Staram się nie poddawać i walczyć ze swoimi fobiami i lękami, między innymi dlatego tutaj jestem i rozmawiam z Wami, ale to jest świat wirtualny, tutaj człowiekowi łatwiej jest walczyć z lękiem... Natomiast życie... potrafi człowieka dobić. Co zamierzam zrobić? Wstać z tego wstrętnego łóżka i poszukać artykułów odniśnie nerwicy lękowej i dać do poczytania rodzince, żeby trochę się z tematem zapoznała, a później pochopne diagnozy stawiała. Jest jednak obawa, że jak zgłębią temat, to będzie gorzej, bo nie zrozumieją tej choroby i będą bardziej dobijać lub odwrócą się ode mnie. Nie wiem co mam robić, jak z nimi rozmawiać, jak im uświadomić co się ze mną dzieje. Moja ''nieśmiałość'' mnie dobija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×