Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, te nowe testy wcale do łątwych nie należą. Z rozumowaniem u Ciebie jest całkiem ok tylko teraz porobili bardzo pod górkę, bo wczesniej było ciężko zdac jazdy, a teraz jedno i drugie :? ale wierze ze za drugim razem zdasz napewno:)

 

-- 21 sie 2013, 16:01 --

 

Ale jak juz zdasz, to zobaczysz jak sie fajnie jeżdzi, jaką sie czuje wolność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ja bym raczej winił tych patałachów wymyślających pytania i wszelkie przepisy odnośnie egzaminów, a nie Twój "dekiel"

Dzięki . Ale sam wiesz,że przez ten polski jebany debilizm i zdzierstwo i barbażyński system trzeba przejsć ,żeby wsiąsć za własne kółko i poczęstować tych darmozjadów dymem z podziurawionego tłumika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w naszym kraju w każdej dziedzinie życia robi się ludziom pod górkę. Ludzie płacą po 500zł za podręczniki dla dzieci, bo jakieś przygłupy co roku zmieniają plan nauczania i przez to nie ma dostępu do używanych podręczników, ale za to napędza się interes wydawnictwom, które pod te nowe plany robią podręczniki a ludzie muszą kupować nówki. Jeszcze bym to rozumiał, gdyby przeciętny Polak zarabiał 5000 i pracy u nas było dużo.

 

Lepiej być głupim, nic nie wiedzie, nic nie rozumieć. Wtedy człowiek by się niczym nie przejmował. Przeciętny głupek-amerykanin gdy usłyszy "Poland" zapyta czy to wioska spod Chicago ale za to żyje na normalnym poziomie, a nie to co u nas w kraju, żenada :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, No i dlatego jestem niezależna

 

do czasu ,aż serduszko mocniej zadygoce. ;)

Jak pisał Cohen " wciąż wojna trwa między Kobietą a Mężczyzną , mioędzy czarnym a białym,,,czemu nie idziesz na tę wojne , nie bądż turystą, czemu nie idziesz na tę wojne, NAPLUJ NA WSZYSTKO!!!

,,,a jak dojdą jeszcze dzieci to dopiero jest AMBA,,,

jednak wolę z się z Tym Babskiem użerać, niz pierdzieć w samotnosci w brudny stołek wyglądając przez okno i nasłuchując sąsiadów na klatce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- burdel w chacie mam, skąd to się bierze, ja nie wiem

- astrologowie ogłaszają końcówkę kasy na koncie

Mało dochodowy ten burdel 8)

Może populacja pieniędzy się zwiększy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tkwię w martwym punkcie. Ani ja, ani otoczenie, ani terapeuci nie wiedzą co ze mną zrobić. Naprawdę chcę wrócić na studia chociaż to mocno masochistyczne, ale nie mogę być pewna że dam radę. Czuję czystą bezsilność, rezygnację, nie mam już ochoty szukać pomocy bo do tej pory nie otrzymałam żadnej wskazówki.

Wiem że teraz już muszę przytyć bo robi się kiepsko. Ale nie potrafię podjąć tej decyzji, zrobić zwrotu, za bardzo boję się zmian i utraty kontroli. To nie tak wiele, niby nic trudnego, ale przegrywam walkę ze sobą.

Nie mam pojęcia co robić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×