Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

psyche., wiekszosc kobiet ma wloski na twarzy.. czasami geste czasami pojedyncze. Blondynki rowniez tylko u nich mniej widoczne bo jasne. Wystarczy regularnie odwiedzac kosmetyczke.

 

Facet ze zdjęcia ma dużo mniejsze szanse na to, że spotka kogoś komu się spodoba niż PRZYKŁADOWO Beckham.

owszem bo pierwsze wrazenie jest takie se... Ale ja na przyklad 6 lat temu zaczelam sie spotykac z super facetem na pierwszy rzut oka, mial piekne cialo, byl bardzo przystojny ale nie zdzierzylam go. Byl tak beznadzoiejnie nudny, skupiony na sobie, oczekujacy zachwytow na swoj temat i kompletnie bez poczucia humoru. Zostawilam bez krzty zalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., wiekszosc kobiet ma wloski na twarzy.. czasami geste czasami pojedyncze. Blondynki rowniez tylko u nich mniej widoczne bo jasne. Wystarczy regularnie odwiedzac kosmetyczke.

 

Facet ze zdjęcia ma dużo mniejsze szanse na to, że spotka kogoś komu się spodoba niż PRZYKŁADOWO Beckham.

owszem bo pierwsze wrazenie jest takie se... Ale ja na przyklad 6 lat temu zaczelam sie spotykac z super facetem na pierwszy rzut oka, mial piekne cialo, byl bardzo przystojny ale nie zdzierzylam go. Byl tak beznadzoiejnie nudny, skupiony na sobie, oczekujacy zachwytow na swoj temat i kompletnie bez poczucia humoru. Zostawilam bez krzty zalu.

 

No ale jednak zaczęłaś się z nim spotykać. Gdyby był facetem "z obrazka" raczej nie dostałby nawet szansy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, bo w pierwszym kontakcie fakt im facet ładniejszy tym większe szanse na spotykanie się a potem ujawniaja się najczęsciej wady partnera ;)

 

No i tu się zgadzamy im ładniejszy tym większe szanse. Co prowadzi do prostego wniosku, że pojęcie "ładniejszy" "brzydszy" nie jest takie względne jak się wielu wydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, ma rację, trzeba na to patrzyć statystycznie, ten z obrazka podobać się może jednej na miliard kobiecie, a cruise co drugiej przykładowo.

 

i podobnie taka Magda Mołek będzie się podobać większości facetom, a jakaś brzydka dużo mniejszej liczbie.

dlatego jestem zły na mój gust, chciałbym by podobały mi się brzydkie kobiety, wtedy miałbym większe szanse u swoich typów kobiet:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, bo w pierwszym kontakcie fakt im facet ładniejszy tym większe szanse na spotykanie się a potem ujawniaja się najczęsciej wady partnera ;)

 

No i tu się zgadzamy im ładniejszy tym większe szanse. Co prowadzi do prostego wniosku, że pojęcie "ładniejszy" "brzydszy" nie jest takie względne jak się wielu wydaje ;)

 

To że facet jest ładniejszy nie oznacza wcale, że ma większe szanse. No chyba, że będzie latać za dziewczyną jak głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, akurat dla kobiety u faceta liczy się charakter bardziej niż uroda, ale jest tutaj jakiś dolny próg wyglądu i fizycznie odpychający być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, ma rację, trzeba na to patrzyć statystycznie, ten z obrazka podobać się może jednej na miliard kobiecie, a cruise co drugiej przykładowo.

Poważnie uważacie, że Cruise jest taki przystojny...? ;p

les-grossman.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ładna dziewczyna to pewnie wariatka. Przypomniało mnie się jak dawno temu probowałem zapoznawać dziewczyny przez internet. To chciałem te ładne. I co któraś tam mi odpisywała. I też do mnie pisały pierwsze. Podawały mi numer telefonu gdy ja pisałem lub gdy one same pisały do mnie do wpychały mi swój numer telefonu. Ale co z tego, że same mi wpychały numer telefonu jeśli nie chciały się spotkać :shock: No na przykład pisała do mnie jakaś tam ładna dziewczyna. Coś tam popisała i dała propozycję zapoznania bo ma wielką chęć i mi wpycha swój numer. Ale nie chciała się umówić :shock: Terminy za pół roku wolne dopiero :shock: No to chyba dobitnie pokazuje aby trzymać się z dala od ładnych dziewczyn. A to było dawno. A w realu to niby widać czy normalna jest dziewczyna ale tym ładnym to w każdej chwili może odbić coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14 Jeśli nawet tak to tylko te ładne dziewczyny z tego korzystały. No bo te brzydkie waliły prosto z mostu kiedy im pasuje gdzieś wyjść. No to tutaj nawet wychodzi, że brzydka dziewczyna jest lepsza od ładnej.

 

-- 04 lip 2013, 09:21 --

 

Tak podsumowująć to ładne dziewczyny to takie zło dla nas. Co do mnie to ja opuszczam ładne dziewczyny. Jeśli brzydka się mi natoczy to jest zawsze jakaś szansa na coś normalnego. Kiedyś ładną zapraszałem na wyjście w miasto to pisała, że nie da rady bo mama nie pozwala. To że ona tak nie wychodzi bo nie ma przyjaciół. A się okazało, że kilka miesiecy ściemniała bo naprawdę w domu mało kiedy była a się szlajała z towarzystwem i na dyskoteki co weekend chodziła. a brzydkie dziewczyny NIGDY tak nie zrobiły. Brzydką dziewczynę nie będzie ciągneło tak prędko do kłamstwa :shock: A może jest tak dlatego, że ładna dziewczyna ma aż tak wysoką samoocene że reszta ludzi to nic dla niej nie znaczy... :shock:

 

-- 04 lip 2013, 09:23 --

 

A ładna może być ok ale na chwile. na dłuższy czas to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, are you serious? Chcesz sie uganiac za paszkwilami?? Ja bym nie dal rady, bo mam gdzies wmontowane w podswiadomosci, ze dla brzydkich nie i koniec. Automatycznie mnie odtraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus To znaczy w sensie gdybym miał mieć dziewczynę na serio to było by łatwiej ogólnie. Rozchodzi mnie się o taką komunikacje miedzy mną a dziewczyną. Bo tak na chwilę czy jakkolwiek inaczej to mnie pociągają te ładne dziewczyny. Tak napisałem bo gdy poznaję ładną dziewczynę to na starcie sa mega problemy. A co dopiero potem? :shock: Nie ma co się pchać w problemy. A taka brzydka to najczęściej na starcie jest taka normalna i nie ma problemów w komunikacją. Po prostu albo poznam ładną a zarazem normalną dziewczynę albo nie będę mieć wyboru. Będę musieć być być z jakimś brzydalem. Albo wcale nie będę mieć :angel::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×