Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ja generalnie nie wierzę w to, że ludzie mają bardzo różne gusta. Jednak większości kobiet podoba się np. Tom Cruise czy David Beckham a facetom np. Merlin Monroe lub Megan Fox i to ci ludzie nie bez powodu uchodzą za symbole seksu. Jasne zawsze znajdzie się ktoś kto powie "a mi się nie podoba" ale to mniejszość.

 

-- 03 lip 2013, 19:08 --

 

no, jest spasiony i pewnie jest tępym /cenzura/ czyli głupi.

 

A skąd wiesz, że jest głupi? Może np. jest profesorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten gość nie jest hmmm... mało przystojny i tylko kwestia gustu komu się spodoba?

u mnie w rodzinie był taki przypadek , mianowicie wujek ważył 120 kg i znalazł kobietę której się spodobał , co prawda do ślubu dużo rzucił , ale to pokazuje , że jednak pewnych ludzi nie przyciąga , tylko wygląd ... żeby nie było ja zwracam uwagę na wygląd , ale ten przykład pokazuje , że niektórym podobają się osoby za którymi nikt inny by się na ulicy nie obejrzał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jest głupi, a może jest głupim profesorem, a może po prostu nie jest brzydki tylko brzydko wyszedł? to charakter stanowi o atrakcyjności, przynajmniej u facetów (moim zdaniem). kiedyś powiedziała mi taka stara babcia, że kiedyś ludzie byli piękniejsi bo byli lepsi w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, ale co z tego, że Tom Cruise i David Beckham są przystojni kiedy to tylko fotografia. Ludzmi moga byc tosycznymi, z okropnymi charakterami i co po urodzie jak ona przeminie z wiekiem

 

Mowa była o urodzie a nie o charakterach. To jest zupełnie inny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś powiedziała mi taka stara babcia, że kiedyś ludzie byli piękniejsi bo byli lepsi w środku.

to nie dziwne , w końcu dziś mamy generację debili sprzed telewizorów ( nie generalizując )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie wierzę w to, że ludzie mają bardzo różne gusta. Jednak większości kobiet podoba się np. Tom Cruise czy David Beckham a facetom np. Merlin Monroe lub Megan Fox i to ci ludzie nie bez powodu uchodzą za symbole seksu. Jasne zawsze znajdzie się ktoś kto powie "a mi się nie podoba" ale to mniejszość.

 

-- 03 lip 2013, 19:08 --

 

no, jest spasiony i pewnie jest tępym /cenzura/ czyli głupi.

 

A skąd wiesz, że jest głupi? Może np. jest profesorem?

 

Według mnie Marylin Monroe była zaprzeczeniem seksownej kobiety, chyba najjaskrawszy przykład na to, jak gusta mogą być kreowane, a produkt wciskany masowemu odbiorcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, NIE :lol:

Tak żem czuł ;)

 

-- 03 lip 2013, 19:34 --

 

Mowa była o urodzie a nie o charakterach. To jest zupełnie inny temat.

Mnie akurat ani jeden ani drugi sie nie podoba..

 

Ok. Ale większości kobiet to chyba Beckham i Cruise podobają się bardziej niż pan z obrazka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie Panie z forum

ehh kur*a ... jakie wszystkie ? może się spodobać jednej kobiecie i to jest jakimś wyznacznikiem atrakcyjności , bo to , że spodobał się tej jednej czynni go atrakcyjnym dla kogoś , nawet dla tej jednej :bezradny: może nie jest Beckhamem , ale nie każda kobieta ma medialną definicję atrakcyjności i może jej się spodobać z wyglądu nawet taki gość , choć nie wygląda jak Beckham i nie podoba się " większość " . Gwiazdy , celebryci , symbole seksu , za którymi przepada większość , niestety większość to nie wszyscy i nie każdy łyka produkt dla mas , ceniąc sobie indywidualność , swój własny gust , mając głęboko w poważaniu czym kieruje się większość ;) a Beckham oczywiście podoba się wielu kobietom , tylko nie pisz bzdur , że ten gość nie jest atrakcyjny , bo nie wygląda jak pan z okładki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×