Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

A po czym to oceniasz? Skąd to wiesz?

prawie co roku odwiedzam tamte strony ( południowa Francja, Hiszpania ) . Pracuję przy winobraniu z Hiszpankami, Francuzkami , Ukrainkami .Niemki to w ogóle brzydactwo , poza tym dużo tam grubasek. Nasze Dziołchy najpiękniejsze . Jak ktos lubi takie śródziemnomoskie południowe typy urody to będzie mu sie Tamto podobać , ale mi to nie za bardzo leży . Chodzi o to ,że o wiele trudniej trafić ( tak jak w Polsce ) na ulicy tyle ładnych kobiet jak w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to Hiszpanii to tylko faceci są fajni ale mentalnie nie bardzo. Podobno chętnie całują każdą kobietę którą widzą pierwszy raz. Niepojęte :shock: Też wcześnie przechodzą inicjację ;)Kalebx3, a co powiesz na Włoszki? Dla mnie Włosi sa ładni z twarzy oczywiście Ci młodzi ale są stanowczo za niscy takie knypki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, ale popatrz na to z drugiej strony jak dziewczyna schizofreniczka pozna faceta schizofrenika to się rozumieja nawzajem natomiast osoba zdrowa ucieknie ;)

 

 

Tylko, że z pozoru normalna dziewczyna nie będzię się chciała porozumieć. Dużo dziewczyn wychodzi z założenia, że facet to jakaś zabawka i nie ma potrzeby traktować go poważnie. Tak jak swoją koleżankę, matke, ojca, wujka, babcie. Z tego co zaobserwowałem to czy dziewczynie podoba się facet czy jej się nie podoba to będzie utrudniać i robić z tegą wchodzenie na jakiś szczyt góry.Z moich wniosków jasno wynika że właśnie te zachowania było przyczynami mojego utrapienia i psychicznego wycieńczenia. Bo skutek tego kobiecego traktowania było to że nigdy nie wiadomo na czym się stało. I się okazuje. że po 7 miesiacach, że to było kłamstwo na przykład. No bo dziewczyna nie powie od razu, że tak lub nie. A tutaj na forum pisała jakaś dziewczyna, że dziewczyna robi tak żeby facet się nie obraził czy coś w tym stylu. Kobiecej głupoty sie pojąć nie da. Jeśli nie chce to powie, że nie chce. Lepiej tak niż okłamywać te 7 miesięcy np. Ale jak wiadomo to babka to taka osoba co ze wszystkiego zrobi problem i na siłę szuka czegoś z czego można stworzyć problem. I najważniejszy wniosek jest taki, że należy odpuścić te niepoważne dziewczyny i spojrzeć na normalne. Faktem jest, że jest ich garstka. Ale myślę, że jeśli ktoś chce mieć dziewczynę to chyba lepiej tak robi a jak będzie trzeba to i poczekać 10 lat ale w zamian poznać normalna dziewczynę. Chodzi mi w tym, aby unikać nieprzyjemnośći związanych z naszym zdrowiem psychicznym. Dziewczyny potrafią wykończyć. Ale te nornalne to nie :smile: Żadne użalanie, branie leków czy myślenie w stylu "ide się powiesić" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to Hiszpanii to tylko faceci są fajni

Witaj .

Nie lubię jak Polki wzdychają do tych hiszpańskich maczo . Tacy oni pięknisie? ,że mokro sie Wam robi ( juz nnie powiem gdzie)?

We Francji każde przywitanie z kobietą ( nawet nieznajomą , młoda , starą , nieważne) w pracy , na początek i na koniec roboty to po 3 całusy .

Z Włoszkami nie miałem do czynienia. Nie za bardzo kręci mnie tamten typ urody . Poza tym te kobiety szybko sie starzeją ( w sensie ,że skóra na Twarzy im się szybko marszczy). Podobaja mi się za to Francuzki ( ale tylko niektóre) o specyficznym typie urody ;)

A Ty pod jaki typ podchodzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po czym to oceniasz? Skąd to wiesz?

prawie co roku odwiedzam tamte strony ( południowa Francja, Hiszpania ) . Pracuję przy winobraniu z Hiszpankami, Francuzkami , Ukrainkami .Niemki to w ogóle brzydactwo , poza tym dużo tam grubasek. Nasze Dziołchy najpiękniejsze . Jak ktos lubi takie śródziemnomoskie południowe typy urody to będzie mu sie Tamto podobać , ale mi to nie za bardzo leży . Chodzi o to ,że o wiele trudniej trafić ( tak jak w Polsce ) na ulicy tyle ładnych kobiet jak w Polsce.

Polki są często ładne tak jak wszystkie słowianki Rosjanki, Ukrainki, czy dziewczyny z Bałkanów. Niemki też aż tak brzydkie nie są w porównaniu do angielek to wręcz piękności bo nie ma brzydszych od Angielek i Irlandek które dodatkowo z reguły są otyłe zwłaszcza te z klasy robotniczej to paskudy nad paskudami bo te z middle class czasem bywają całkiem ładne a przynajmniej zadbane. Na takiej angielskiej dyskotece poza centrum Londynu( gdzie są naprawdę niezłe laski ale rzadko angielki) to nie uświadczysz żadnej nawet przeciętnej urody dziewczyny, jak już to jakieś imigrantki z Polski lub innych krajów bo rodowita Brytyjka to ma 150-155 cm wzrostu i koło 100 kg zwykle i chodzi w piżamie wszędzie. :mrgreen:

A co do Hiszpanek to byłem tylko na kanarach a tam pełno wszędzie brzydkich Angielek a miejscowych dużo nie widziałem to trudno mi się odnieść, no ale prawie wszystkim Polkom podobają się Hiszpanie, Włosi ogólnie południowcy ale to chyba jest na takiej zasadzie inności tak jak im czy Arabom podobają się blondynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ja tam nie wiem czy Polki się tak zachowują ale nie mozna powiedzieć, ze są szpetni ;)

Kalebx3, a to nie wiedziałam co do Włoszek, że się szybciej starzeją. Bardziej tu ma wpływ chyba klimat, słońce niż narodowość.Polki po solarium również wygladają 15 lat starzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo rodowita angielka to ma 150-155 cm wzrostu i koło 100 kg zwykle i chodzi w piżamie wszędzie. :mrgreen:

:mrgreen: Całkowicie w moim typie, może ciut za wysokie. ;) Muszę czym prędzej emigrować na wyspy, będę przebierał jak w ulęgałkach.

 

A tak poważnie to chyba rzeczywiście tak jest, bo ciężko to nazwać stereotypem. Spotkałem się już z wieloma nieprzychylnymi opiniami na temat "urody" angielskich dziewczyn, sam widziałem w brytyjskich programach i filmach bardzo ciężkie przypadki. Jedno należy jeszcze dodać, że faceci (choć nie mnie to oceniać) z tamtych stron też nie grzeszą przystojnością. Co Wy na to dziewczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio bardzo mi się spodobały Chorwatki.Są na prawdę piękne.

Natomiast,nie podobają mi się Niemki,Angielki,kilka plemion Murzyńskich.Nie podobają mi się też Papuaski,oraz kobiety z Vanuatu i Wysp Salomona.Ładne są niektóre Hinduski,kobiety z Wysp Marshalla,Palau,Kiribati.Co to Polek to zależy która :D lubię urodę Agnieszki Wielgosz,Małgorzaty Telmińskiej, Marty Kuligowskiej.Zupełnie mnie nie rusza Doda, Anna Mucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

Aphex Twin. Ja się jeszcze nie spotkałem, żeby ktoś go używał w awatarze, no, ale bywalcem wielu forum to nie jestem.

Tu opisałem dlaczego taki a nie inny : Wasze awatary

 

Faktycznie offtop dość sporawy stworzyliśmy. Można by z niego zrobić osobny temat. U mnie rządzi jednak rasa biała (typ słowiański) ewentualnie niektóre nacje azjatyckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×