Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mnie hejtować.

 

:P

 

-- 23 cze 2013, 03:20 --

 

kurde to moje pierwsze memy w życiu i od razu hejterskie ;/

 

-- 23 cze 2013, 03:25 --

Mem 1 - wszystko dla ludzi,ogłaszanie tego w necie nie jest konieczne :mrgreen:

Mem 2 - konstrukcja "rób nic" jest niepoprawna gramatycznie i bezsensowna : D.

 

Ale jeśli memami...

60c4688342_opowiadaj_o_swoich_zajebistych_melanzach.jpg

generImg.php?insbox1=Wymy%C5%9Blaj+memy+na+kacu&insbox2=U%C5%BCywaj+argument%C3%B3w+z+d...+%3A+D&insbox3=4708&fin=1:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mem 1 - wszystko dla ludzi,ogłaszanie tego w necie nie jest konieczne :mrgreen:

Mem 2 - konstrukcja "rób nic" jest niepoprawna gramatycznie i bezsensowna :

 

:time: pobite gary, to jest jak gra w pomidor, nie można odpowiadać do memów. :mrgreen:

 

-- 23 cze 2013, 04:34 --

 

i kolejna zasada to, że nie można wrzucać nieswoich, ten pierwszy już widziałem gdzieś.

 

ok to zasady są znane, można się bawić dalej, zaraz wrzuce jakieś... :yeah:

 

-- 23 cze 2013, 04:41 --

 

 

 

-- 23 cze 2013, 04:50 --

 

 

 

-- 23 cze 2013, 04:54 --

 

 

 

-- 23 cze 2013, 05:03 --

 

 

 

-- 23 cze 2013, 05:14 --

 

 

 

-- 23 cze 2013, 05:27 --

 

 

 

-- 23 cze 2013, 05:33 --

 

 

 

-- 23 cze 2013, 05:37 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk,

To jednak nie było chyba tak super jak wcześniej pisałeś. Jak to przyjąłeś? Pewnie jesteś nieźle podku..ony.

 

hasacz

Temat faktycznie się rozleciał. W sumie nic dziwnego. Chyba wszystko już zostało powiedziane, więc formuła się wyczerpała. Teraz czas na dopisywanie spamowych postów jak to widać powyżej, tylko nie wiem za bardzo po co :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk,

To jednak nie było chyba tak super jak wcześniej pisałeś. Jak to przyjąłeś? Pewnie jesteś nieźle podku..ony.

 

hasacz

Temat faktycznie się rozleciał. W sumie nic dziwnego. Chyba wszystko już zostało powiedziane, więc formuła się wyczerpała. Teraz czas na dopisywanie spamowych postów jak to widać powyżej, tylko nie wiem za bardzo po co :? .

Z Magdą, dzięki naszej psycholog znamy się 7 miesięcy.Zawsze to sobie mówimy, na razie tylko koleżeństwo.A co potem :105: Bóg jeden wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Magdą, dzięki naszej psycholog znamy się 7 miesięcy.Zawsze to sobie mówimy, na razie tylko koleżeństwo.A co potem :105: Bóg jeden wie.

To jak już tyle się znacie, a nie zaiskrzyło do tej pory, to chyba po za sferę koleżeństwa to nie wyjdzie. Ale mogę się mylić oczywiście, bo co ja tam wiem o związkach, tyle co pamiętam z chemii ;)

I co sobie zawsze mówicie, to, że się nie kochacie? Po co? Nie bardzo rozumiem :?

 

Muszę swoją psycholog spytać, czy odwiedzają ją jakieś dziewczyny pasujące do mojego profilu. W sumie to z psychologa niezła swatka powinna być ;) Przecież posiada tyle cennych informacji o ludziach i to takich, których nikt nie podaje żadnej agencji matrymonialnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk,

To i tak Ci zazdroszczę. Chciałbym mieć taką osobę w życiu, z którą mógłbym podyskutować o wszystkim (albo prawie). O polityce i religii, też bym nie gadał, bo mam straszną, nieuleczalną alergię na te "dziedziny życia". Co do seksu, to od gadania o nim, to wolałbym go mieć. Pewnie za jakiś czas znowu trzeba będzie odwiedzić burdello, no bo ileż można zdzierżyć. Żałosne wiem, ale lepszy rydz niż nic. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno uda Ci się kogoś poznać(..)

Nie wiesz tego. Nikt tego nie wie.

Po tym co masz w opisie szczególnie zainteresował mnie odnośnikJak wyglądam? Po postach trochę miałam inny obraz Ciebie :lol:

Przeważnie każdy sobie inaczej wyobraża, kogoś kogo zna tylko z postów. Jak byłem w maju na takim mini zjeździe z innego forum , to się okazało, że wszystkie moje wyobrażenia były totalnie nie trafione. Ciekawy jestem Twojego o mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×