Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, Tuska też nie lubię. ale jakby ktoś inny był na jego miejscu, to uważam, że też robiłby wiele, ale dla siebie... Tacy są ludzie!

 

-- 12 paź 2012, 21:55 --

 

Patrzą tylko na to, by własną dupę zadowolić. Egoiści.

 

-- 12 paź 2012, 21:56 --

 

ale dobra ja lepiej się nie wypowiadam, bo będzie, że jakaś baba głos zabiera, co się nie zna. :lol: (i to w dodatku taka młoda, co ledwo z nocnika wstała... :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Tuska też nie lubię. ale jakby ktoś inny był na jego miejscu, to uważam, że też robiłby wiele, ale dla siebie... Tacy są ludzie!

 

-- 12 paź 2012, 21:55 --

 

Patrzą tylko na to, by własną dupę zadowolić. Egoiści.

 

W sumie lepszy Tusk niż Kaczyński zresztą naszą klasa polityczna to odbicie polskiej mentalności i się nie dziwie że mamy takich polityków jakich mamy bo tzw kolesiostwo i prywata dominuje w całym polskim społeczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kaczorkow porządek był nie brali łapów bo nikt nie wiedział kto daje i czy zaraz w obrączkach nie wyjdzie .Taki kraj oszuści ,malwersanci itd szkoda jednego że nie można polski podzielic na 2 części tuska i kaczorka .Ta pierwsza szybko by upadla bo w gronie slizgaczy się na czyjejś dup... doszlo by do konfliktow itp spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból szczęki, i to, że nie wyrabiam się z nauką. W poniedziałek rano seminarium, a ja sobie zostawiłam jak zwykle wszystko na weekend. Przy tym dzisiaj udało mi się zrobić 1/3, więc z resztą będę się męczyła jutro. Budzik nastawiony na ósmą. W niedzielę. To się nie godzi. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za długo by opowiadać. po prostu czuję się wykorzystana i nic nie znacząca, każdy na moim miejscu chyba by się tak poczuł...

po prostu moje urodziny to jedna wielka porażka. już nigdy nie wyprawiam, NIGDY. :(

 

-- 14 paź 2012, 14:12 --

 

moja matka nienawidzi dnia, w którym ja się urodziłam... niestety teraz i ja również nienawidzę, żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×