Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy wy też płaczecie, jak się skończy film/gra ??


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o 10 przedpołudniem leciała w telewizji "Epoka Lodowcowa 2: Odwilż". Oglądając było mi smutno, że się skończy. Na zakończeniu i po zakończeniu popłakałem się. Stan się utrzymywał dość długo. Potem popołudniu leciał Shrek i na końcówce się popłakałem. Tak samo jest z dobrymi grami, jak widzę napisy końcowe, to ryczę na całego nawet wtedy, gdy wiem, że będzie kontynuacja gry/filmu. Tak mi z tym źle. Skąd się to bierze? Też tak macie? Nie chodzi mi o jakiś melodramat, który wzrusza, ale nawet głupawą komedyję, czy bajeczkę dla dzieci, która się skończyła i z tego powodu płaczesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz, że rzadko oglądam chwytające za serce filmy (albo mało co mnie za to serce łapie), dwa, że chyba częściej zdarzało mi się mieć szklanki w oczach przy czytaniu książek. Na filmach, owszem, czasem. Prawdziwym wyciskaczem łez był ostatni odcinek "Sześć stóp pod ziemią". Ale przy grach?! Tego ani nie doświadczyłam, ani u nikogo nie spotkałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem łzy w oczach, kiedy kończyła się gra Operation Flashpoint: Resistance - kiedy zginął główny bohater ;p Płakałem też po przeczytaniu książki Michaiła Hellera o historii Rosji - z powodu tego, że CCCP się rozpadł. Ale to było dawno temu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem zdarza mi się chęć płaczu w czasie trwania niektórych scen filmu. Po skończeniu filmu, tęsknota do świata przedstawionego w filmie i chęć płaczu zdarza mi się jedynie, gdy film jest z gatunku przygodowo-fantasy. Natomiast często zdarza mi się, że mnie telepie z emocji podczas napięciowych scen filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój chomik umarł dokładnie rok temu i 3 dni o 12:45, na depresję cierpię do tej pory. Ostatnio na animal planet był program o chomikach pod koniec programu strasznie płakałem, bo przypomniał się mi mój Maciuś. Przestałem go odwiedzać na działce gdzie spoczywał bo postawili tam nowe bloki profanując jego zwłoki. Na szczęście zostało mi jego zdjęcie, które noszę w portfelu a drugie umieściłem nad łóżkiem. Jestem bardzo samotny a dzięki tym zdjęciom odczuwam jego obecność i to mi daje siłę do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×