Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Joaśka 01 maja 2010, 14:45
esprit napisał(a):Shadowmere, zapalenie spojówki. Ja tydzień temu również spanikowałem. Poleciałem do okulisty dałem 200 zł za wizytę i dostałem receptę na kropelki za 3.99 których nawet nie wykupiłem.
To się nazywa mieć zajoba. :)

Wybacz esprit, ale - NO, he he!!! :P I co, samo Ci w końcu przeszło?
Joaśka

przez Anonymous 01 maja 2010, 14:45
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Joaśka 01 maja 2010, 15:17
esprit - o żesz Ty, 200 zł na darmo żeś wybulił!! ! :pirate:
Joaśka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 01 maja 2010, 15:32
Joaśka napisał(a):Gdyby ta reakcja była spowodowana Anafranilem to raczej nie objawiałaby się ona katarem i problemami z okiem. Jeśli to alergia to raczej kontaktowa, wziewna, a nie spowodowana przyjęciem leku. Tak mi się wydaje... :roll:

Shadowmere

Ja myślę dokładnie tak samo, więc się tak bardzo nie martw. Nie jesteś na żadne pyłki albo inne dziadostwo uczulona?
Moderator

przez Anonymous 01 maja 2010, 16:32
Anonymous

przez magdalenabmw 01 maja 2010, 16:35
esprit napisał(a):Shadowmere, zapalenie spojówki. Ja tydzień temu również spanikowałem. Poleciałem do okulisty dałem 200 zł za wizytę i dostałem receptę na kropelki za 3.99 których nawet nie wykupiłem.
To się nazywa mieć zajoba. :)

Jesteś moim IDOLEM :lol: :mrgreen: 8) hehehe
Trzeba było jechać na pogotowie, na NFZ by Cię przyjęli Panikarzu :P ;)

Zależy też jakie zapalenie. Ja raz olałam i tak mi się zaczęło babrać, że oka nie mogłam otworzyć, okrutnie bolało i ropa z niego leciała.

Ja jadę za jakąś godzinę do rodziców, jak wrócą z kręgli. Także Esprit nie jesteś sam z tym grillem i samopoczuciem (a na chrzcie dasz radę, skoro ja dałam :P ). Noom, i jedziemy na grilla- będą rodzice, siostra, wujek z ciocią, kuzyn którego nie widziałam 5 lat i jego jakaś nowa dupa której nie znam.

Heja :roll:
Zeżarłam 10mg Oxazepamu, patrzę... A tam data ważności styczeń 2007 :mrgreen: :pirate: Jak myślicie- umrę? :time:

[Dodane po edycji:]

A swoją drogą to niby benzo a nic nie działa, a już chyba godzina minęła :evil:
magdalenabmw

przez Anonymous 01 maja 2010, 17:13
Anonymous

przez magdalenabmw 01 maja 2010, 17:24
''Jarek, Jarek.. po trupach do celu. Każdy chce leżeć na Wawelu...'' ;)

Aaa czyli 10mg Oxazepamu to jak 0,25mg naszego np Xanaxu :roll: No tak :bezradny: Poczekam jeszcze chwilkę, jak nie zadziała to zjem jeszcze jedną. Bo zaraz muszę wychodzić a mam stresa :?
Dzięki za te info z terminem ważności, bo się wystrachałam trochę ;) Na razie lęku mi nie wyciszyło, ale spać mi się chceee :zzz:

Ech.. no dobra, to ja jadę na grilla :roll: Esprit trzymaj się tam na swoim grillu, będę z Tobą duchem :angel:
magdalenabmw

przez Shadowmere 01 maja 2010, 18:36
magdalenabmw, Magduniu,nie biore leku długo,tylko 3 dzień.Więc nie wiem co mam robić.leci mi woda z nosa,a oko boli jakby cos wpadlo i spuchniete(jak u Qwazia).Na pogotowiu chcieli zaswiadczenie,że sie ucze.A sie nie ucze-w styczniu skreślili mnie z listy studentów za "niepodjęcie studiów.Farmaceutka dala lek antyalergiczny i plyn do "plukania oka".Może byc tak,że to zapalenie spojówek skoro mam je tylko w jednym oku?Jesli pytanie wyda sie komuś glupie,uiprzedzam,że nigdy przedtem takich objawow nie mialam.buziaki
Shadowmere

przez Joaśka 01 maja 2010, 18:43
Haniu, wirusowe zapalenie spojówek może się zaczynać dolegliwościami w jednym oku, potem mogą dojść problemy z drugim okiem (tfu tfu!). :?
Joaśka

przez linka 01 maja 2010, 19:05
Shadowmere, no to radzę szybko zarejestrować się w urzędzie pracy jako bezrobotna - w innym wypadku nie będziesz ubezpieczona i nigdzie nie przyjmą cię do lekarza, a jakby się coś nie daj Boże stało to zabulisz tłusty rachunek za szpital..... :roll:
Yhh nerwica nerwicą ale jak można zaniedbywać takie rzeczy..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 01 maja 2010, 21:33
linka, nie mam nerwicy,mam inne zaburzenia.Rozumiem,że przy nerwicy nie jest problemem zadbanie o "takie rzeczy".przy wielu innych chorobach(o ile można nazwać nerwicę chorobą :shock: )sprawa wygląda zgoła inaczej.
Shadowmere

przez Joaśka 01 maja 2010, 21:45
Shadowmere napisał(a):linka, nie mam nerwicy,mam inne zaburzenia.Rozumiem,że przy nerwicy nie jest problemem zadbanie o "takie rzeczy".przy wielu innych chorobach(o ile można nazwać nerwicę chorobą :shock: )sprawa wygląda zgoła inaczej.

DOKŁADNIE, niestety... :roll:
Joaśka

przez fobia 01 maja 2010, 21:55
niby pogoda do d..., ale nie było tak źle. :D
byłam na działce- ciąg dalszy porządków i obowiązkowo grill :yeah: teraz sącze browarka 8)

Sortuj wg