Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez idle 30 lis 2013, 19:28
Ja z Warmii nie jestem :P Kawałek na zachód ;) Ale realia te same.

-- 30 lis 2013, 19:29 --

kolekcjoner snów, po prostu trafiam na ciekawych ludzi tylko stamtąd. Ogólnie rzadko trafiam w internecie na kogoś z Trójmiasta czy pomorza w ogóle.
watch me disintegrate

Samotność

przez kolekcjoner snów 30 lis 2013, 19:30
idle, to może zacznij się rozglądać zaczynając od lokalizacji.
kolekcjoner snów

Samotność

przez idle 30 lis 2013, 19:31
kolekcjoner snów, często się nie da ;) Ja w ogóle jakaś taka nieśmiała jestem w pierwszym kontakcie, a wolałabym w realu ludzi poznawać.
watch me disintegrate

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez kolekcjoner snów 30 lis 2013, 19:32
idle, to musisz się przełamać ;)
kolekcjoner snów

Samotność

przez idle 30 lis 2013, 19:33
Musisz to, to też musisz. Znam takie rady. ;)
watch me disintegrate

Samotność

przez kolekcjoner snów 30 lis 2013, 19:34
idle, ale nie od strony praktycznej ;)
kolekcjoner snów

Samotność

przez Steviear 30 lis 2013, 19:34
idle, Tak , ja marzę ostatnio o metropolitarnym :D Moje miasto już mi się znudziło trochę.
Jak nad morzem to fajowo :D Prawie nie widać granic :)
Też z Mazur jestem . Długo w Gdańsku mieszkasz?
Po prostu maciek, To trochę głupio właśnie .Co kto lubi..Ale picie w samotności to chyba nie to samo co w towarzystwie..
Znaczy z telewizorem nie porozmawiasz :D
Steviear

Samotność

przez idle 30 lis 2013, 19:38
Steviear, od mola do mola sobie liczę ile już przeszłam ;) półtora roku. Metropolitalny to droga sprawa, poza Gdańskiem to na jednorazówkach biegam :mrgreen:
watch me disintegrate

Samotność

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 19:41
Steviear mówią, że w samotności to pije tylko alkoholik. Mysle jednak ze od jednego grzanca na ciepło nim nie zostane.
A co do rozmowy z telewizorem to niektórzy np dzwonia do wrózek i tam niezłe akcje wygaduja. na youtubie widac jakie :D
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Samotność

przez Arhol 30 lis 2013, 19:41
Chlanie solo ma sens jak oglądanie filmu akcji gdzie strzelają się z asg,niby można,ale takie to o kant d... Rozbić : P
Co do solowych wypadów,tylko do kina/coś zeżreć,można i pabixy również,ale nie praktykuje
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Steviear 30 lis 2013, 19:43
idle, O to krótko :)
No droga. Zależy czy jeździsz na normalnym. Ale i tak moze warto zainwestować :D W ramach prezentu na gówniane święta :P

Po prostu maciek
No jak grzaniec to można wybaczyć tłumacząc że jest zimno itp :P Gorzej jak codziennie byś pił gorzałę ;)
Kompletny bezsens z tymi wróżkami :D Czasem można sie zastanawiać czy ludzie sobie robią jaja czy to na poważnie tak..
Jak można w to wierzyć? xD
Steviear

Samotność

przez idle 30 lis 2013, 20:05
Steviear, no krótko :) Jakie gówniane święta, są pierogi, jest radocha!
watch me disintegrate

Samotność

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 20:11
Steviear, jeśli chodzi o gorzale o święty nie jestem. Swoje wypiłem. W życiu towarzyskim jestem jednak tak świetny ze nawet z kim wypić już nie mam.
Na wróżki to ludzie niezły kret maja na fazie. Jedna z nich nawet ładna była :)
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Samotność

przez Steviear 30 lis 2013, 20:26
idle, Dzisiaj miałam ochotę na uszka :D Nawet chciałam robić ;)
no radocha jest :D
Pamietam radość jak niszczyłam choinkę po świętach ;) była ścięta.. i bawiłam się w odcinanie gałęzi ;P i zrzucanie pozostałosci igieł :D
To była dobra zabawa!

Po prostu maciek, Aha, jak już piłeś, to lepiej pilnuj żeby nie uciekło Ci to spod kontroli.. bo może być gorzej zawsze.
Są teżinne rozrywki. Nie trzeba pić :P
One muszą być ładne :D Żeby ludzie ogladali xD Pewnie większość facetów tylko po to dzwoni by pogadać z tą idiotka:P A żona w kuchni , pewnie robi obiad..
Steviear

Sortuj wg