Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś zorientowany powiedzieć jak się sprawy mają z tyciem na escitalopramie? Ile lat braliście i czy to działało na masę plus lub minus? Ja na paro po 4 latach 10 kg, :-(

 

Jak jeśli chodzi o seks, czy pożadanie level minus 100% jak na paroksetynie?

 

No i jeśli jest ktoś kto przechodził z paroksetyny na esci- to prosze o informację jak się miał. U mnie paroksetyna powoduje lub nie działa na depresję ostatnio wiec trzeba będzie zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się znacznie polepszyło, ale niestey natrętne myśli nt. chorób zostały

 

Mówisz o esci?

 

tak :) Jestem na 15 mg i nie mam już ataków paniki jak wcześniej, lęki się zdecydowanie wyciszyły choć nie jest jeszcze idealnie ale to już chyba kwestia pracy nad sobą, bo fizyczne objawy ustąpiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tak :) Jestem na 15 mg i nie mam już ataków paniki jak wcześniej, lęki się zdecydowanie wyciszyły

dogomaniaczka, :brawo::papa:

 

-- 09 maja 2017, 17:04 --

 

dogomaniaczka, a jak z seksem u Ciebie , bo ja na 15 mg esci jestem wykastrowany 100% , pozbawiony popędu płciowo -seksualistycznego i w ogóle nie staje mi ten co wcześniej zwany był " walecznym" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 napisał(a):

a jak z seksem u Ciebie , bo ja na 15 mg esci jestem wykastrowany 100% , pozbawiony popędu płciowo -seksualistycznego i w ogóle nie staje mi ten co wcześniej zwany był " walecznym"

 

 

Skoro sam nie możesz, to po co się pytasz

 

-bo to ,żeby wiedzieć czy na tej dawce Esci ,,, lek ten u wszystkich robi galaretę w majtach .

-a po drugie to już się zapytać nie można czy co ,,,?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-bo to ,żeby wiedzieć czy na tej dawce Esci ,,, lek ten u wszystkich robi galaretę w majtach .

-a po drugie to już się zapytać nie można czy co ,,,?

 

Kto pyta nie błądzi :mrgreen:

 

Zważ jednak, że kobiety mają trochę inną fizjonomię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walne se chyba esci+pregabaline

 

ja to samo walę ;)

i jak z lekami?

ja juz brałem kiedys paro i bylo ok .pozniej zszedłem i wracalem 2 razy i juz nie dzialalo nawet na 60mg, teraz 2 lata bylem na wenli 225 i bylo ok ale ostatnio juz przestala dzialac i schodze z niej i wlasnie z lekarzem rozmawialem juz o esci i setrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak z lekami

-chodzi Ci o lęki , rozumiem .

Mix daje radę , ale zanim sie rozkręci trzeba poczekać i pocierpieć( warto na ten czas koniecznie zaopatrzyć się w benzo).

Zaczynałem 2 lata temu od dawki 2,5 mg esci ( wtedy jeszcze + 5-10 mg paro) . Teraz 12,5 mg esci + 75 mg pregi . Idzie wytrzymać .

Na początku brałem 150 pregi , ale po 2 miesiącach na 150 mg zaczęła dawac na tej dawce przygnębienie i nasilenie natręctw .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAlebx3, nie jest źle, choć nie tak jak kiedyś. :)

to ''kiedyś " to mam nadzieję ,że nie mówisz o czasach naszego pięknego dzieciństwa , kiedy człowiek miał na wszystko wywalone ;)

Panno jak nie masz lęków , ataków paniki , depresji , wstaje Ci się z rana w miarę ochotnie to możesz mówić ,że jest przynajmniej DOBRZE.

I tak trzymać .

A łeb raz może bolec , raz może być lekki , a raz ciężki jak kula armatnia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×