Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Illi napisał(a):

@powerade33 jak długo brałeś jakikolwiek lek? Zdajesz sobie sprawę, że potrzeba czasu, aby jakikolwiek lek zaczął działać? W sumei benzo i mph są wyjątkami. Tak czy siak, chcesz zmieniać leki jak Ci się podoba, pobrałeś chwilę i już nie działa i/lub działa niewystarczająco, pojawiają się lęki więc odpuszczasz. Lekarz, który mówi "może Pan spróbować" to na prawdę spoko lekarz. Co innego jak leczy Cię już dłuższy czas, a Ty znasz swój organizm. U Ciebie w tej chwili to branie byle czego, byle pomogło na już. No to tak nie działa. 
Na esci miałam dno i 2 metry mułu przed długi okres, mimo że wcześniej inny SSRI działał perfekcyjnie [po chusteczkowym początku]. 
Jeszcze jeden wpis na temat samoleczenia i poleci ost. Nie praktykujemy tego na tym forum, chcesz się bawić w lekarza to sam, nie tutaj. 

Kiedyś brałem esci parę lat temu , i z tego co pamiętam nie miałem takich jazd , a tą duloksetyne brałem tydzien tylko …. Tak wiem że to za krótko ….. ale nie wytrzymałem tego lęku i napięcia co siedział w mojej głowie , może jakbym miał przepisane jakieś benzo to tak , a tak to było nie do wytrzymania i każdy by chyba przerwał bo to normalne . Nie chce leczyć się na własną rękę ale chciałbym się tylko dzięki wam uspokoić bo miałem blokadę na te leki dlatego lekarz przepisał mi pramolan , ale chyba nie będę się tak blokował i sproboje ssri bo jednak może na mnie podziałała ta noadrenalina co w przypadku SNRi występuje , dlatego uważam że to nie leki dla mnie . Napewno nie SNRI , ale może SSRi warto spróbować , dlatego tu napisałem również czytałem większość tego postu ale ma ponad 800 stron ciężko to wszystko przeczytać 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, powerade33 napisał(a):

każdy by chyba przerwał bo to normalne .

Nie każdy. Ja umierałam na paro, myślałam że nie dam rady. Nie brałam benzo i męczyłam się prawie miesiąc. Wiedziałam że te leki potrzebują czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szczebiotka napisał(a):

Nie każdy. Ja umierałam na paro, myślałam że nie dam rady. Nie brałam benzo i męczyłam się prawie miesiąc. Wiedziałam że te leki potrzebują czasu.

Wiem czytałem gdzieś w twwoim poście ale…… Ja facet jestem ….😀 Także zrozum mnie🙏😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, powerade33 napisał(a):

Ja facet jestem ….😀 Także zrozum mnie🙏😅 

Hi hi wiem wiem, wy testament piszecie przy temperaturze 36.7 😉 ale naprawdę tym lekom trzeba dać czas. Spróbuj z lekarzem porozmawiać, nie kieruj się tutaj innymi bo każdy jest inny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Hi hi wiem wiem, wy testament piszecie przy temperaturze 36.7 😉 ale naprawdę tym lekom trzeba dać czas. Spróbuj z lekarzem porozmawiać, nie kieruj się tutaj innymi bo każdy jest inny. 

Może nie aż tak źle z tym testamentem - piszemy go dopiero jak jest ponad 37 😅
Wiem dlatego do wtorku jeszcze poczekam , na tym promalonie chociaż czuję że to słaby lek i przepisany na moją prośbę a raczej lęk przed antydepresantami ssri i SNRI bo powiedziałem mu że nie wezmę żadnego z tej grupy leków , zapewne nie przepisałby mi znów SNRi ale ssri pewnie warto by było u mnie spróbować bo mam wrażenie że ta duloksetyna mocno namieszała w głowie i trzeba to trochę wyprostować  …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, powerade33 napisał(a):

Może nie aż tak źle z tym testamentem - piszemy go dopiero jak jest ponad 37 😅
Wiem dlatego do wtorku jeszcze poczekam , na tym promalonie chociaż czuję że to słaby lek i przepisany na moją prośbę a raczej lęk przed antydepresantami ssri i SNRI bo powiedziałem mu że nie wezmę żadnego z tej grupy leków , zapewne nie przepisałby mi znów SNRi ale ssri pewnie warto by było u mnie spróbować bo mam wrażenie że ta duloksetyna mocno namieszała w głowie i trzeba to trochę wyprostować  …

Zamiast panikować to zostać na jednym leku i cierpliwie czekać i nie czytać dużo bo tylko sam się nakrecasz i robisz sobie pod górkę.A co do pregabaliny bo coś pisałeś to tak samo "czytalem że się tragicznie odstawia" , nosz kur jest tyle ludzi , ten co lek na niego działał i odstawił dobrze to nie pomyśli nawet żeby coś napisać , druga osoba miała problemy z odstawka to się zaczyna żalić jaki to nieudolny lek. Ja polecam chociaż nie biorę dużo bo jakoś nie czuje chemii do pregi ale wiem że w czasie kryzysu by mnie wyciągła na prostą jakbym zwiększył dawkę.Ona szybko działa to jest jej plus i u mnie jest mało inwazyjna jeżeli chodzi o uboki.Ile ludzi tyle opinii o danym preparacie.

U ciebie za dużo kombinowania , czytania i nakręcania się niepotrzebnie , przez takie żonglowanie to sam sobie w głowie robisz burdel bo receptory wariują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hopefully.00 napisał(a):

Zamiast panikować to zostać na jednym leku i cierpliwie czekać i nie czytać dużo bo tylko sam się nakrecasz i robisz sobie pod górkę.A co do pregabaliny bo coś pisałeś to tak samo "czytalem że się tragicznie odstawia" , nosz kur jest tyle ludzi , ten co lek na niego działał i odstawił dobrze to nie pomyśli nawet żeby coś napisać , druga osoba miała problemy z odstawka to się zaczyna żalić jaki to nieudolny lek. Ja polecam chociaż nie biorę dużo bo jakoś nie czuje chemii do pregi ale wiem że w czasie kryzysu by mnie wyciągła na prostą jakbym zwiększył dawkę.Ona szybko działa to jest jej plus i u mnie jest mało inwazyjna jeżeli chodzi o uboki.Ile ludzi tyle opinii o danym preparacie.

U ciebie za dużo kombinowania , czytania i nakręcania się niepotrzebnie , przez takie żonglowanie to sam sobie w głowie robisz burdel bo receptory wariują

Tak wiem dlatego zostaje narazie do wtorku , na tym. Pramolanie , no i zobaczymy jak się będę czuł , czuję jakby lekką poprawę z tym co było naprzyklad 2 tygodniu temu , czyli normuje się jakby te receptory wracają na właściwe tory… to dobry znak myślę że się poprawia i nic tam się w mózgu nie uszkodziło - wkoncu to lek a nie narkotyk 😀   , u mnie na bank wiem że źle zadzialala ta noradlenalina w tej duloksetynie , najwidoczniej jestem na to mocno wrażliwy bo brałem chyba z 10 lat temu escilopram i nie przypominam sobie żebym na początku tak się czuł . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, powerade33 napisał(a):

Tak wiem dlatego zostaje narazie do wtorku , na tym. Pramolanie , no i zobaczymy jak się będę czuł , czuję jakby lekką poprawę z tym co było naprzyklad 2 tygodniu temu , czyli normuje się jakby te receptory wracają na właściwe tory… to dobry znak myślę że się poprawia i nic tam się w mózgu nie uszkodziło - wkoncu to lek a nie narkotyk 😀   , u mnie na bank wiem że źle zadzialala ta noradlenalina w tej duloksetynie , najwidoczniej jestem na to mocno wrażliwy bo brałem chyba z 10 lat temu escilopram i nie przypominam sobie żebym na początku tak się czuł . 

Tak tylko escitalopram a dulo to zupełnie co innego , snri jednak rusza tą noradrenaline na początku i może nasilić te lęki ale jestem przekonany że po jakimś czasie przemęczenia by mogło minąć jak ręką odjął. No próbuj promolanu oby pomógł.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, hopefully.00 napisał(a):

Tak tylko escitalopram a dulo to zupełnie co innego , snri jednak rusza tą noradrenaline na początku i może nasilić te lęki ale jestem przekonany że po jakimś czasie przemęczenia by mogło minąć jak ręką odjął. No próbuj promolanu oby pomógł.pzdr

Tak wiem ale zrozum mnie że to już był stan na granicy paranoji, i napady paniki tak jakby już ten lęk był tak nagromadzony i aż nie wytrzymywał i wypieprzał atak paniki … nie moglem usiedzieć w miejscu oczy wyłupiaste 2 tygodnie chyba nic nie jadłem schudłem około 10 kg nie moglem usiedzieć w miejscu taka jakby Akatazja . 

Teraz patrząc tak trochę na trzeźwo też tak myślę , że by to się unormowało  , no ale kurde. Jak stan był taki że nie mogłem wytrzymać i aż przewijały się myśli żeby sobie coś zrobić 🥴 to aż lekarz powiedział że taki stan to przesada i trzeba przerwać . Też zapewniał mnie że to się unormuje i żebym się nie bał że nic tam się trwale nie uszkodziło … ( a wiesz jak to człowiek jest w takim stanie nachodzą różne myśli czarne że może coś się uszkodziło i już nie wróci  - a w takim stanie co ja byłem nie szło by chyba żyć , chyba że cały czas na xanaxie ..No ale to też słabo) , zastanawia mnie tylko i troche  zły jestem na niego że odrazu dał mi tak silny lek tą duloksetyne ,  gdzie nawet wytyczne gdzieś czytałem że są że lepiej zaczynać od słabszych leków właśnie ssri a nie SNRI … no zobaczymy do wtorku , też bym chciał żeby od pramolanu się polepszyło no bo jednak to słaby lek , ale też stary i ma trochę skutków ubocznych tymbardziej że trzeba go łykać 3 razy dziennie …

w sumie dobrze że jest takie forum można sobie pogadać i trochę lżej człowiekowi dzięki że piszecie 

Edytowane przez powerade33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, powerade33 napisał(a):

Tak wiem ale zrozum mnie że to już był stan na granicy paranoji, i napady paniki tak jakby już ten lęk był tak nagromadzony i aż nie wytrzymywał i wypieprzał atak paniki … nie moglem usiedzieć w miejscu oczy wyłupiaste 2 tygodnie chyba nic nie jadłem schudłem około 10 kg nie moglem usiedzieć w miejscu taka jakby Akatazja . 

Teraz patrząc tak trochę na trzeźwo też tak myślę , że by to się unormowało  , no ale kurde. Jak stan był taki że nie mogłem wytrzymać i aż przewijały się myśli żeby sobie coś zrobić 🥴 to aż lekarz powiedział że taki stan to przesada i trzeba przerwać . Też zapewniał mnie że to się unormuje i żebym się nie bał że nic tam się trwale nie uszkodziło … ( a wiesz jak to człowiek jest w takim stanie nachodzą różne myśli czarne że może coś się uszkodziło i już nie wróci  - a w takim stanie co ja byłem nie szło by chyba żyć , chyba że cały czas na xanaxie ..No ale to też słabo) , zastanawia mnie tylko i troche  zły jestem na niego że odrazu dał mi tak silny lek tą duloksetyne ,  gdzie nawet wytyczne gdzieś czytałem że są że lepiej zaczynać od słabszych leków właśnie ssri a nie SNRI … no zobaczymy do wtorku , też bym chciał żeby od pramolanu się polepszyło no bo jednak to słaby lek , ale też stary i ma trochę skutków ubocznych tymbardziej że trzeba go łykać 3 razy dziennie …

w sumie dobrze że jest takie forum można sobie pogadać i trochę lżej człowiekowi dzięki że piszecie 

Widocznie dulo ci nie podeszło , życzę powodzonka na obecnym leku niech pomoże jak najbardziej i porozmawiaj też z lekarzem o wszystkim co cię ciekawi a on napewno udzieli się odpowiedzi bo pewnie ma doświadczenie.

U mnie tak było i ogólnie często tak jest że najpierw 

Setralina -jak nie podchodzi albo niema poprawy to potem Escitalopram , jak esci dupa to ja dostałem juz wenle bo chce uniknąć paro za wszelką cenę. Dopiero może jak nie zda egzaminu wenla to popytam lekarza i zobaczymy co będzie miał mi do zaproponowania. Ale narazie wenla dopiero 4 tyg i dwa tyg na docelowej 150 mg ale już się poprawia powolutku i tobie życzę tego samego.

To forum jest bardzo spoko , sam muszę powiedzieć że sporo poczytałem tutaj i można poznać tak odmienne przypadki że to jest mega ciekawe;) i lubię zawsze kilka stałych bywalców posłuchać co są już któryś rok i przetestowali na sobie wiele leków wtedy można dużo wywnioskować dla siebie chociaż każdy przypadek to inna historia ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hopefully.00 napisał(a):

Widocznie dulo ci nie podeszło , życzę powodzonka na obecnym leku niech pomoże jak najbardziej i porozmawiaj też z lekarzem o wszystkim co cię ciekawi a on napewno udzieli się odpowiedzi bo pewnie ma doświadczenie.

U mnie tak było i ogólnie często tak jest że najpierw 

Setralina -jak nie podchodzi albo niema poprawy to potem Escitalopram , jak esci dupa to ja dostałem juz wenle bo chce uniknąć paro za wszelką cenę. Dopiero może jak nie zda egzaminu wenla to popytam lekarza i zobaczymy co będzie miał mi do zaproponowania. Ale narazie wenla dopiero 4 tyg i dwa tyg na docelowej 150 mg ale już się poprawia powolutku i tobie życzę tego samego.

To forum jest bardzo spoko , sam muszę powiedzieć że sporo poczytałem tutaj i można poznać tak odmienne przypadki że to jest mega ciekawe;) i lubię zawsze kilka stałych bywalców posłuchać co są już któryś rok i przetestowali na sobie wiele leków wtedy można dużo wywnioskować dla siebie chociaż każdy przypadek to inna historia ;)

 

 

Dokładnie , każdy przypadek jest inny i każdy inaczej reaguje na lęk , ja jestem też napewno rzadkim przypadkiem bo mało takich przypadków , ale zdarzają się bo nawet czytałem gdzieś na zagranicznych forach że takie przypadki się zdarzają jak w moim

przypadku , że tak zareagowałem na to ale na bank wiem że zareagowałem tak na tą noradrenalinę , bo z tego co widzę serotonina - esci  też na początku potrafi być ”bolesna” ale do zniesienia nie tak jak to .

No ja narazie poczekam do tego wtorku na tym pramolanie bo  czuję już u mnie poprawę może nie z dnia na dzień ale z tygodnia na tydzień napewno jest lepiej tymbardziej że pramolan. Biorę dopiero tydzień a piszą że też ze  dwa tygodnie trzeba pobrać zanim uzyska się efekt terapeutyczny  ! Czyli nie jest źle !  - to jednak nie sraczka😀 jak coś się rozregulowało to pewnie dłużej trochę dochodzi… i może u mnie się obejdzie nawet bez ssri …. Bo tez już chcialem dziś zacząć …. Ale trochę lęk jest przed tym że znów będą jazdy i znów będę się źle czuł … skoro już teraz jest lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wchodzę na 20mg bo 10 i 15 działały slabo, nie wiąże już z tym lekiem niestety nadziei, że mi pomoże, jestem totalnie załamany bo już przeszedłem tyle leków i wychodzi na to, że będę musiał zacząć kolejny, który w końcu zaskoczy. Albo wrócić do Paroksetyny mimo tych wszystkich uboków. Mam totalnie dość

Edytowane przez zoom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2023 o 15:42, Oskar1989 napisał(a):

Pewnie każdy organizm inaczej reaguje, ale na pewno po 10 mg będzie u mnie jeszcze lepiej i może dojdzie do 100% poprawy 🙂 Ale zobaczymy za jakiś czas 🙂

Jak tam obecnie elicea nadal pomaga?

W dniu 21.08.2023 o 19:46, Oskar1989 napisał(a):

Biorę Elicea od 8 dni i jeżeli ktoś się zastanawia to ...

 

Na prawdę warto! Na razie odczuwam dużą poprawę, nie jest jeszcze idealnie, ale poprawa o jakieś 80%. Rozmawiałem z dwójką znajomych co mieli zero skutków ubocznych, bo jak czytałem forum miałem wrażenie, że to większość osób ma skutki uboczne. Nie ominęły mnie, ale to lekkie mdłości, dodatkowo jednego dnia skoczyły mi lekko ciśnienie (ale to pewnie jakiś mały atak paniki), dodatkowo lekkie zawroty głowy ale to mógłby wynik mojej nerwicy bo właśnie kręciło mi się w głowie od stresu. Jeżeli komuś przepisał lekarz na prawdę spróbujcie. Po 3 dniach już czuć działanie leku, po 6 dniach miałem uczucie jakbym nie miał uczuć żadnych, taki dziwny spokój w środku. Ale już kolejnego dnia wszystko było ok i teraz po prostu wyciszone są leki. Brakuje jeszcze trochę powera. 

 

Lek zacząłem brać wieczorem (najlepiej czuje się wieczorem, bo zazwyczaj rano miałem lęki), sprawdziło się bo działało na mnie usypiająco. Ale po kilku dniach jednak jutro zmieniam na rano. Dawkę zacząłem 2,5 mg pierwsze 3 dni, potem 5 mg, a 10 dnia wchodzę na 10 mg jako docelową dawkę. Dam znać jak to wygląda po dłuższym okresie stosowania 🙂 (lekarz zalecił od mniejszej dawki, aby na spokojnie lek działał). 

 

 

Przepraszam że tak pytam   , ale opis prawie jak z reklamy i ciekawe jak dalej działanie wyglada pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija już chyba ponad 2.5 miesiąca od kiedy jestem na Elicea. Uboków już nie czuję, oprócz może problemów z erekcją, które ustępują z dnia na dzień 🙂 

 

Na ten moment życie mi wróciło do normalności! Nie odczuwam lęków, mniej się stresuje, a dodatkowo dzięki też psychoterapii pokonałem większość lęków. Dodatkowo przebadałem się (po 10 latach🙈), uregulowałem inne sprawy zdrowotne, zacząłem aktywniej spędzać czas, powoli planuje wrócić do treningów. Został mi jeden lęk, ogólnie już go pokonałem, ale muszę więcej poddawać się ekspozycji! Psychoterapeuta jest mega zdziwiony jak dobrze to idzie 🙂 Cały czas biorę 10 mg, dodatkowo nie pije alkoholu w ogóle od 3 miesięcy i to pewnie ma też duży wpływ! Jak masz jakieś pytanie to pytaj, może jakoś będę mógł pomóc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2023 o 23:48, modelarz napisał(a):

To fajnie że tak dobrze idzie. A jak ze snem, sa jakieś zmiany w śnie na  elicei, czy na razie nie masz dodanego niczego na sen?

Nie biorę nic na sen, po tym śpię super, aż za długo bo rano ciężko wstać 🙂  Ale ja ze snem nie miałem nigdy większego problemu, tylko jak miałem covid to potem z 2 tygodnie nie mogłem spać 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2023 o 12:04, Oskar1989 napisał(a):

Nie biorę nic na sen, po tym śpię super, aż za długo bo rano ciężko wstać 🙂  Ale ja ze snem nie miałem nigdy większego problemu, tylko jak miałem covid to potem z 2 tygodnie nie mogłem spać 😕 

Cześć , a po jakim czasie zaczął u Ciebie działać lek ? Ja biorę dopiero 5 dzień ale lęki jakie były takie są , a nawet większe no ale wiadomo to dopiero 5 dzień to jest nic🙄 , wspomagałeś się jakimś benzo na początku ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2023 o 21:53, powerade33 napisał(a):

Cześć , a po jakim czasie zaczął u Ciebie działać lek ? Ja biorę dopiero 5 dzień ale lęki jakie były takie są , a nawet większe no ale wiadomo to dopiero 5 dzień to jest nic🙄 , wspomagałeś się jakimś benzo na początku ? 

Wspomagałem się tylko hydroksyzyną w syropie - szybko działała. Ale wziąłem tylko kilka razy i to małą dawkę (maksymalnie 10 mg). 
 

Jaką dawkę bierzesz ? Jak chcesz odezwij się na priv to pogadamy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z dwa miesiące ponad biorę krople betesda aktualnie 14 kropli dziś 15 bardzo wolno wchodziłem ta dawkę i jednocześnie schodzę z xanaxu aktualnie 0.5 mg doba i to moje pytanie, dwa tyg temu chorowałem na grypę brałem antybiotyk po tym czasie minęło około 2 tyg i czuje się ciągle ospały i nic mi się nie chce i miewam takie napięcie przed. Lekiem cały dzień powiedzcie mi czy ten lek zaskoczy czy to po prostu dlatego że wolno wchodzę na tą dawkę i schodzę z xanaxu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dwumetrowy92 napisał(a):

Witam z dwa miesiące ponad biorę krople betesda aktualnie 14 kropli dziś 15 bardzo wolno wchodziłem ta dawkę i jednocześnie schodzę z xanaxu aktualnie 0.5 mg doba i to moje pytanie, dwa tyg temu chorowałem na grypę brałem antybiotyk po tym czasie minęło około 2 tyg i czuje się ciągle ospały i nic mi się nie chce i miewam takie napięcie przed. Lekiem cały dzień powiedzcie mi czy ten lek zaskoczy czy to po prostu dlatego że wolno wchodzę na tą dawkę i schodzę z xanaxu 

Czyli ile bierzesz mg i ile dni już to bierzesz ? Rozumiem że te krople to Escitalopram tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Dwumetrowy92 napisał(a):

Tak do dziś wchodzę na 15 mg, do tej dawki dochodziłem 2 mies byłem trochę na 10 potem na 12 i teraz chcr być dłużej na 15 i nie wiem co się dzieje bo ataki paniki mam dużo mniejsze ale czasem mam dni że są całe dnie 

Ale długo przyjmujesz xanax i z niego schodzisz tak ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×