Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w kinie na filmie "Król Lew" i był bardzo ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowsza Godzilla zaliczona...i w zasadzie tyle. Bardzo mocno się zawiodłam na kontynuacji. Zupełnie zepsuli klimat z części z 2014 roku. Uciućkali tam chyba każdy możliwy wątek. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałam "Pająka". Główną rolę grał gość, który był Voldemortem i był na swój sposób... uroczy? 

A sam film był dobry, 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno widziałem film Alita-Battle angel. Takie 8/10 Dla klimatu mangi polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa laleczka Chucky. Całkowicie zamordowali klimat tego filmu. Chcieli stworzyć zupełnie nowa historię bazującą jedynie na rysie filmu, ale to, co im wyszło jest koszmarne. Nawet nie dooglądałam do końca, bo to zwyczajna kupa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabrałam się za oglądanie filmu "Dzikie historie". Ten film ma już z 5 lat, ale nigdy wcześniej go nie oglądałam. Zapowiada się fajnie. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Kevin sam w domu" - już dawno nie oglądałam tego filmu. Kevin to cwany dzieciak, umiał zrobić zakupy i zastawić pułapki na złodziei, najbardziej śmieszne było jak ci złodzieje wpadali w te pułapki hahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 dni temu wyszedł Joker. Podobno ma to być mądry film. Jestem ciekawa, w jaki sposób im to wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam w kinie na filmie "Ślicznotki" - o kobietach, które się rozbierają prawie do naga i tańczą na rurze. Film jest ciekawy, można nawet się pośmiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A jakieś ciekawe horrory polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

50 minut temu, takie_tam napisał:

A jakieś ciekawe horrory polecicie?

Sinister, Obecność - pierwsza część. Dwa mocniejsze. Widziałem sporo i większość ma niewiele do zaoferowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Muirden Widziałem te filmy, ale dziękuję. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłam sobie ostatnio maraton filmów z Dwaynem Johnsonem. Polecam tym, którzy szukają nieskomplikowanego kina akcji do odpoczynku od codzienności:

Infltrator

Rampage: Dzika furia

San Andreas

Drapacz chmur

Empire state: ryzykowna gra

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw.

Dobre do odpoczynku, ale jeśli ktoś szuka w filmach czegoś więcej niż pustej rozrywki, to nie są to filmy dla niego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.10.2019 o 09:49, Lilith napisał:

2 dni temu wyszedł Joker. Podobno ma to być mądry film. Jestem ciekawa, w jaki sposób im to wyszło...

Obejrzałaś? Mnie nie porwał a skończył się tak że ciekawe czy powstanie druga część a jeśli tak i będzie kontynuacją pierwszej to może być lepiej jeśli chodzi o postać Jokera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, jackson napisał:

Obejrzałaś?

Tak. Film da się obejrzeć. Nie wywarł na mnie większego wrażenia. Spodziewałam się czegoś lepszego, innego, co naprawdę wciągnie. Czegoś mi zabrakło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oglądałem też Jokera na CDA z napisami.Dla mnie rewelka,doskonała gra aktorska,ale również jest to bardzo dołujący obraz.

Dodam jeszcze,że kopia była rewelacyjna jak z bluereya.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.12.2019 o 20:21, Slayer napisał:

Ja oglądałem też Jokera na CDA z napisami.Dla mnie rewelka,doskonała gra aktorska,ale również jest to bardzo dołujący obraz.

No widzisz, co człowiek to inne zdanie ;) Do gry aktorskiej się nie przyczepię, ale dla mnie trochę brakowało głębi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Lilith napisał:

Do gry aktorskiej się nie przyczepię, ale dla mnie trochę brakowało głębi. 

Rozwiń proszę co to za niedosyt :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, jackson napisał:

Rozwiń proszę co to za niedosyt :P

Film nie wywołał we mnie żadnych emocji, nie poruszył. Nie sprawił, że zagłębiłam się w historię. Po prostu obejrzałam i tyle. Niektóre filmy zapadają mi w pamięć. Oglądam raz i nawet po latach je pamiętam. A ten został po prostu odhaczony. Był dla mnie mało wiarygodny, nie utożsamiłam się z głównym bohaterem, nie zainteresował na tyle, żeby chciało mi się zastanawiać, co bohater w danej chwili przeżywa. Niektóre filmy mnie wciągają, nie odrywam się od nich, zagłębiam w historię i los bohaterów. Wywierają na mnie wrażenie i jestem bardzo zadowolona po obejrzeniu filmu. Nie czuję się oszukana, znudzona z poczuciem, że tylko straciłam czas. W przypadku Jokera było tylko na samym końcu: "aha, to już koniec. No ok.".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi