Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek 94


94.

Rekomendowane odpowiedzi

Temat mówi samo za siebie.

 

Na szczęście obyło się BEZ POLICJI.

 

Dzień 13, dopiero dzisiaj jestem w stanie cokolwiek napisać, wcześniej tylko spałem prawie. Straszne miejsce.

 

Przepraszam osobę, którą tu obraziłem. Zachowałem się obrzydliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, 94. napisał(a):

Temat mówi samo za siebie.

 

Na szczęście obyło się BEZ POLICJI.

 

Dzień 13, dopiero dzisiaj jestem w stanie cokolwiek napisać, wcześniej tylko spałem prawie. Straszne miejsce.

 

Przepraszam osobę, którą tu obraziłem. Zachowałem się obrzydliwie.

Nie dziwi mnie to że jesteś w szpitalu. 

Ale mam nadzieję że ci pomogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet na łóżku obok, lat na oko 50-60 ma całe pocięte ręce. Dzisiaj rano podszedłem do niego, przestawiłem się, spytałem się czy chce pogadać, a on na to "nie, idź lepiej szukać ukrytych kamer w swojej dupie i trucizny w jedzeniu, świrze"

 

Chyba nie umiem się socjalizować 😅

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony chciałbym stąd wyjść już, bo niedługo zaczyna się moja ulubiona pora roku, a z drugiej mnie przeraża mnie trochę powrót do pustego mieszkania i szukanie pracy po tym wszystkim.

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 94. napisał(a):

Z jednej strony chciałbym stąd wyjść już, bo niedługo zaczyna się moja ulubiona pora roku, a z drugiej mnie przeraża mnie trochę powrót do pustego mieszkania i szukanie pracy po tym wszystkim.

Najważniejsze, to to jak się czujesz, i czy na tyle dobrze, żeby samemu już funkcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, edta napisał(a):

Najważniejsze, to to jak się czujesz, i czy na tyle dobrze, żeby samemu już funkcjonować.

 

Nie, zbyt mnie to przeraża, w sumie to dopiero pierwszy dzień czuję się na siłach żeby cokolwiek napisać czy porozmawiać, a tak to tylko spałem i jadłem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 94. napisał(a):

 

Nie, zbyt mnie to przeraża, w sumie to dopiero pierwszy dzień czuję się na siłach żeby cokolwiek napisać czy porozmawiać, a tak to tylko spałem i jadłem i tyle.

No to na wyjście jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Nie przejmuj się tym póki co zbytnio, lekarze będą wiedzieć kiedy masz tam zakończyć pobyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy są tu strasznie agresywni i trochę się ich boję. Ja agresywny nie byłem, jedynie przestraszony, płakałem i się chowałem pod łóżko i uważałem, że wszyscy są psychopatami z policji i chcą mnie otruć i mówiłem o Wielkim Planie.

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@94. przykro mi, że konieczny był szpital. Sam przerabiałem to wszystko swego czasu, dasz radę - teraz będzie już tylko lepiej. Towarzystwo szpitalne bywa różne, nie dawaj się. Swoją drogą jak to się stało z tym szpitalem? sam się zgłosiłeś? widzę, że strasznie Ci się psychoza rozkręciła i to dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Swoją drogą jak to się stało z tym szpitalem? sam się zgłosiłeś?

 

Zgłosiłem się sam do zwykłego szpitala, bo byłem przekonany, że zostałem otruty (dostałem biegunki po pizzy) i umieram i chciałem, żeby mnie przyjęli na oddział i zrobili szczegółowe badania, dalej można się domyślić jak się skończyło 🥺

 

A, zgodę podpisałem sam, bo się bałem policji.

 

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie miałem mieć teraz 2-tygodniowy urlop i być w Anglii, a jestem w wariatkowie, taka to ironia losu 😅 Ale sam bym sobie z tym wszystkim raczej nie poradził, więc może dobrze, że sam się w ten szpital niechcący wkopałem. 

 

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mogę sobie wreszcie pozwolić na złe samopoczucie, nikt nie ma pretensji o to, że mogę być zamulony, śpiący, przestraszony, że mało się odzywam, nikt mnie nie osądza.  W pracy ciągle musiałem dawać z siebie 100% będąc tragicznym stanie.

 

Dzisiaj poszedłem na zajęcia (dobrowolne, dla chętnych) i kazała nam babeczka napisać na kartce 5 rzeczy, które zrobimy po wyjściu. No i napisałem tak:

 

1Znajdę pracę, bo z poprzedniej mnie wyrzucili.

2Posprzątam mieszkanie.

3Pójdę na wybory.

4Umyję auto.

5. Ukroję schabowego nożem.

 

Wszyscy się śmiali z punktu 5 jak czytałem co napisałem i babeczka powiedziała, że mam poczucie humoru 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, 94. napisał(a):

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mogę sobie wreszcie pozwolić na złe samopoczucie, nikt nie ma pretensji o to, że mogę być zamulony, śpiący, przestraszony, że mało się odzywam, nikt mnie nie osądza.  W pracy ciągle musiałem dawać z siebie 100% będąc tragicznym stanie.

 

Dzisiaj poszedłem na zajęcia (dobrowolne, dla chętnych) i kazała nam babeczka napisać na kartce 5 rzeczy, które zrobimy po wyjściu. No i napisałem tak:

 

1Znajdę pracę, bo z poprzedniej mnie wyrzucili.

2Posprzątam mieszkanie.

3Pójdę na wybory.

4Umyję auto.

5. Ukroję schabowego nożem.

 

Wszyscy się śmiali z punktu 5 jak czytałem co napisałem i babeczka powiedziała, że mam poczucie humoru 😅

Wiesz, bycie człowiekiem w społeczeństwie niesie za sobą to, że inni będą to oceniać, kwestia tego jak tą ocenę odbierzesz. Ja mam np wyyebane co kto mówi, sam nie raz się z siebie śmieje żeby było wesoło. Nie akceptuje tylko hipokryzji i jak ktoś manipuluje moimi słowami, reszta po mnie spływa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×