Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

za mną pierwszy tydzień w pracy po ZLA. Do czwartku było dobrze, wczoraj trochę mną trzęsło, ale jeszcze składam to na karb wkręcania się sertraliny (3 pełne tygodnie na 150 mg).

 

@spidi powodzenia! trzymamy kciuki za powodzenie. 

 

4 godziny temu, Jurecki napisał(a):

Jest tu kto tak wcześnie rano?

Ja dziś wstałem po 9... Cały tydzień wstawałem przed 5 rano więc dziś sobie poleniuchowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zew napisał(a):

Ja dziś wstałem po 9... Cały tydzień wstawałem przed 5 rano więc dziś sobie poleniuchowałem. 

 

Ja jeszcze nie wstałem, właściwie to w weekendy wstaję tylko do łazienki i tyle, nawet jem w łóżku 😵‍💫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zew napisał(a):

Cały tydzień wstawałem przed 5 rano więc dziś sobie poleniuchowałem.

Znam ten ból wstawania o 5 rano 🥲 ale wolę tak niż np. pracować później do 17 czy jeszcze dłużej ;)  ale jeszcze 5 dni wstawania o 5 i ponad tydzień wolnego:105: w sumie to 4 bo jednego dnia będę mogła spać do 6 prawdopodobnie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fobic napisał(a):

Chociaż ni stąd ni zowąd pewnego dnia wracając z zakupów patrzę 👀 a tu mysz na wycieraczce przed drzwiami sobie leży, oczywiście martwa. Chyba mam jakiegoś kociego stalkera/ulubieńca 😀

Może tamta zguba wróciła🤔 

A ja zamiast leżeć i korzystać z tego przywileju musiałam wstać i zrobić ciasto 🤪 pierwszy raz robię piernika i już nie mogę się doczekać aż się upiecze😅 

Dobra wracam do łóżka🙆 

 

IMG20231216163026.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jurecki napisał(a):

Ło Pani ile ja pierników z życiu zrobiłem, ho ho i jeszcze trochę :D A ty znowu pierniczysz tak mówili :mrgreen:

Udało się 😁 ale niestety do jutra raczej nie zostanie😏 nawet mój syn który nie je pierników kupionych to to ciasto pochłania 😳 to już wiem co będę robić na święta zamiast makowca😅 chociaż makowca też bym zjadła 😏 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wracam powoli znów do życia bo mi zainteresowanie tym co dzieje się wokół mnie wraca. Przebodźcowana byłam chyba i musiałam 2 dni przeznaczyć na sen i odpoczynek. Tak wiele się dzieje ostatnio, że walka o moje samopoczucie i trzymanie na powierzchni mnie wykańcza. Po prostu muszę sprostać a depresje i inne sprawy odłożyć na bok. 

Życzcie mi siły bo bardzo mi potrzeba...

 

A co u Was niedzielnie???🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jurecki napisał(a):

Ło Pani a makowca to nigdy nie robiłem i nie umiem robić :bezradny:Żona kupi czy już kupiła w cukierni taki już gotowy to na święta będzie :smile:

A ja się nauczyłam po śmierci teścia, bo to zawsze on robił zawijane makowce drożdżowe🥺 ale jak się okazało mi też wychodzą 😁 bo jak już moja mama mnie chwaliła i do dzisiaj pamięta ten smak to znaczy że musiało być dobre😅 w tym roku nie wiem czy dam radę zrobić, bo chce zrobić sernik królewski z czarną posypką, piernika ( ale większą blachę bo wczorajszego już nie ma😂), no i chciała bym makowca, albo krówkę🤔 jeszcze nie wiem. 

Chociaż przez ten mój kręgosłup nie wiem ile uda mi się zrobić.

4 godziny temu, Melodiaa napisał(a):

Życzcie mi siły bo bardzo mi potrzeba...

Trzymam kciuki 🖤 

26 minut temu, 94. napisał(a):

 

Odpoczywam w łóżku 😴

Ooo ja też 😅 wstałam o 7 wzięłam leki i poszłam spać dalej. Obudziłam się a właściwie córka mnie obudziła o 12 🤪 nawet sunia mnie nie budziła dzisiaj i nie chciała wyjść na dwór. Pogoda taka nijaka. Ciemno i wietrznie. Leżę w łóżku bo i tak nic robić nie mogę, a mi to w sumie nawet nie przeszkadza 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×