Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Dryagan napisał(a):

pamiętaj, że to już przeszłość i uważaj, żeby znowu nie doprowadzić się do takiego stanu.

 

Nie wiem czy mam na to wpływ jakikolwiek, mam wrażenie że nie, bo wszystko szło po mojej myśli jak trzeba, a i tak lekki spadek nastroju, który myślałem że jest zwykłą chandrą, przerodził się w kolejny dół bez dna i to bardzo szybko, w przeciągu niecałego miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przed światecznie :D

 

W dniu 22.12.2023 o 17:47, 94. napisał(a):

Tak ogólnie, to rzuciłem tą okropną robotę.

11 godzin temu, 94. napisał(a):

Czekam do 13 aż otworzą pizzerie, to sobie zamówię moją ulubioną carbonarę 45 cm 😍

Chyba ci ulżyło, że podjąłeś tą decyzję? Na pizzę to ja i mam ochotę...uwielbiam. 

 

8 godzin temu, Jurecki napisał(a):

A oto owoce mojego pierniczenia.... :mrgreen:

To żeś odpierniczył, że ho ho aż ślinka leci :D

6 godzin temu, Jurecki napisał(a):

wszystkim użyszkodnikom forum Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku :great:

I Tobie również wesołego :D

 

1 godzinę temu, Jurecki napisał(a):

@Priscilla_126 krewetek nigdy jeszcze nie jadłem :bezradny:

Nie znoszę owoców morza...brrr

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 94. napisał(a):

 

Chyba tak, kiedyś i tak się skończy komornikiem, przejęciem mieszkania, a ja pewnie skończę na ulicy, więc co to za różnica

Niekoniecznie bo znajdziesz nowa prace. Twoja sytuacja zdrowotna też powinna się poprawić. Będę za Ciebie dobrej myśli 🙂 Wiem, że sobie poradzisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jurecki napisał(a):

A oto owoce mojego pierniczenia.... :mrgreen:

 

IMG(2).thumb.jpg.7a3d837618623c5ef37a5a09cddbfe49.jpg

 

 

O jakie ładne. Ja dzisiaj też zrobiłam, ale taką dużą blachę od piekarnika 😅 bo i blachę sernika królewskiego mniam.

Ogólnie dzisiaj spędziłam dzień w kuchni, na luzie, sama 😁 ja i creepypasty 😁 

Jutro tylko jeszcze ogarnę kuchnie i trochę pokój, i ubieramy choinkę. 

3 godziny temu, Jurecki napisał(a):

@Priscilla_126 krewetek nigdy jeszcze nie jadłem :bezradny:

Bleee. Próbowałam, nic specjalnego tak naprawdę. Lepiej kurczaka zjedz 😅 

1 godzinę temu, Melodiaa napisał(a):

Nie znoszę owoców morza...brrr

Ja w sumie próbowałam różnych rzeczy, ale też nie lubię za bardzo. A już np sushi 🤮 fuj.

1 godzinę temu, 94. napisał(a):

 

Chyba tak, kiedyś i tak się skończy komornikiem, przejęciem mieszkania, a ja pewnie skończę na ulicy, więc co to za różnica

E no już bez przesady. Dasz radę. Znajdziesz inna pracę. Młody jesteś nie będziesz miał problemów. Tylko tym razem bierz na umowę o pracę, nie zlecenie. Trzymam kciuki za ciebie, zobaczysz że będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

O jakie ładne. Ja dzisiaj też zrobiłam, ale taką dużą blachę od piekarnika 😅 bo i blachę sernika królewskiego mniam.

Ogólnie dzisiaj spędziłam dzień w kuchni, na luzie, sama 😁 ja i creepypasty 😁 

Jutro tylko jeszcze ogarnę kuchnie i trochę pokój, i ubieramy choinkę. 

Bleee. Próbowałam, nic specjalnego tak naprawdę. Lepiej kurczaka zjedz 😅 

Ja w sumie próbowałam różnych rzeczy, ale też nie lubię za bardzo. A już np sushi 🤮 fuj.

E no już bez przesady. Dasz radę. Znajdziesz inna pracę. Młody jesteś nie będziesz miał problemów. Tylko tym razem bierz na umowę o pracę, nie zlecenie. Trzymam kciuki za ciebie, zobaczysz że będzie lepiej.

 

A co mówić na rozmowach kwalifikacyjnych? Bo w tych bardziej ambitnych pracach zadają trudne pytania i nie wiem jak mam odpowiadać bez przygotowania. Jak się nie nauczę na pamięć, to nie wiem co mam mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

19 minut temu, Dryagan napisał(a):

U mnie na razie jest biało. Sporo napadało śniegu. Pewnie jutro się stopi. 

Melduję, że w zachodniej Polsce też biało :D i pewnie tak samo jak u Ciebie, jutro, albo jeszcze dzisiaj się stopi 😅

 

Tak w ogóle to: 

 

FB_IMG_1703328363631.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jurecki napisał(a):

Fajnie by było na polu jakby było troszeczkę mrozu. Śnieżek prószy i byłoby pięknie biało a tak to śnieg się topi.

Dokładnie, a nie tak jak teraz. Wczoraj się ucieszyłam bo zaczął padać rano śnieg, ale niestety już go nie ma.

Godzinę temu, 94. napisał(a):

 

A co mówić na rozmowach kwalifikacyjnych? Bo w tych bardziej ambitnych pracach zadają trudne pytania i nie wiem jak mam odpowiadać bez przygotowania. Jak się nie nauczę na pamięć, to nie wiem co mam mówić.

Szczerze mówiąc nie wiem😅 to zależy chyba też od tego gdzie dokładnie idziesz. 

Godzinę temu, Dryagan napisał(a):

U mnie na razie jest biało. Sporo napadało śniegu. Pewnie jutro się stopi. Dzień dobry wszystkim

I gdzie jest ta sprawiedliwość 😏😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Szczerze mówiąc nie wiem😅 to zależy chyba też od tego gdzie dokładnie idziesz. 

 

Jak byłem miesiąc temu na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy biurowej, to babka położyła przede mną jakiś notes i powiedziała "proszę mnie przekonać, żebym ten notes kupiła", a ja się patrzę i nie mam pomysłu, nic nie powiedziałem. A to nie była praca związana ze sprzedażą. I zapytali mnie też, co jest moją największą wadą i w jaki sposób staram się z nią walczyć. To powiedziałem, że jestem leniwy, ale zmuszam się do aktywności. I jeszcze spytali jak sobie wyobrażam siebie za 5 lat, tu znowu miałem pustkę w głowie i powiedziałem "nie wiem" :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×