Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę możecie coś napisać


aniam97

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, aniam97 napisał(a):

Czy to w porządku że wujek mi powiedział że mam się przebrać bo sobie chłopaka nie znajdę z takim wyglądem? Powiedział to przy mamie i mama mowi że ma rację 

To zależy jakie miał intencje - czy tylko chciał być złośliwy, czy serio coś mu się nie spodobało w Twoim sposobie ubierania. Nie napisałaś w sumie co wzbudziło jego krytykę i w jakich to było okolicznościach, bo domyślam się, że po domu nie chodzisz przecież ubrana jak na wielkie wyjście. Faceci z pewnością oceniają kobietę nie tylko po tym jak wygląda, ale... pierwsze wrażenie opiera się głównie na wyglądzie i to jest fakt. Jak dla mnie nie jest ważna moda, ale estetyczny wygląd już tak. Z pewnością nie spodobałaby mi się dziewczyna niechlujnie ubrana, a tym bardziej nieświeża. Elegancja to coś, co zwraca uwagę, własny oryginalny styl również. Nie warto upodabniać się do wszystkich, bo wtedy ginie się w tłumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, aniam97 napisał(a):

Czy to w porządku że wujek mi powiedział że mam się przebrać bo sobie chłopaka nie znajdę z takim wyglądem? Powiedział to przy mamie i mama mowi że ma rację 

To zależy. Jeśli chodzisz jakaś zaniedbana/brudna/w podartych ciuchach to pewnie wujek miał trochę racji, bo czy tego chcemy czy nie, zawsze jesteśmy oceniani pod względem wyglądu, przynajmniej pierwsze wrażenie często jest na podstawie wyglądu.
I nie chodzi tu o wygląd supermodelki, co normalny, czysty i schludny wygląd,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2023 o 18:15, acherontia styx napisał(a):

To zależy. Jeśli chodzisz jakaś zaniedbana/brudna/w podartych ciuchach to pewnie wujek miał trochę racji, bo czy tego chcemy czy nie, zawsze jesteśmy oceniani pod względem wyglądu, przynajmniej pierwsze wrażenie często jest na podstawie wyglądu.
I nie chodzi tu o wygląd supermodelki, co normalny, czysty i schludny wygląd,

też dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2023 o 10:08, aniam97 napisał(a):

Czy to w porządku że wujek mi powiedział że mam się przebrać bo sobie chłopaka nie znajdę z takim wyglądem? Powiedział to przy mamie i mama mowi że ma rację 

Przydałoby Ci się więcej autonomii wobec rodziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2023 o 18:39, aniam97 napisał(a):

macie mnie za śmiecia prawda?

Nie jesteś w stanie zajrzeć do naszych głów, więc nie zastanawiaj się nad tym o czym my myślimy. Zajmij czymś swoje myśli np. zagraj w jakąś grę, poczytaj coś itd. gdy zaobserwujesz, że takie myśli się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aniam97 napisał(a):

Tata mnie denerwuje bo gada glupoty ale jest samotny... U mnie w okolicy jest ładnie i ciepło, dziś 30 stopni, jedziemy dziś z kotem do weterynarza, faktycznie ktoś kosi trawę ale mi to nie przeszkadza. Dzień mi mija leniwie, wracam od psychologa 🙂

U mnie też słonecznie, ale na szczęście nikt nie kosi. Jak sam nawet lubię to te bzzzzzzyczenia bywają nie do zniesienia. Co takiego ten kot nabroił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×