Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

pablo_aimar, "ta nerwica mnie dotknęła" - przyszła? skąd? jak wyglądała? przez co weszła w Twoje ciało?

 

"Ponieważ Bóg nie zawsze postępuje tak jakby człowiek tego chciał" - zrzucasz odpowiedzialność na Boga

 

zadowolona, "A nawroty tej choroby są normalne" - kto Ci to wmówił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wierzę. Choć Bóg mi nie zabrał choroby. Wcześniej pisałam proźby o uzdrowienie i nic. Może to ma tak być. Czyli droga przez lekarzy. Mogę walczyc o ''grupę inwalidzką ''bądź ''rente''. Być może dzięki temu będę miała pracę bo inaczej jest ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj kalebx takie filmiki to tylko po to zeby nastraszyc biednych ludzi i wyslac do kosciola na modlitwe oczywiscie z ofiara pieniezna;).

 

 

Mysle nawet ze w wiekszosci cala ta biblia to stek bzdur a zeby dowiedziec sie co dzialo sie z ludzmi to nalezaloby sie coafnac 10tki tysiecy lat wstecz. Biblia sama w sobie to pewnie tyle razy zmieniana, zaklamana ze ciezko o jakakolwiek prawde.

 

Takie pieklo na Ziemi to bedzie jak przypieszy jakas asteroida. Myk stuknie i godzine po nikt nas nawet nie bedzie wspominal.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz to.

 

Ale trzeba przyznac ciekawe wygladaja takei filmiki....mi sie np skojarzyly zgra diablo..trzeba chyba pograc w 3 :lol:

 

Kalebx

 

No mozesz wierzyc wiadomo. Ale to zawsze bedzie tylko wiara. Nie wiem czy w Biblii w ogole jest cos zgodnego z prawda. Nawet pochodzenie czlowieka kloci sie z nauka. A nauka to cos co masz czarno na bialym a wiara zawsze bedzie wiara. Juz tyl bylo nawiedzonych , glosicieli neiwaodmo jakiej jeszcze choloty a nic z tego nigdy nie potwierdzilo sie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jak sie wszyscy mylicie ?

Przewrotnie odpowiedziałbym: to samo, co jeśli ty się mylisz - przerypane ;)

 

To znaczy ,że nie ma kary dla największych skurwieli świata . Smierć i pyk , nieistnienie?

To pytanie to trzebaby zadać odpowiednim organom, bo na przykład dla mnie brak kary śmierci i więzienia z luksusami t parodia sprawiedliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×