Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

@Przemek_44 masz rację XD ja uwielbiam odpoczywać w domu, najlepiej z moim chłopakiem, nawet jeśli on gra na konsoli a ja sobie oglądam Netflixa, cokolwiek.

Lubię jeszcze wciąż od nowa układać swoją dietę (jestem pozytywnie przeczulona na punkcie superfoods i ogólnie zero chemii) ❤️ 

Hmmm, spacer !!! SPACER JEST NAJLEPSZY

A tak ogólnie, jak Wam minął dzień? Fajnie że jesteście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KotBezOgona nie przejmuj się ❤️ A tak btw, widziałam Twój wpis - ja teraz co prawda jeszcze się uczę, ale zaczełam w tamtym roku dopiero, a mam 24 lata. Byłam wcześniej na studiach i wytrzymałam tylko (aż?) 4 miesiące. Tragedia. Nie chciałam tam dalej być, bo zewsząd było widać, że to wszystko skupiało się jedynie na zdobyciu durnego papierka, po którym mogłabym zarabiać cudowne 1700 zł. Cieszę się, że zrezygnowałam, chyba nigdy nie jest za późno na powrót do nauki, jeśli w końcu odkryje się to, co chce się robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, KotBezOgona napisał:

Ups. Czuję się teraz żałośnie, nie umiem nawet napisać normalnie 3 zdań na forum 😐

Ej, kompletnie nie o to mi chodziło!!! Chodziło mi o to, że napisałaś, że czułaś, że tam nie pasujesz a ja napisałam to samo linijkę wyżej. Moje "cześć" miało oznaczać "piąteczka, cieszę się, że ktoś mnie rozumie" 🙂 🙂 🙂 I daj spokój z tym "żałośnie", nie zrobiłaś jakichś karygodnych błędów ortograficznych ( a nawet gdyby...) tylko powtorzylas jedno wyrażenie dwa razy. Mi się to zdarza praktycznie zawsze jak nie przeczytam czegoś zanim wyślę.

19 godzin temu, Przemek_44 napisał:

Do Nieistotne00 a gdybyś to określenie "przyjemno - użyteczno - aktywnie" zastąpiła określeniem "przyjemno + walić użytecznie!" ?

No właśnie problem jest taki, że całe życie stawiam sobie jakieś wygórowane cele pokroju podnoszenie kwalifikacji (czyli ja sama sobie każe robić coś użytecznego w weekend). Wiem, że to prowadzi do wypompowania ale z drugiej strony jak chce coś zmienić czyli pracę (a wcale nie mam najgorszej) na bardziej specjalistyczną to muszę coś dać od siebie. Lekowiec, który chce się zabezpieczyć przed wszystkim za wszelką cenę. Bo co jak mnie zwolnią, bo co jak kiedyś urodzi mi się chore dziecko i będę potrzebować pieniędzy... Takie kółko zamknięte.

19 godzin temu, Przemek_44 napisał:

Hej..Witam wszystkich nowych użytkowników! :papa:

Hej 🙂 Fajnie, że dołączyłeś do nas!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Novocaine w którymś z poprzednich wpisów pisałaś, że malujesz. Może masz jakieś swoje prace, którymi mogłabys się pochwalić w dziale Twórczość?

A tak na marginesie, zawsze fajnie witać tu artystyczne dusze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :)

Mi tak nawet nawet, wydaje mi się, że moja sinusoida nastrojów trochę się podnosi do góry, ale nie chcę zapeszać, wiadomo. Praca, zakupy, gotowanie i spędzanie czasu z chłopakiem... Oczywiście martwienie się o wszystko. Na szczęście weekend cały wolny więc sobie odpocznę.

Co u Was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi