Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Nieistotne00

Użytkownik
 • Zawartość

  187
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

836 wyświetleń profilu
 1. Cześć Odpowiedź na Twoje pytanie, zawarte w tytule : "Czy u heteryków też tak jest" może być tylko jedna - u wszystkich, niezależnie od orientacji, JEST RÓŻNIE. Ilu ludzi tyle przypadków. Czasem tak bywa, że osoby uważane za atrakcyjne fizycznie i wartościowe, z jakiegoś powodu kompletnie nie mają powodzenia. Ciężko ocenić co może być przyczyną Twoich problemów. Może nie jesteś w typie facetów, którzy są w Twoim typie. Na pierwszych spotkaniach powinna być jakaś chemia, ale nie przesadzajmy- raczej nie wszyscy wymagają "strzały amora" po pierwszej godzinie poznania. Masz jakiegoś dobrego kumpla geja? Jeśli tak, może postaraj się szczerze porozmawiać i dowiedzieć się co on o tym sądzi.
 2. Nieistotne00

  Fobia społeczna!

  Niekoniecznie krytyka. Mi ten opis wydał się być dość sympatyczny. Myślę, że u kobiet taka charakterystyka jest w porządku, dla facetow "dziecinny, niepewny głos" mógłby być problemem.
 3. Nieistotne00

  Fobia społeczna!

  Mam dość specyficzny sposób mówienia. Chyba nerwowy. Wiem, że część osób z bliżej nieznanego mi powodu, lubi mnie słuchać kiedy wpadam w szybkie monologi, ale dla mnie...brzmię po prostu bardzo dziwnie Podejrzewam, że jest to sposób mówienia, który może niektórych irytować.
 4. @carlosbueno Jest różnica między rentą dla niepełnosprawnych a rozdawaniem 500+ czy innych tego typu przyjemności. Uważałabym z takimi wypowiedziami zaraz jedna grupa Cię zaatakuje za bycie pro-pis a druga za anty-pis.
 5. Nieistotne00

  Fobia społeczna!

  U mnie jest to obsesyjne. Zawsze znajduje sobie osobę/pewną grupę osób, których głos podświadomie słyszę w głowie. Obsesyjnie dążę do ich akceptacji/podziwu we wszystkim co robię. Nawet kiedy nie ma możliwości, żeby się o tym dowiedzieli. Oj, nie lubię słuchać swojego głosu.
 6. Nie jestem pewna o co chodzi w tej wypowiedzi, ale przecież @wiejskifilozof podkreśla, że popiera kapitalizm/wolny rynek czyli po prostu nie chce socjalistycznego rozdawnictwa. Skąd zatem pomysł, że miałby się ucieszyć, z tego, że PIS mu coś da? Przykładu z kozą nie da się nawet skomentować.
 7. @bebaba123 Cześć! Twój post przypomniał mi, że kiedyś także miałam taki okres moralniaków-poalkoholowych. Budziłam się bardzo wcześnie rano (może 2,3 godziny po położeniu się spać), miałam często przyspieszone bicie serca i czułam lęk: czy nie zrobiłam wczoraj nic złego? Analiza całej imprezy, ok, nic się nie stało. Niestety ten dziwny lęk pozostawał. Potem jakieś wyrzuty sumienia, że pewnie gadałam głupoty, analizowanie tego co się powiedziało, wstyd przed samą sobą z powodu kaca, dociekanie "co ja wczoraj w ogóle miałam na myśli" itp. Przeszło mi, sama nie wiem kiedy. Teraz pije na tyle rzadko, że ten problem mnie kompletnie nie dotyczy. Ciężko mi cokolwiek doradzić, chociaż jest jedna rzecz, która przychodzi mi do głowy: jak idziesz na imprezę, coś wypijesz, spróbuj odstawić alkohol kilka godzin przed pójściem spać. To może spowodować, że dzień, w którym piłaś zakończysz z poczuciem pełnej kontroli. No i oczywiście radzę zminimalizować kontakt z alkoholem, ale to jest dość oczywista rada
 8. Nieistotne00

  Fobia społeczna!

  @alone05 Ostatnio widziałam pełno ogłoszeń, w których poszukiwani byli analitycy do spraw językowych (cokolwiek to oznacza) - praca w 100% zdalna. Z góry mówię, że nie mam zielonego pojęcia co się za tym kryje, ale może warto chociaż sprawdzić.
 9. @na_leśnik To była trochę ironiczna odpowiedź do wpisu dodanego przez @wiejskifilozof. Faktycznie z arabskimi terrorystami jest taki problem, że wśród nich są ludzie, dla których szczytem "poświęcenia życia" jest umrzeć za swoją ideologię. Ich faktycznie kara śmierci nie wystraszy. Myślę jednak, że to nie są częste przypadki. Koniec końców i tak jestem za obozami pracy.
 10. @wiejskifilozof Ich w więzieniu można potraktować ultra humanitarnie. Zło dobrem zwyciężaj. Dogoterapia + specjał polskiej kuchni- dieta schabowa. @rupert Oj, bardzo popieram ten pomysł. Zastanawiam się tylko co zrobić z drobnymi zlodziejami- recydywistami. Karać trzeba, ale raczej ich bym nie karała dożywociem. Jazda po pijaku drugi raz? 10 lat za kratami PRZYNAJMNIEJ. Za kratami mam na myśli obozy pracy. Myślę, że bohatera z Włodowa spędzenie trochę czasu w łagrach, także by skutecznie wystraszyło. Ps. Sorry, że najpierw Was cytuje a potem się odnoszę, ale mam jakiś problem techniczny (?) z edycją tego wpisu.
 11. Nieistotne00

  Pomozcie wydac

  Niestety nie mam takich kontaktów Naprawdę, na Twoim miejscu spróbowałabym ja wydać elektronicznie i opublikować za darmo. Tutaj jest wielu ludzi, którzy pewnie z chęcią by przeczytali. Może uda Ci się najpierw osiągnąć sukces w ten sposób i potem uda Ci się wydać wersje papierową.
 12. Nieistotne00

  Pomozcie wydac

  Hej 6-7 tys to raczej nikt Ci tu nie da, ale jak wstawisz jakiś fragment w dziale twórczość to możemy przeczytać i zrecenzować. Nie myślałeś o wydaniu swojej książki w formie elektronicznej?
 13. Nieistotne00

  Ludzie tacy jak Ty :)

  Co jest dla Ciebie najgorsze podczas zimy? Ja mam czasem taki nieracjonalny lęk, że gdybym z jakiegoś powodu musiała zostać dłużej na zewnątrz (np. bym się zgubiła) to mogę zamarznąć. Nie wiem, takie dziwne poczucie, że jest niebezpiecznie. @Novocaine Jak się trzymasz?
 14. Jest w tym pewna zero-jedynkowość. Dla niektórych ludzi, pewne psychopatyczne, można by nazwać wynaturzone jednostki, nie mają prawa żyć w społeczeństwie. Zabieramy im ich humanizm, ich ludzkość. W takim myśleniu jedyne co można sensownego zrobić to je wyeliminować - kara śmierci. Złodziej, chociaż zrobił coś złego, nie przestaje być dla nas człowiekiem. Nie chcemy go karać obcięciem rąk, nie jest to dla nas etyczne a tym bardziej humanitarne. Kara nieproporcjonalna do czynu. Szczerze mówiąc w dużej mierze to rozumiem. Jak słyszę historię o tym, że ktoś zgwałcił dziesięciolatke, to także nie widzę już w nim człowieka. Jedyna moja myśl to "za******bym go własnymi rękami".
 15. Wiesz co, mi się wydaje, że oba czynniki są bardzo istotne. Pamiętasz może historie z podolsztynskiej miejscowości, bodajże o nazwie Wlodowo ? Mam na myśli tę historię, na podstawie, której powstał film Lincz. Facet terroryzował całą wieś. Regularnie trafiał do więzienia, nie były to jednak jakieś długie wyroki. Po wyjściu jego zachowanie były dokładnie takie samo. Ponoć (wersja przedstawiona przez reportażystów i świadków) kompletnie się nie bał powrotu do celi, twierdził nawet, że "wraca do domu". Nie chciałabym przez ten przypadek wysnuć wniosków, że w polskich więzieniach jest tak cudownie, jednak samo pozbawienie wolności, przy jednoczesnym zapewnieniu warunków do życia na pewnym poziomie, może nie być wystarczającym czynnikiem odstraszającym.
×