Skocz do zawartości
Nerwica.com

PREGABALINA (Egzysta, Linefor, Lyrica, Naxalgan, Pragiola, Preato, Pregabalin Accord/Mylan/ Pfizer/ Sandoz/ Sandoz GmbH/ STADA/ Zentiva, Pregamid, Tabagine)


tekla67

Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

193 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      138
    • Nie
      42
    • Zaszkodziła
      16


Rekomendowane odpowiedzi

300mg starcza aby poczuć euforie z czasem trzeba więcej ,bo tolerka idzie do góry.Inni potrzebuja większej dawki na mnie 300mg pierwszy raz zadziałało tak jak piszę.

 

-- 26 sty 2017, 15:58 --

 

300mg starcza aby poczuć euforie z czasem trzeba więcej ,bo tolerka idzie do góry.Inni potrzebuja większej dawki na mnie 300mg pierwszy raz zadziałało tak jak piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300mg starcza aby poczuć euforie z czasem trzeba więcej ,bo tolerka idzie do góry.Inni potrzebuja większej dawki na mnie 300mg pierwszy raz zadziałało tak jak piszę.

 

-- 26 sty 2017, 15:58 --

 

300mg starcza aby poczuć euforie z czasem trzeba więcej ,bo tolerka idzie do góry.Inni potrzebuja większej dawki na mnie 300mg pierwszy raz zadziałało tak jak piszę.

 

Bierzeż tylko prega, czy tez ssri ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra mam zacząć brać ten lek w dawce 75mg rano i 75 wieczorem. Panowie jak libido i erekcja bo u mnie przez nerwice lub inne przyczyny i tak z tym lipa zwłaszcza z erekcją, a w ulotce jest napisane że na tą sferę działa , chociaż opinie są różne. Ktoś pisał że po kofeinie i po tym strasznie mu się chce. Czy jest efekt przeciwdepresyjny czy tylko przeciwlękowy? Jest banan na twarzy? Jak porównacie do SSRI? Co polecacie ogólnie na erekcję, słyszałem o jakiejś cytrulinie że tlenek azotu zwiększa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznie dziala pregabalina na roznych ludzi. Ostatnio cpaki na hypku to poruszali, to tyle samo razy zwiekszala libido, co zmniejszala. Ja nie czuje boostu, a gorzej aktualnie byc nie moze, takze powiedzmy, ze neutralna u mnie. Podpowiedz co spowodowalo Twoje problemy w tej sferze, to cos mozna bedzie polecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze dorzuce pytanie czy branie doraznie cos da.

 

 

 

--- u mnie dopiero kilkudniowa kuracja serią leku dała pożądany efekt . Dorażne stosowanie "ala benzo" u mnie kompletnie nic nie pomagało w kwestii lęków . Jednak może są osoby , które maja inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze dorzuce pytanie czy branie doraznie cos da.

 

 

 

--- u mnie dopiero kilkudniowa kuracja serią leku dała pożądany efekt . Dorażne stosowanie "ala benzo" u mnie kompletnie nic nie pomagało w kwestii lęków . Jednak może są osoby , które maja inaczej.

 

ja mam uczucie jakbym byl po alko. zburzenia rownowagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem tutaj od dzisiaj.Lecze się na nerwicę lękowa od kilkudziesięciu lat,jestem osobą niestety leciwa.Do tej pory brałam prefaxine 150 mg plus cloranxen po jednej tabl.dziennie i czułam się bardzo dobrze.Mialam nie dawno parę razy minimalne stany lękowe i poszłam w środę do lekarza.Pani doktor do tego co biorę dołączyła pregabalin dwa razy dziennie.Biore już trzeci dzień i jestem bardzo zakręcona,ale nie przerywam tylko czekam i będę brać dalej.Kiedy mi to przejdzie????, pozdrawiam serdecznie wszystkich na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

Ja za to kilka lat brałam paroksetynęi było dobrze, w tym roku się pogorszyło i lekarz zdecydował żeby spróbować pregabaliny. Odstawienie parogenu było straszne, ale w końcu się udało. Niestety nie biorę jakoś miesiąc i lęki powróciły i to takie jakich nie było już bardzo dawno. Biorę pregabalin 2x75, z tego co tu czytam nie jest to jakaś wielka dawka, więc może jak się zwiększy będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominiko zwiększ dawkę 150 2razy dziennie.po tygodniu będziesz czuć działanie pregabalina

 

 

może masz rację i zwiększenie dawki przyniesie Dominiko ulge i poprawę .

U mnie ten manewr by sie jednak nie sprawdził , bo sama Prega ( bez SSRI ) to zwiekszenie depresji i nerwicy natręctw .

Dlatego ja uważąm z tym lekiem , biore najmniej jak sie da, a jeszcze działa ( obecnie 2X37,5 ) . Za to zwiekszyłem esci do 12,5 z 10 .

Wolę juz esci niz tą pregę . Za duzo uboków jak na jeden lek .

dziękuje za wysłuchanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można łączyć pregabalinę z escitalopramemi? Sam escitalopram nie wystarcza na lęk, napięcie.

 

 

ja jadę na tym MIXIE .

Możesz spokojnie łaczyć ,,, oba leki dobrze się uzupełniają , jednak najważniejsze do trafić najodpowiedniejsze dla siebie proporcje obu leków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można łączyć pregabalinę z escitalopramemi? Sam escitalopram nie wystarcza na lęk, napięcie.

 

 

ja jadę na tym MIXIE .

Możesz spokojnie łaczyć ,,, oba leki dobrze się uzupełniają , jednak najważniejsze do trafić najodpowiedniejsze dla siebie proporcje obu leków .

Jakie masz dawki tych leków, dodanie pregabaliny dało poprawę, redukcje lęku, napięcia? Czy od początku miałeś zapisane obydwa jednocześnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×