Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

salirka, dzieki.

 

myslalem tez o przyszlosci jak bedzie za 10. 20. 30 lat w naszym kraju. wydawac by sie moglo ze tylko lepiej ze wzgledu na postep technologiczny a ludzie strasza ze zle bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Konkretnie się bawiłem, mimo tego że sam :twisted::D Wiadomo, że z kobietą bawiłbym się o wiele lepiej :smile: Jeden grzaniec wypity, który został potem wytańczony :lol: Dwóch gości mnie wkurzyło, ale obyło się bez awantury :twisted: Bawiłem się oczywiście pod Spodkiem :D Teraz tylko czekać, aż ktoś nagrał mój 'taniec' hahahaha :mrgreen::lol::D Zdrowego, Szczęśliwego Nowego Roku Dla Wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast yhy...sami znawcy dr. Albanów na forum tu są łącznie z wielorakim :twisted:

 

na_leśnik :angel:

 

BratKat :nono:;)

 

neon tak wiem przejrzałam na oczy aż u psychiatry wylądowałam bo inni twierdzili, że mam urojenia. I kto tu mówi prawdę :roll: Do dziś tego nie rozgryzłam jak to było dokładnie :? Tajemnica poliszynela ;) Nie sądzili, że tak skończę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, cokolwiek to jest, trzeba przetrzymac, ile by to nie było, rok dwa, a nawet gdyby miało to trwac i 10 lat,wydaje mi sie ze takie jest juz zycie, niektórym wyznacza trude lekcje,w każdym momencie tej udręki może przyjsć jakieś niespodziewane bogosławieństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×