Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

neon uzbrajam to ja sie w cierpliwosc :D

 

Chcialam zrobic bezalkoholowa komunie nie przeszlo. Co niektorzy krecili nosami wiec troche trzeba bylo kupic :roll:

 

Snieg u mnie pada...narty trza szykowac :D

 

Echo to tu nadal niesie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru to ma dobrze, wyłączył tel. i poleciał z blondyną do Portugalii, pilny, służbowy wyjazd oczywiście :lol: Będąc na miejscu męża tej posłanki, byłbym zazdrosny :pirate: mąż powinien jej zasugerować robienie dalszej kariery w PiSie

i niech na prezesa Jarosława tak patrzy :D:D

 

petru.jpg

 

petru.png

 

petru.jpg

 

http://kobieta.wp.pl/kim-jest-kobieta-ktora-poleciala-z-petru-do-portugalii-6075851957404801a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, jak ma Jarosława bajerować to tylko w stroju kobiety-kota .

:mrgreen:

 

Jarosława nikt bajerować nie chce i nie wiadomo dlaczego :pirate: A przecież pozycja społeczna - wysoka, zarządza państwem jak by nie było, zarobki - wysokie, wzrost - średni, no może niski, ale to nic nie zmienia :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, widać miedzy nimi jakąś intymną łunę :P swoją drogą prace polskiego sejmu paraliżują, a więc w jakims tam sensie i funkcjonowanie całego kraju, a swoje prywatne sprawki realzują rozbijając sie po europie. Ale mnie to tak nie boli jak występ Muchy, i tu trzeba juz zacytowac klasyka-to jest kur*a dramat, niemieckie popychadła zrobiły cyrk z polskiego sejmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, przecież to forum to nie koniec świata ;)

 

Podpadłeś mi, ale muszę się podpisać pod tym obiema rękoma.

Zajrzałam ze 3 razy i... nie czułam chęci napisania. Wyłączyłam stronę, nawet bez logowania. Znudzona niczym ludzie na reklamach przed filmem w kinie.

Obce są mi Wasze noworoczne żale (bo miałam całkiem fajnego Sylwestra - mimo że dwie ulice dalej, całkiem fajną "noworoczną" 5-godzinną wycieczkę z psami i ogólnie całkiem "fajnie" się czuję i mam całkiem "fajne" postanowienia). Nie uważam, że data coś zmienia, uważam, że człowiek coś zmienia, ale dobrze wyznaczyć sobie jakiś punkt startowy.

I... to właściwie koniec tego, co mogę napisać. Nie chce mi się udawać, że będę rozpaczać, jeśli 2017 będzie taki sam, jak 2016... bo 2016 był całkiem niezły.

Widzę sens tego, co robię i cieszy mnie wiele rzeczy - nie tylko tych większych, np. zawodowych i finansowych, ale też tych mniejszych, jak własnie spacery z psami.

Dlatego się nie odzywałam - i właściwie straciłam chęć, żeby tutaj pisać i zaglądać, był to już raczej odruch, kiedy przeglądałam telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obce są mi Wasze noworoczne żale
Nie chce mi się udawać, że będę rozpaczać

Dlaczego tak Cię boli, że ludzie się żalą? Zajmij się swoim szczęściem (którego nikt z nas Ci nie zabrania - to tak na wszelki wypadek, żeby nie było wątpliwości!).

 

Jarosława nikt bajerować nie chce i nie wiadomo dlaczego :pirate: A przecież pozycja społeczna - wysoka, zarządza państwem jak by nie było, zarobki - wysokie, wzrost - średni, no może niski, ale to nic nie zmienia :pirate:

Przecież Szczypińska do niego zarywała, ale nic z tego nie wyszło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×