Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

wiejskifilozof, Pomysłowy człowiek nawet sylwestra w samotnosci będzie w stanie fajnie spędzić :D

W następnym roku zrób wszystko by w sylwestra być w towarzystwie które lubisz :great:

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla całej oberży!

 

Postaram się.

 

Iwaa,Neon,Monster6,Salirka,Ḍryāgan,Carica Milica.I reszta Oberży,bawcie się dobrze :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielorakinie mam konkretnej sytuacji...wiem tylko, że lepiej od ludzi trzymać się z daleka. W zasadzie to z nikim szczerze nie rozmawiam...nie rozumieją, Ostatnio napisała do mnie koleżanka okazało się, że ma jakieś zaburzenia lękowe i depresyjne. Moja koleżanka z dzieciństwa. Napisała bo wiele o mnie wie z plotek...wyczułam, że chce się spotkać. Nie wyraziłam chęci. Wiem, że mnie może zaufać ale ja nie wiem czy ja mogę jej.

Mój nastrój jest teraz bardzo nieregularny...odczuwam coraz większe zmęczenie. Nie wie czy spowodowane pracą czy ogólnie.

Michellea wszyscy tego nie zrobią...tylko ja.

 

Wstałam właśnie...nie jadę na sylwestra więc cały spędzę w domu.

 

Carcia Milica baw się dobrze :D

 

wiejskifilozof i Ty baw się dobrze :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, ja bym spróbowała z tą koleżanką. Nie wszystkim można zaufać, ale nie jest tak, że nikt nie jest godny tego zaufania.

 

U moich sąsiadów już chyba nowy rok, bo puszczają fajerwerki :roll:

 

A ja się obżarłam. Od nowego roku mniej jedzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea po co? Abym sobie wkręcała, że o mnie plotkuje i doszukiwała sygnałów. Ja swoja poprzednią psycholog podejrzewałam, że rozpowiada o mnie po mieście :D Jakby nie miała większych świrów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawcie się dobrze ci co się dzisiaj bawią :)

 

Michellea,

 

ja nie jadłem od wczoraj przez ponad 24h dopiero dzis wieczorem zaczalem jesc.

 

 

salirka,

 

w takiej sytuacji faktycznie chyba nie ma co sie spotykac :/ kurde myslalem ze to sie poprawilo juz u ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki, smacznego.

 

carlosbueno, dla mnie wszędzie żenada, bo nie cierpię większości tych wszystkich wykonawców i prowadzących, do reszty mam stosunek neutralny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea chyba, że tak :P

 

Kontrast nie wiem...tak jakoś.

 

Powiem Wam, nie wiem jak w innych miastach ale w Kato ok 0,5 km przed rondem i Spodkiem drogi obstawione przez policję, kolczatki na drogach i bloki betonowe. Pewnie to wszystko związanie z wyczuwanym zagrożeniem terrorystycznym. Zresztą BratKat opowie nam może jutro bo ponoć gdzieś tam jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×