Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, Rozumiem, czytałem o operacji, nie przyjemna sprawa ale wszystko wyszło ok?

Ja słucham muzyki i czytam artykuły które mam w zakładkach i nie odczuwam ogólnie tego dnia, to świadomy wybór. mam spotkanie, chciałem być lepiej przygotowany. propozycji wiele, finansowo też ok, humor w porządku (choć nie zawsze w ten czas tak było) dlatego jakoś tego czasu nie żałuje. Z drugiej strony ja nie obchodzę świąt (wigilii, wszystkich) wiec może to z tego powodu. A no i nie będzie kaca!!!:)

Wszystkiego najlepszego all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, dobranoc.

 

Też zrobiło mi się smutno. Jestem zmęczona, natrętne myśli mi dokuczają i doskwiera mi samotność. A poza tym, to w sumie dzień nie był taki zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że iiwaa się schleje...
nie wiem zupełnie o co chodzi :mrgreen:

 

Ale z Was numery :smile: -wychodzi na to że albo:

a) mam najsilniejszą głowę,

b) wypiłem mniej niż Wy

:mrgreen:

 

To jeszcze doleje sobie tego co tak mnie rozgrzało i posiedze chwilke :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, byłem w klubie do rana i .............. cała obsługa psy na siebie wieszała, jeden na drugiego, i mnie jeszcze do tego wciągają, a bo ten hujową muzykę puszcza ( dj z którym cały prawie czas siedziałem w dj-ce) a irena od pokali że ją szefowa nie docenia, a tu wszyscy klienci mówią że to złota dziewczyna i klimat fajny tworzy swoja osobą, a barman mnie wyciąga na góre i że wszyscy psioczą, tylko dziwnym trafem myślał że mnie przekabaci jaks smiesszną pesi i paluszkami, tanio mnie cenią. ja mówie kurwa przecież jestescie z jednej obsługi to sie dogadujcie jakoś, komunikujcie, jutro sobie wyjasnicie bedziecie trzeźwi, ja jestem ciepły, ciepła klucha, bezstronny i mnie oni nie pytajcie ja nic nie wiem. i założe sie że za tą bestronność z dwóch stron barykady beda mnie jebać jak psa, ale ja odpadam, nie gram w te gierki, ludzie i swiat własnie dlatego mnie rozczarował, za byle huj sie pożrą idioci.

 

kiedyś komuś naprawde przypierdole bardzo mocno w ryja, chyba że umre na raka, po swietach robie badania na hipochodnrii mówia że to trzustka i chyba naprawde sie nie mylą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon no w sumie tak bywa, że po alkoholu wszyscy szczerzy są. Też jestem bezstronna kluchą często. Trochę Cię stawiają w niezręcznej sytuacji. Odciąć się od komentarzy to chyba najlepsze wyjście a czy będą jebać to i tak nie masz wpływu. A możliwe też, że coś zrozumieją, że nie tędy droga. W zasadzie wewnętrzne sprawy firmy powinny zostać wewnętrzne.

 

Tak sobie myślę, że na hipochondrii to dostaniesz właściwą diagnozę...na pewno :P

 

Czy też tak macie, że jak możecie pospać to wstajecie wczas a jak do pracy to się nie chce zwlekać z łóżka o tej samej porze?

 

Ja to nawet nie wypiłam szampana o północy...nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×