Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

iiwaa, może kochanka twojego męża rzuciła na ciebie zaklęcie, spluń trzy razy za siebie aby odczynić urok.

 

no, ja sama na siebie rzuciłam zapewne w takim razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo, nie nie, ja wiem co rzuciło na mnie w takim razie klątwę. Doktryna. Wierna kochanka mego męża :D

 

a ty caaaaała mokra napaaaastujesz kodeks karny?

 

salirka, ale wypwacza, i to jak wypacza! bo ja nic złego na salirke nie mówił :bezradny:

 

Człowieku, opanuj się.

Naprawdę przeginasz, wybitnie głupi był ten żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon Zła Sali nie jest pierwszą wersją. Jest tylko skutkiem, żałosną próbą przetrwania w brutalnym świecie gdzie dobro nie ma żadnej wartości. Gdzie panuje wszechobecne chamstwo i cwaniactwo. Może kiedyś szanowało się dobre osoby teraz niestety kimś jest ktoś inny o zupełnie przeciwstawnych cechach charakteru. Zła Sali to tylko powłoka a to nie oznacza braku skrupułów choć chciałabym się zupełnie uniewrażliwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, wykurowałem sie juz troche, chyba się zatrułem energetykiem i śmieciowym żarciem. postanowienie noworoczne bardziej dbać o siebie. teraz trzeba troche posprzątać i w sylwestra obejrzeć jakiś film, lampke szampana bezalkoholowego i spać. żadnych petard.

 

salirka, myślę, że różnie to bywa, czasem faktycznie dobroć jest kojarzona ze słabością, miękkością, czasem jest doceniana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon nie udawalam raczej nie chcialam widziec i myslalam, ze jesli ja nikomu nie chce zrobic krzywdy to mnie tez nikt zlego nie uczyni. Bardzo sie pomylilam.

 

wieloraki pieprzyc dobroc..tylko jak sie pozbyc wrazliwosci i wyrzutow. To bycie ze soba w niezgodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×