Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ani mąż, ani ja, ani znajomi, nie jesteśmy takimi oszołomami, żeby się rzucać, że nas studenci obrobili na te kilkaset złotych na książkach.

W tym aspekcie będę bronić studentów ;)

 

Pisałaś może coś z zakresu medycznego?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale jaja w ubiegłym roku z niemiec wyjechało 700 000 niemców, ze względu na napływ "uchodźców", z których nawet 1% nie pracuje, nie chcą się uczyć języka itd.

 

niezła wymiana ludności :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani mąż, ani ja, ani znajomi, nie jesteśmy takimi oszołomami, żeby się rzucać, że nas studenci obrobili na te kilkaset złotych na książkach.

W tym aspekcie będę bronić studentów ;)

 

Pisałaś może coś z zakresu medycznego?? ;)

 

Może tak, może nie ;)

Akurat sądzę, że ta tematyka interesować może tylko niewielką grupę studentów, więc choćby i kserowali książki dotyczące prawa lekarskiego/przestępstw okołolekarskich, to nikt na tym nie poniesie szkody majątkowej. Ani Zoll, ani Dukiet-Nagórska, ani Filar, ani Kędziora, ani inni :D

Studenci to na ogół stworzenia, które interesuje głównie to, z kim mają egzamin, czy łatwo zdać i czy trzeba się uczyć z podręcznika, czy może skrypt wystarczy, bo niektórzy (zaoczni) "więcej niż 100 stron nie czytają".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wygląda iiwaa i jakoś ma to na mnie wpływ. Widzę nick i od razu kojarzę konkretną osobę. :D

 

Jaki wpływ?

 

Możesz przerobić zdjęcie dla własnej rozrywki :D

Studenci przerabiają, robią sobie tzw. memy. Generalnie myślą, że my nic nie wiemy :lol: A w ich grupach studenckich, które sobie potworzyli na Facebooku, siedzą nasi aplikanci i wszystko widzą :lol:

Kiedyś skopiowali mi zdjęcie skądś tam i podpisali: "wszyscyście ujebali". Ze 2-3 lata temu to było :D

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat sądzę, że ta tematyka interesować może tylko niewielką grupę studentów, więc choćby i kserowali książki dotyczące prawa lekarskiego/przestępstw okołolekarskich, to nikt na tym nie poniesie szkody majątkowej. Ani Zoll, ani Dukiet-Nagórska, ani Filar, ani Kędziora, ani inni :D

 

na fakultet z prawa medycznego zawsze było więcej chętnych niż miejsc :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wygląda iiwaa i jakoś ma to na mnie wpływ. Widzę nick i od razu kojarzę konkretną osobę. :D

 

no to raczej normalne bo ja tez wiedzac juz jak kto wyglada przypisuje sobie jego posty do konkretnej osoby a nie do jakiegos tam nicka internetowego

 

a jak poznalam kogos osobiscie to juz w ogole moge nawet czytac jego posty jego glosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat sądzę, że ta tematyka interesować może tylko niewielką grupę studentów, więc choćby i kserowali książki dotyczące prawa lekarskiego/przestępstw okołolekarskich, to nikt na tym nie poniesie szkody majątkowej. Ani Zoll, ani Dukiet-Nagórska, ani Filar, ani Kędziora, ani inni :D

 

na fakultet z prawa medycznego zawsze było więcej chętnych niż miejsc :bezradny:

 

Inna uczelnia ;)

 

Pytanie tylko, czy jest przewaga przedmiotów cywilistycznych, wtedy pewnie chętnych byłoby sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę okrutna...mam satysfakcję, że jak wiem a Wy nie :D Iiwaa to miałam na myśli :lol:

Kontrast :mhm:

 

wieloraki :mhm:

 

Choć byście nie wiem co wymyślili to nic nie powiem :P

 

Iiwaa masz własne memy :D

 

Mieliśmy jedną babkę starą panną nazywaliśmy ją bucik bo miała takie małe stópki. Nienawidziła facetów...co ona z nimi wyprawiała...szkoda mi było chłopaków. Biedacy, wielu nie przetrwało pierwszego roku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, za moich czasów nikt memów z wykładowcami nie tworzył. Ale krążyły po wydziale hasła typu: "Wykładowca Nowego Testamentu ujebał na egzaminie św. Pawła za błędy doktrynalne w listach"...

 

Ja dostałam w prezencie od aplikantów (którzy nie tak dawno byli studentami) takie cuda, że gdybym mogła to bym je tu wstawiła i też byście się pośmiali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś skopiowali mi zdjęcie skądś tam i podpisali: "wszyscyście ujebali". Ze 2-3 lata temu to było :D

Hehe. To dużo mówi :lol:

 

Ale ja nie uwalam na ćwiczeniach, a to akurat była grupa ćwiczeniowa.

W ciągu CAŁEJ mojej pracy nie dopuściłam do egzaminu około 20 osób - i to były wyłącznie osoby, które nie przyszły poprawiać kolokwium po tym, jak go nie zdały za pierwszym czy drugim razem. Ich wybór. Jak ktoś przyłaził po 7 razy, to już zaliczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×