Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, to niedaleka ta wycieczka, nocny powrót rowerem to chyba kamizelka sie przyda odblaskowa? udanego pstrykania. ja dzisiaj też chyba z psem wybiore sie na jakas wyprawę. ale ja pstrykam telefonem, chociaz też miałem w planach aparat, ale jakos mi przeszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie pochwalic prezentem swiatecznym? :pirate:

Mikolaj zaliczyl poslizg, ale okazal sie szczodry, dostalem klawiature, dysk i uchwyt na telefon.

Uchwyt nie pasuje do motocykla, pisanie polskich znakow na tej klawiaturze to katorga, na szczescie dysk jest ok, przynajmniej do pierwszego upadku.

http://imgur.com/HXGkCmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8 nie znam sie ale wyglada dobrze ;)

 

nalesnik wrzuc jakies fotki po wycieczce :P

 

Co byscie chcieli w nowym roku procz zdrowia bo to oczywiste. Ja chcialabym abym byla bardziej przyjazna dla ludzi i wybaczyla tym ktorym nie potrafie jeszcze. W realu jestem teraz zla Sali...forumowa jest inna.

Chcialabym zmierzyc sie z soba na pewnym szlaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym być lepszym człowiekiem w realnym świecie, bo w necie jestem raczej spokojny i często kręcę bekę :mrgreen: W realnym świecie, też często kręcę bekę, ale o wiele bardziej nerwowy jestem, chociaż już znacznie mniej niż kiedyś :twisted::lol: Z tym wybaczaniem, to jest ciężka sprawa. Często, jak mam ochotę komuś zrobić krzywdę, Aniołek podpowiada mi, żeby odpuścić i zazwyczaj do czynów nie dochodzi prawie wcale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BratKat tak na gorskim :D

 

neon Chcialabym w sumie jakikolwiek ale Swinica bylaby ambitna jak na moje techniczne mozliwosci. Musze popracowac nad forma bo po zimie bede zastana bardzo a do tego pare kilo przybylo.

 

Czy warto wybaczac ludziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica co Ci sie w polandii nie podoba?

 

BratKat to aniolek dobrze podpowiada :)

 

neon tyle fajnych dziewczyn chodzi po ulicy. Chyba w klubie nie szukasz. Zreszta nie wiem ale wydaje mi sie, ze to nie zbyt dobry pomysl.

 

Zycze Wam duzo radosci z zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salirka wpisz sobie "sub pielea mea" w google to jest tytul tej piosenki :)

 

Carica Milica, faktycznie trochę tęskniłem :)

 

sorki ze tak zdawkowo do was pisze, ale jestem przymulony, dopiero sie obudzilem, a nie wiem jak zasnąłem wiem, ze walnąłem kilkakrotnie głową w klawiature tzw. dzięciołem i ostatecznie zasnąłem przy włączonym kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×