Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, do "tej wysokości" to do czego? :P

 

iiwaa, no 160 cm to na pewno mam, ale do 170 cm raczej nie dobiłam. Muszę to kiedyś sprawdzić, bo już drugi raz ten temat tu pada :evil:

 

Zdaniem wyroczni (specjalnie to piszę, bo patrzy i już muszę kończyć :evil: ) drobna kobieta ma być znacznie niższa (co najmniej 20 cm), ALE to nie wszystko: ma być szczupła, drobnokoścista, mieć delikatne dłonie, niewielkie piersi, szczupłą twarz (zdaniem męża niektóre panie są zbyt pucołowate), szczupłe nogi, nie za szerokie biodra, płaski brzuch. Wymienił coś jeszcze, ale mi umknęło.

 

Michellea, nie mam pojecia w takim razie jak się nazywa mój typ figury :D

 

Dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, ja zawsze mam problem z tym, czy coś jest szczupłe albo płaskie czy już nie (jeśli chodzi o ocenę mnie, o innych nie).

 

Już wiem, znalazłam. To był jednak podział literowy, większa klepsydra X, mniejsza S.

 

Tytuł mnie rozwalił :D

http://www.iwoman.pl/uroda/pielegnacja/godzinami;przegladasz;sie;w;lustrze;i;dalej;nie;wiesz;jaki;masz;typ;sylwetki;nie;przejmuj;sie;mezczyzna;i;tak;nie;odrozni;lizaka;od;cegly,151,0,1159575.html

 

Dobranoc, ja też idę spać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, ja zawsze mam problem z tym, czy coś jest szczupłe albo płaskie czy już nie (jeśli chodzi o ocenę mnie, o innych nie).

 

Już wiem, znalazłam. To był jednak podział literowy, większa klepsydra X, mniejsza S.

 

Tytuł mnie rozwalił :D

http://www.iwoman.pl/uroda/pielegnacja/godzinami;przegladasz;sie;w;lustrze;i;dalej;nie;wiesz;jaki;masz;typ;sylwetki;nie;przejmuj;sie;mezczyzna;i;tak;nie;odrozni;lizaka;od;cegly,151,0,1159575.html

 

Dobranoc, ja też idę spać :D

 

Faktycznie dobry :D

Swoja droga - oni nieźle klamia, wmawiajac babkom, Ze facet nie odrozni typow figury. Jablka dla przykladu im sie nie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, dzień z kopa zacząłem, to se i pośpiewać czasem mogę :mrgreen: .

 

Swoja droga - oni nieźle klamia, wmawiajac babkom, Ze facet nie odrozni typow figury. Jablka dla przykladu im sie nie podobają.

 

Aaa nie prawda. Kolega wczoraj się chwalił że cały worek zamierza kupić :pirate: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, dzień z kopa zacząłem, to se i pośpiewać czasem mogę :mrgreen: .

 

Swoja droga - oni nieźle klamia, wmawiajac babkom, Ze facet nie odrozni typow figury. Jablka dla przykladu im sie nie podobają.

 

Aaa nie prawda. Kolega wczoraj się chwalił że cały worek zamierza kupić :pirate: .

Handel ludźmi!

Juz pisze zawiadomienie do prokuratury.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BratKat zdradze Ci, ze ja z Zaglebia ale nie Sosnowca :twisted: ujdzie w tloku? :mrgreen:

 

iiwaa moj maz nie jest chyba az tak wymagajacy ale wspominal cos kiedys o sportowych piersiach :P

 

Mojego wiele rzeczy obrzydza, bo to pedant jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×