Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kulture to ma sie w sobie a nie w porfelu :roll:

 

Schamiałaś jak zaczęłaś więcej zarabiać? Bo ja nie :D

Ale panowie mają swoje teorie :evil:

 

 

A, właśnie, zapomniałam Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie odnośnie tego, czy mojego męża obrzydziłaby wysoka kobieta.

Nie, chodziło raczej o tuszę. Obrzydzają go "pyzy" na buzi i takie no... rozlazłe kluski :P

A co do wysokich kobiet - ja podejrzewam, dlaczego mu się nie podobają, w sumie to jest nawet dość oczywiste. Został wychowany w przekonaniu, że kobieta jest mniejsza, słabsza i trzeba się nią opiekować, to mu tak zostało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec był kiedyś rzemieślnikiem i zawsze poważał tych wykstałconych, ale gdy został starostą w naszym powiecie powiedział mi w zwierzeniu ,że to takie same bydło jak reszta a często nawet gorsze.
Podobne zdanie mają osoby pracujące w turystyce, hotelarstwie że im bogatsze i niby bardziej elitarne tym gorzej się zachowują i większy syf po sobie zostawiają.

 

Nie, nie masz racji. Zasobność portfela nie ma nic do kultury i zachowania. Inaczej bywa z narodowością.

 

Nienawidzę być kobietą :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

Czyżby ten straszny moment w życiu kobiety? ;)

 

 

O, o, to ciekawe. Która narodowość wykazuje się wysoką kulturą? Ludy germańskie? :D

 

Tak, ten straszny moment. 6 ibumów (tak, wiem, za dużo biorę, ale ja wolę wziąć więcej niż za mało, więc biorę 2 na raz) pomogło, ale ja zawsze pierwszego dnia - może po tych prochach - po prostu nie ogarniam. Zadzwoniłam do męża 7 razy, po czym wysłałam mu smsa z pytaniem, gdzie w ogóle jest. Zapomniałam, że ma zajęcia, ale wkurzyć się 5 razy zdążyłam :D

Ochrzaniłam dzisiaj aplikantów z samego rana i koło 10 pojechałam do domu :D

Na zwierzaki też się wkurzyłam, ale im nic nie zrobiłam, oprócz powiedzenia, że są wandalami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, o, to ciekawe. Która narodowość wykazuje się wysoką kulturą? Ludy germańskie? :D

 

Tia, z pewnością młodzi Angole. Kumpel, który jeździł jako rezydent do Bułgarii opowiadał mi, że mieszkał w hotelu obok rozrywkowych, młodych Anglików. Kiedyś się tak schlali, że zamiast schodami, to chcieli wyjść oknem. Współpraca z Polakami na wakacjach, to dramat. :hide::hide:

 

W Brukseli kiedyś Polacy dali taki popis, że w nocy się na pół hotelu darli. Mieliśmy takiego pecha, że pokój mieliśmy bezpośrednio pod nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem o sobie, że nie raz ubliżyłem na wakacjach bo mnie się zdawało albo i nie, że ktoś mnie obraża. Wiele razy mogło mnie się wydawać. Do kobiet, jednak zawsze miałem taryfę ulgową i potem to wykorzystywały przeciwko mnie :mrgreen: Co do ludzi w wieku emerytalnym, to wystarczy czasami zauważyć jak się zachowują w komunikacji :P Na gimbusów się narzeka a nie raz starsza osoba potrafi bardziej zdenerwować :lol: Ostatnio mnie się nikt nie czepia a i ja złagodniałem. Upewnię się, czy aby na pewno ta osoba chciała mnie urazić :twisted::P Pytam kilka razy to samo i wiele osób samo to wkurza, no ale muszę :D

 

Neon co do filmiku z Dzień Świra, to ja jestem mentalnie ta dziewczyna co tam ciągle nadaje :twisted::lol: gęba mi się nie zamyka, jak wpadnę w trans :twisted::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, o, to ciekawe. Która narodowość wykazuje się wysoką kulturą? Ludy germańskie? :D

 

Tia, z pewnością młodzi Angole. Kumpel, który jeździł jako rezydent do Bułgarii opowiadał mi, że mieszkał w hotelu obok rozrywkowych, młodych Anglików. Kiedyś się tak schlali, że zamiast schodami, to chcieli wyjść oknem. Współpraca z Polakami na wakacjach, to dramat. :hide::hide:

w każdej nacji się znajdą takie osoby, no ale większość świata w ogóle nie podróżuje bo ich na to nie stać, albo nie maja tego w naturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, o, to ciekawe. Która narodowość wykazuje się wysoką kulturą? Ludy germańskie? :D

 

Tia, z pewnością młodzi Angole. Kumpel, który jeździł jako rezydent do Bułgarii opowiadał mi, że mieszkał w hotelu obok rozrywkowych, młodych Anglików. Kiedyś się tak schlali, że zamiast schodami, to chcieli wyjść oknem. Współpraca z Polakami na wakacjach, to dramat. :hide::hide:

w każdej nacji się znajdą takie osoby, no ale większość świata w ogóle nie podróżuje bo ich na to nie stać, albo nie maja tego w naturze.

 

Ta, większość świata tylko nieustannie marudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa no chyba nie schamiałam. Nigdy mnie nikt tak nie nazwał ani nie dał do zrozumienia. :P

 

Nigdy nie byłam za granicą... :cry:

Nie byłaś nigdy na saksach za granicą, w moim pokoleniu prawie każdy pracował za granicą, może nawet więcej niż w wyjazdach turystycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×