Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62 wolalabym patrzec na gory ale musze sie zadowolic laka :D

 

iiwaa Tak sobie mysle, kiedys mialam ambitne plany. Tyle chcialam osiagnac a nie osianelam prawie nic. Troche siebie widze z Twojego opisu kiedys.

Teraz moja jedyna ambicja jest utrzymac prace. Zyje z dnia na dzien bez zadnych planow. Jalowo chyba jest jak do niczego sie nie dazy i nie wyznacza celow. Czuje ogolnie pustke w sobie, totalna niemoc. Tak jakby zycie w obecnym stanie bylo cholernym obowiazkim i niczym wiecej. Nie chce mi sie nawet brac lekow...zas je rzucilam. O wszystkim zapominam i jestem chaotyczna. Kiedys perfekcjonistka, zyjaca wyzwaniami teraz totalne zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, ładne masz okulary na nosie a w nich widać łąkę, lasek i niebo :D

Łąka i niebo identyczne z tłem Windowsa XP. :lol:

 

Bardzo smieszne hahaha

Prosilam o gory ale nikt sie nie podjal...moze ty NNV4. Potrafisz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, Salirka, Wy macie problemy, to troche co innego. Chodzi mi głównie o ludzi, którzy rzekomo problemów nie maja, a ich podejscie zobrazować można najlepiej słowami "po co". Bardzo łatwo znaleźć takie osoby, wystarczy sie rozejrzeć. I generalnie nie maja do siebie żadnych zastrzeżeń. Przykładem mogą być panowie z brzuchem, których podstawowym zajęciem jest picie piwa. Albo panie, które głównie oglądają seriale. Nie maja zainteresowań, nie czytają, nie dbają o siebie, są brzydcy fizycznie i intelektualnie.

I co mnie zwykle irytuje - im jest ze sobą samym dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie sie dowiedziałam, ze mamy zaproszenie od byłego klienta - hotelarza zaproszenie nad morze. Uwielbiam człowieka, dobrze nocuje i dobrze karmi :D

Obstawiam kwiecień, nie będzie "Januszy", bachorów, uczniów, nastolatków, studentów i nudystów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, a żebyś wiedział. Jak mawiali warescy jarlowie z X wieku: "Kto się umywa tego ubywa".

I nie ma to nic wspólnego z dziwnymi chorobami na które zapadali.

 

ciekawe powiedzenie. to znaczy mnisi zapadali i zapadają na dziwne choroby?

 

Warescy jarlowie to nie mnisi :mrgreen: .

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jarl

https://pl.wikipedia.org/wiki/Waregowie

 

Kiedyś należałem do grupy rekonstruującej życie wikingów i jeden z jarlów zwykł tak mawiać :mrgreen: .

 

Na_leśnik :) Krzysztof Hanke :D Zdarza mnie się to z różną częstotliwością śpiewać o tym :mrgreen:

 

Nie wiem jak teraz, ale jak jeszcze mieszkałem w Katosach to w tych nowych tramwajach PESY zainstalowany był system głosowego informowania pasażerów o przystankach. Na trasie Katowice sosnowiec lektorką była Joanna Bartel :mrgreen: .

 

Cześć wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iiwaa. Januszy nie będzie, ale Kibole mogą być :D;)

Na_leśnik, Joanna Bartel nadal zapowiada w tramwajach :lol::smile:

Na_leśnik, to fajnie musiało być w takiej grupie :) Lubie Wikingów a jeszcze bardziej Słowian, bo sam nim jestem :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, Salirka, Wy macie problemy, to troche co innego. Chodzi mi głównie o ludzi, którzy rzekomo problemów nie maja, a ich podejscie zobrazować można najlepiej słowami "po co". Bardzo łatwo znaleźć takie osoby, wystarczy sie rozejrzeć. I generalnie nie maja do siebie żadnych zastrzeżeń. Przykładem mogą być panowie z brzuchem, których podstawowym zajęciem jest picie piwa. Albo panie, które głównie oglądają seriale. Nie maja zainteresowań, nie czytają, nie dbają o siebie, są brzydcy fizycznie i intelektualnie.

I co mnie zwykle irytuje - im jest ze sobą samym dobrze.

Czemu Cie to irytuje, ich życia ich sprawa, to taki syndrom elit chyba, które nie mogą znieść stylu życia mas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nalesnik choc juz dawno nie jezdze komunikacja miejsca...to musze potwierdzic, ze tak bylo :mrgreen:

 

A wlasnie siedze w Katosach i patrze jak snieg pieknie pada. Ludzie wyprowadzaja pieski ...co za wspaniala proza zycia :D

 

iiwaa wez mnie z soba...swieze powietrze by mi sie zdalo bo na zaglebiu kopca na potege.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na_leśnik, Joanna Bartel nadal zapowiada w tramwajach :lol::smile:

 

nalesnik choc juz dawno nie jezdze komunikacja miejsca...to musze potwierdzic, ze tak bylo :mrgreen:

 

Kiedyś zdarzyło mi się, że jak jechałem do Sosnowca to w pewnym momencie ten system chyba się zawiesił. Jak dojechaliśmy do pierwszego przystanku w tym legendarnym mieście jeden z podchmielonych współpasażerów wyręczył Bercikową: "Tiduuum. Sosnowiec. Kontrola paszportów." :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak slazak polubi zaglebiaka to jest dobrze. Minie ciagle sie pytali na Katowicach klienci skad jestem. Na poczatku sie nie przyznawalam ale pozniej powiedzialam prawde :mrgreen:

 

nalesnik ty to miales przygody :mrgreen: W tej chwili nawet zaglebiacy nabijaja sie z Sosnowca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam kwiecień, nie będzie "Januszy", bachorów, uczniów, nastolatków, studentów i nudystów :D

A kto będzie :?: , pewnie sama śmietanka towarzyska; palestra prawnicza i inteligencja.

 

A, tak, Twoja alergia na takie stwierdzenia.

PUSTO będzie. Cos, na czym najbardziej mi zależy.

Nie jeżdżę nad morze w sezonie, bardzo Cie to frapuje? Bo juz któryś raz zwracasz na to nadmierna uwagę.

 

BratKat, wole panów "krótko ostrzyzonych" niż gromady z dziecmi czy nastolatków. Nie lubię pisków. Mam prawo ;) a co do kiboli i im podobnych - widuje w pracy. Mnie personalnie nigdy niczego nie zrobili. Poza tym wątpię, ze będą spacerować nad morzem i oglądać fale :D najprędzej ich pewnie spotkac można w pociągach, a zapewne będziemy lecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×