Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

salirka,

 

wieloraki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jak tam w nowej pracy?

 

mysle, że trochę mi się poprawiło zdanie o naszym gatunku małpy, nowa praca wymusza na mnie kontakt z ludźmi i dużo z nich zrobiło na mnie pozytywne wrażenie.

 

ale dziękuję, że pytasz, nie zrewanżuje się pytaniem "co u ciebie" bo nadrobiłem ostatnie strony i czuje się poinformowany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, zima właśnie się chba zaczyna, nadchodzą mrozy a teraz u mnie za oknem hula śnieżyca. Fajnie jest jak na polu jest parę centymetrów śniegu, nie jest tak przynajmniej szaro buro.

 

Zauważyłem że w słowie chyba zawsze opuszczam literę y, co jest?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka,

 

wieloraki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jak tam w nowej pracy?

 

mysle, że trochę mi się poprawiło zdanie o naszym gatunku małpy, nowa praca wymusza na mnie kontakt z ludźmi, i dużo z nich zrobiło na mnie pozytywne wrażenie.

 

No to świetnie :great: Wiesz ja też trochę odzyskałam wiarę w ludzi w nowej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka,

 

 

Stara skórka coraz bardziej mi się podoba. O wiele lepiej się pisze i nic mnie nie denerwuje.

 

nowa skórka to zwykła skórka, a stara skórka koi skołatane nerwy, ma terapeutyczny efekt oprócz tego to styl życia :great:

 

No to świetnie :great: Wiesz ja też trochę odzyskałam wiarę w ludzi w nowej pracy.

 

u ciebie jest to bardzo istotne moim zdaniem więc się ciesze :)

dzisiaj też mam wolne, muszę załatwić kilka spraw ale oprócz tego, zaraz wskakuje pod ciepły kocyk i biore sie za najnowszy odcinek vikings :yeah:

 

do później :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, lubię jak jest dosłownie 5 centymetrów śniegu, nie więcej :nono: nie jest wtedy tak szaro i ponuro, przekonałem się że tak jest lepiej niż jak jest szaro.

 

Islam? Jakieś świry i nienormalni ludzie, zboczeńcy, powinni się nazywać esesmani, ludobójcy, oprawcy. Może nie wszyscy tacy są. Nie można wszystkich do jednego gara wrzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa no chyba nie schamiałam. Nigdy mnie nikt tak nie nazwał ani nie dał do zrozumienia. :P

 

Nigdy nie byłam za granicą... :cry:

Nie byłaś nigdy na saksach za granicą, w moim pokoleniu prawie każdy pracował za granicą, może nawet więcej niż w wyjazdach turystycznych.

 

Teraz zauważyłam Twój wpis ani na saksach a tym bardziej turystycznie ne byłam :(

Przekroczyłam granicę z Słowacja w Sromowcach Niżnych jak byłam w Pieninach :D

I w górach gdzieś jeszcze z Czechami...wtedy kupiłam sobie czeskie piwo...poszalałam z tej radości :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz słuchajcie bo w starej pracy dokarmiałem koty, teraz one nie beda miały raczej takiego luksusu, może raz kiedyś ktoś im sypnie ale nie regularnie jak ja, zastanawiam się co zrobić, jest tam jedna kotka dosyć młoda, mogę ją złapać i oddać do schroniska, złapać i oddać do sterylizacji, zostawić tak jak jest.

nie wiem co będzie dla niej lepsze schronisko z szansa na dom chyba lepsze niż wolność, gdzie zima, głód i jeszcze możliwa ciąża, co by też sprowadziło na nią i nie tylko mnóstwo bólu...

 

 

doradźcie coś, może ty partyzant, bo ponoć znasz sie na kotach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki bardzo legalnie...nawet dowód miałam :D Dla ścisłości przeszłam przez most bo tam Dunajec jest granicą.

 

wiejskifilozofsam sobie tort pieczesz? Gdybym wcześniej wiedziała to bym Ci upiekła i wysłała pocztą. Kiedy dokładnie obchodzisz?

Przeraża mnie czterdziecha ale jeszcze kilka lat zostało :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea stara skórka przyprawia mnie o ból głowy...może się przyzwyczaję :P

naleśnik ta na prawdę w kwestii podejrzeń moja głowa poszła dużo dalej...tylko nie wiem która wersja jest prawdziwa :why:

iiwaa znów robisz ze mnie ortograficznego inwalidę :lol:

NNV4 ale z Ciebie twardziel... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Z Ciebie?

Nie, to nie Ty napisalas "ogarnolem"

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×