Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

salirka, zanim to ogarnołem to chwileczkę potrwało ale masz niżej jak to zrobić, powiedz czy Ci się udało.

 

To zrób tak:

W prawym górnym rogu kliknij Ustawienia> Ustawienia> Panel użytkownika> Ustawienia forum> Zjedź w dół troszkę i tu znajdź Wide i przełącz na subsilwer3 i kliknij na dole Wyślij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea stara skórka przyprawia mnie o ból głowy...może się przyzwyczaję :P

naleśnik ta na prawdę w kwestii podejrzeń moja głowa poszła dużo dalej...tylko nie wiem która wersja jest prawdziwa :why:

iiwaa znów robisz ze mnie ortograficznego inwalidę :lol:

NNV4 ale z Ciebie twardziel... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj dzieweczko... ona nie słucha.

Ona jest głucha na oba ucha.

Po mym ciele rozszedł się dźwięk jak w kościele.

Z elektrycznego pastucha.

 

Sen taki... :lol:

 

Oj słucham :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

 

JERZY62 dziękuję :D Ciężko się chyba będzie przyzwyczaić.

Na pewno jest lepsza stara skórka i się w mig przyzwyczaisz. Jeszcze tylko sobie zainstaluj uBlocok Orgin. Stare wygi nie były by na starej skórce jak by nie była OK

 

Przeglądarka Mozilla Firefox https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/ublock-origin/

 

Przeglądarka Google Chrome https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, Salirka, Wy macie problemy, to troche co innego. Chodzi mi głównie o ludzi, którzy rzekomo problemów nie maja, a ich podejscie zobrazować można najlepiej słowami "po co". Bardzo łatwo znaleźć takie osoby, wystarczy sie rozejrzeć. I generalnie nie maja do siebie żadnych zastrzeżeń. Przykładem mogą być panowie z brzuchem, których podstawowym zajęciem jest picie piwa. Albo panie, które głównie oglądają seriale. Nie maja zainteresowań, nie czytają, nie dbają o siebie, są brzydcy fizycznie i intelektualnie.

I co mnie zwykle irytuje - im jest ze sobą samym dobrze.

Czemu Cie to irytuje, ich życia ich sprawa, to taki syndrom elit chyba, które nie mogą znieść stylu życia mas.

 

Carlos to nie jest syndrom elit, a całkiem powszechna irytacja wynikająca z braku potwierdzenia siebie w drugim człowieku ;)

to samo zachodzi kiedy wyznawcy jednej religii i związanego z nią stylu życia jakoś tak nieswojo czują się w obecności wyznawców innej religii... samo istnienie inności w tym zakresie odbierają jako atak na swój świat, być może tylko podświadomie, a świadoma irrytacja poddawana jest wtedy czesto racjonalizacji.

przed Shakespearem nie do pomyślenia było w kulturze europejskiej by wogóle rzucić wątpliwość na sens egzystencji "być czy nie być". czemu? ponieważ nikt nie śmiał rzucić wątpliwości odnośnie istnienia boga który był gwarantem sensu egzystencji.

mnogość konkurencyjnych obrazów świata powoduje, że w tych czasach zupełnie inaczej jest być katolikiem niż kiedyś.

dziś katolik sam może się zastanawiać nas sensem życia, uznawać że jest ono go pozbawione... ogłasza się wierność określonemu dystrybutorowi jednak przebywając w kontenerze rozdystrybuowanych idei przez różnych innych dystrybutorów wybiera się nawet nieświadomie te które z pierwotna deklaracją łączy jedynie nosiciel ;)

wiedząc o tym, dystrybutorzy zwalczają się wzajemnie, a kiedy jest to niemożliwe może dojść do konsolidacji względnie podobnych dystrybutorów przeciwko radykalnie odmiennym.

 

Salirka

iiwaa znów robisz ze mnie ortograficznego inwalidę :lol:

 

spokojnie iiwaa piła do Jerzego ;)

po raz kolejny widać, że nie darzy go sympatią, czyżby nie mogła zdzierżyć, że w swoim prostym i pogodnym podejściu do życia jest mu dobrze z brakiem znajomości ukochanej iiwiie literatury z okresu młodej Polski? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×