Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koko Koko Euro Spoko


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz z Niemcami :zonk:

 

A tak na marginesie, to słyszałem że dla ruchu lewicowego lepiej byłoby, gdyby polski występ zakończył się blamażem i klęską, ponieważ ewentulany sukces będzie wzmacniał ruchy narodowe. :D

 

btw. kacapy przegrywają już 0;2 ze słowacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ruscy kibice zaszaleją na całego, skoro i tak mają marne szansę na awans to niech ich wyrzucą z turnieju za zachowanie kiboli. :mrgreen:

Wcale nie zdziwiłbym się gdyby to za przyzwoleniem Putina się odbywało aby sprawdzić działanie francuskiej policji .

 

Mecz z Niemcami :zonk:

 

A tak na marginesie, to słyszałem że dla ruchu lewicowego lepiej byłoby, gdyby polski występ zakończył się blamażem i klęską, ponieważ ewentulany sukces będzie wzmacniał ruchy narodowe. :D

 

btw. kacapy przegrywają już 0;2 ze słowacją.

To wypowiedz jakiegoś profesora ze Szczecina że sukcesy Polski spowodują wzrost brunatnej siły, no ale jak widać z każdej strony mamy profesorów debili jak nie Pawłowicz to jakiś lewak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wypowiedz jakiegoś profesora ze Szczecina że sukcesy Polski spowodują wzrost brunatnej siły, no ale jak widać z każdej strony mamy profesorów debili jak nie Pawłowicz to jakiś lewak.

 

Myśle że jest w tej wypowiedzi cześć prawdy. Lewica, a może skrajna lewica? dąży ostatecznie do takiego ładu na świecie, w którym nie byłoby państw narodowych. I dla mnie to nie jest wcale takie głupie myślenie.

 

Jak obstawiacie? Ja stawiam ze Niemcuszki nam dowala. W koncu musza sie zemscic za reklame T Mobile.

 

 

Niemcy nie sa tacu silni jak na poprzednich turniejach. 2:1 dla Polski. Poooolska ! Pooooolska! Polooooska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myśle oglądać mecz z Niemcami w stadnym gronie, może nawet sie napije, komuś butelke rozwale na głowie, i sie zarzygam, to byłaby noc :105:

obudzisz się zarzygany i z chuujem w dupie, zawsze mi wyglądałeś na takiego co go kręcą takie finały duchowych uniesień we wspólnym prawilnym gronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie gdyby nie programowanie społeczne to byś nawet nie potrafił sklecić zdania na tym forum, o obsłudze komputera nie wspominając, prawdopodobnie kitrałbyś się gdzieś w buszu ssąc cyca jakiejś wilczycy zajadając się dziką roślinnością, a tweoim przyjacielem byłaby czita!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ruscy kibice zaszaleją na całego, skoro i tak mają marne szansę na awans to niech ich wyrzucą z turnieju za zachowanie kiboli. :mrgreen:

Wcale nie zdziwiłbym się gdyby to za przyzwoleniem Putina się odbywało aby sprawdzić działanie francuskiej policji .

 

Mecz z Niemcami :zonk:

 

A tak na marginesie, to słyszałem że dla ruchu lewicowego lepiej byłoby, gdyby polski występ zakończył się blamażem i klęską, ponieważ ewentulany sukces będzie wzmacniał ruchy narodowe. :D

 

btw. kacapy przegrywają już 0;2 ze słowacją.

To wypowiedz jakiegoś profesora ze Szczecina że sukcesy Polski spowodują wzrost brunatnej siły, no ale jak widać z każdej strony mamy profesorów debili jak nie Pawłowicz to jakiś lewak.

 

Wygonić mi,raz dwa politykę ze sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się meczem :D

Dobre są te nowe zasady (z dodatkowymi awansami czterech drużyn z trzecich miejsc), może to dlatego, że przeważnie ostatnia kolejka oznaczała dla drużyn z zerem ptk. mecz o honor, teraz na pewno tak nie będzie, elo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×