Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie macie kompleksy?


DOMINIKKKK

Rekomendowane odpowiedzi

bittersweet, poznajmy się! :105: Choć ja mam na razie z 20 tych włosów, ale już to ładnie wygląda. ;> Tylko oczy pamiętają młody wygląd i tak jakoś smutno się robi, jakaś nostalgia się załącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U facetow siwe wlosy moga byc mega, przykład Georga Cloneya.
Dokładnie tak, a baby jak zwykle, mają przesrane. :roll: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jest bardzo ważny, nie można siebie oszukiwać i wmawiać sobie, że nie jest ważny, trzeba dbać o siebie. Teraz jest tyle możliwości, żeby lepiej wyglądać, zatuszować niedoskonałości, jutro kupię kosmetyki: krem do twarzy, podkład do twarzy, pomadkę do ust, błyszczyk, farbę do włosów. W planach mam jeszcze kupienie ubrań, których nie mam w szafie, białą elegancką bluzkę, spodnie ze sztucznej skóry, spodnie ze streczu, sukienkę dzianinową. Jeszcze podobają mi się czerwone i niebieskie kozaki muszkieterki, buty zimowe, są cudowne !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotostarzenie skóry

 

U facetow siwe wlosy moga byc mega, przykład Georga Cloneya.
pod warunkiem, że mowa o włosach na głowie i ewentualnie zaroście na twarzy Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U facetow siwe wlosy moga byc mega, przykład Georga Cloneya.
Dokładnie tak, a baby jak zwykle, mają przesrane. :roll:

 

Moim zdaniem siwizna u kobiet też może fajnie wyglądać, ale może to kwestia feministycznej indoktrynacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joaszy, no w sumie racja, znałam kiedyś jedną starszą babkę, co tak zajebiście siwiała ,że wszystkie koleżanki się jej pytały, gdzie zrobiła taki zajebisty balejarz... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że w duszy gra Ci 60-latek. ;) nie. No nie.

 

Hihi. :) Wiele zależy od okoliczności. Przy Tobie często chciałbym znów mieć 20 lat! <3

 

Ja mam dwadzieścia lat! Ty masz dwadzieścia lat! Przed nami siódme niebo!

Dziś nie potrzeba więcej nam do szczęścia chyba już nic!

 

taniec-ruchomy-obrazek-0038.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starosc to stan umyslu. Jako wiekowa kobieta powiem wam ze zajebiscie sie czuje z moim wiekiem i absolutnie nie czuje sie staro :D Wiem ze mam siwe wlosy bo gdzies tam czasami w odrostach mi swieca ale od tak dawna korzystam z koloryzacji u fryzjera ze chyba nigdy siwa nie bede :D mzna miec 20 lat i byc mentalnym staruszkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alone05,

Wygląd jest bardzo ważny, nie można siebie oszukiwać i wmawiać sobie, że nie jest ważny, trzeba dbać o siebie. Teraz jest tyle możliwości, żeby lepiej wyglądać, zatuszować niedoskonałości, jutro kupię kosmetyki: krem do twarzy, podkład do twarzy, pomadkę do ust, błyszczyk, farbę do włosów. W planach mam jeszcze kupienie ubrań, których nie mam w szafie, białą elegancką bluzkę, spodnie ze sztucznej skóry, spodnie ze streczu, sukienkę dzianinową. Jeszcze podobają mi się czerwone i niebieskie kozaki muszkieterki, buty zimowe, są cudowne !!!

 

no to gratuluje, zdaj relację z kolejnych zakupów, a najlepiej załóż bloga :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kompleks nie bycia bogiem. zamknięty w trzech wymiarach i podstawowej palecie barw. w świecie zmysłów ciasnym i jasno zdefiniowanym przez przebieg ewolucji naczelnych. ugrzążnięty w porytych relacjach, patowych sytuacjach, pozbawiony władzy nad tym, co jest dla mnie ważne.

 

kanał. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×