Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie macie kompleksy?


DOMINIKKKK

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję... ja wiem, czy tak mniej? Trzymam wagę od 2-3 miesięcy. Całe 52 kg. :mrgreen:

 

Ja widziałem tylko to zdjęcie i poprzednie, takie moje subiektywne odczucie, że mniej Ciebie jakoś. 52 kg, ech. Toć mógłbym Cię wziąć pod pachę i pójść na wycieczkę, fajnie tak!

 

Nie przejmuj się jakąś krytyką, niech się krytykanci pocałują w miejsce, do którego słońce nie dociera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, dzięki... Chociaż Ty jedna... :uklon::uklon::uklon:

Mnie też obecna waga pasuje. Nie chciałabym ważyć ani mniej, ani więcej. No, jakbym ważyła 1-3 kg więcej, to bym w rozpacz nie wpadła ale mniej na pewno nie chciałabym zejść. :nono: Ogólnie odchudzanie, to mój wróg, jak dojdę do 50kg, coś mi się rzuca na mózg i jak chomik w kołowrotku zapędzam się na myśli: "mniej... jeszcze kilko w dół... jeszcze pół...". :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, to gdzie mnie zabierzesz na tą wycieczkę? :twisted:

Możesz mieć takie złudzenie przez fryzurę. Mam totalną burzę na głowię. Jakby mi odjąć połowę włosów, to i tak miałabym gęste. :P Są nieproporcjonalne do mojej drobnej gęby i ona przez to w nich "ginie". :lol:

Najgorsze jest jak do domu przyjeżdżam... ciągła, niekończąca się dyskusja... Never ending stooooryyyyyy... :blabla::blabla::blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, nie wiem, nie wiem, od czasu, gdy marzysz o klękaniu przed Jezusem, hipisem i cholerykiem, a nade wszystko mężczyzną, to nie umiem się z Tobą bawić słowem! ;>

 

Co nie zmienia faktu, że nie wezmę na żadną wycieczkę Psychotropki`89, bo ona już jakby nie istnieje dla męskiego świata. ;( Życie nie jest sprawiedliwe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, wystarcza torebka, w której jest wszystko. :twisted: I to nie są bynajmniej kosmetyki . Jako niania mam w torebce same "niezbędniki"; chusteczki nawilżane, obiadek, smoczek, "coś dobrego", kaszkę, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dziwnie zabrzmi ,ale nie mam kompleksów.Wyznaję zasadę iż jeśli się komuś nie podobam to nie muszę ,jeśli ktoś mnie nie lubi to ok ,podobam siś sobie ,znam swoją wartość.Nie wszyscy mnie muszą akceptować tak jak i ja nie muszę wszystkich.Nienawidzę chamstwa i kłamstwa za to po prostu ktoś u mnie jest od razu przegrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, wystarcza torebka, w której jest wszystko. :twisted: I to nie są bynajmniej kosmetyki . Jako niania mam w torebce same "niezbędniki"; chusteczki nawilżane, obiadek, smoczek, "coś dobrego", kaszkę, itp.

 

______

 

Moja koleżanka nosi w torebce klucz francuski i nóż sprężynowy :lol:

 

Przy niej wypadasz blado :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się wygląd moich... miejsc intymnych. Można dopisać do listy. :oops:

 

Nie chciałbym wypowiadać się w imieniu większości, ale w drodze wyjątku możemy poświęcić się i spróbować je jakoś obiektywnie ocenić. My mężczyźni jesteśmy bardzo pomocni. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, i nie wiem po uja to tam nosi, w razie nagłej sytuacji nie ma czasu na przeszukiwanie torebki, druga sprawa to sam typ broni - bardzo słaby wybór.

 

Podejrzewam, że nie nosi tych narzędzi w celu samoobrony, tylko po to aby w każdej chwili móc z czymś majstrować...

 

Poza tym nawet jeśli chodzi o typ broni, to nie do końca się zgodzę...

 

Kiedyś inna koleżanka padła ofiarą próby rabunku. Gdy zamachnęła się torebką i zdzieliła nią niedoszłego rabusia, to odechciało mu się tej torebki :lol:

Nie wiem co w niej było ale zawsze była podejrzanie wypchana... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×