Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszny jest ten wątek :lol:

 

No, śmieszny się zrobił, Alutka, faktycznie. A nie taki był mój zamiar :roll:

Chodziło mi raczej o to, żeby się przekonać, czy faktycznie wszyscy ludzie mają ochotę na seks, jakie jest ich podejście do tematu - a tymczasem zrobiło się o izolacji osób dotkniętych zaburzeniami, ich prawie do egzystencji. A ja się chciałam dowiedzieć zwyczajnie, czy są jeszcze osoby w tym świecie, które nie decydują się na seks, bo być może on ich przeraża, czują wstyd, zażenowanie, ale powzięli sobie w młodości postanowienie o czystości i chcą go dotrzymać. Czy można jakoś skutecznie walczyć z pożądaniem seksualnym, kiedy być może nie jest ono dobre :bezradny:

 

Bo ja się np. seksu boję i co ... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, bo jesteś kobietą a twoja uroda robi za szyld z napisem "wilgotna anna 12" po przeczytaniu którego faceci wyłączają swoje mózgownice.u chorych facetów jest to praktycznie niemożliwe z uwagi na stężenie testosteronu i oksytocyny w surowicy kobiet.jak to jest że psychicznie chorzy faceci zostają pobici i okradnięci na podwórku a psychicznie chore zamiast pobite zostają zgwałcone?jak to się dzieje że w zakładzie psychiatrycznym chorzy dostają bolesne zastrzyki zamulacze,są zamykani w izolatkach i zapinani w pasy,bici przez pielęgniarzy i salowych a chore bywają gwałcone przez sanitariuszy a nawet przez samych lekarzy po czym szybko personel każe im sie podmyć pod grozbą podmycia przez swoich kolegów na siłę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to, żeby się przekonać, czy faktycznie wszyscy ludzie mają ochotę na seks

Np. na forum jest być może tylko kilka osób, które nie chcą seksu.

 

Bo ja się np. seksu boję i co ... :shock:

Ja z kolei się go brzydzę.

 

No, brzydzę w sumie też :bezradny:

 

mark123 - A czy Ty na pewno jesteś dorosły, czy se jaja robisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to, żeby się przekonać, czy faktycznie wszyscy ludzie mają ochotę na seks

Np. na forum jest być może tylko kilka osób, które nie chcą seksu.

 

Bo ja się np. seksu boję i co ... :shock:

Ja z kolei się go brzydzę.

 

No, brzydzę w sumie też :bezradny:

 

mark123 - A czy Ty na pewno jesteś dorosły, czy se jaja robisz ?

Mam 24 lata, zależy czy ktoś postrzega wiek 24 lata jako dorosły czy niedorosły.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię się nawet przytulać a co dopiero coś więcej. Nawet wtedy czuję się jak czyjaś własność. Jak pluszowy miś, którego gniecenie sprawia komuś frajdę. Nie lubię tej czynności i pozbawia mnie ona poczucia swobody nie dając żadnej przyjemności więc przypuszczam, że im dalej w las, tym może być tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam, że im dalej w las, tym może być tylko gorzej.

 

O to, to, właśnie :105:

 

-- 07 sie 2014, 20:43 --

 

Mam 24 lata, zależy czy ktoś postrzega wiek 24 lata jako dorosły czy niedorosły.

Tożeś młodszy ode mnie, trochę, ale ... dobrze że się jeszcze tacy ludzie zdarzają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zakładzie psychiatrycznym chorzy dostają bolesne zastrzyki zamulacze,są zamykani w izolatkach i zapinani w pasy,bici przez pielęgniarzy i salowych a chore bywają gwałcone przez sanitariuszy a nawet przez samych lekarzy po czym szybko personel każe im sie podmyć pod grozbą podmycia przez swoich kolegów na siłę?

człowieku, skąd Ty bierzesz takie teorie? :shock:

za dużo książek i filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Doberman, podniosłeś mnie na duchu :D

Ale powiedz tak szczerze, brakuje Ci tego, jako osobie, która już pewne doświadczenie w tej dziedzinie ma ?

 

tosia_j, no Carlosa chyba liczymy, ale niech on się jeszcze dla pewności sam wypowie ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Doberman, podnosłeś mnie na duchu :D

Ale powiedz tak szczerze, brakuje Ci tako, jako osobie, która już pewne doświadczenie w tej dziedzinie ma ?

Tak brakuje. Aczkolwiek nie wiem czy po jednym razie można powiedzieć że mam doświadczenie w tych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×