Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakiej muzyki słuchacie?


greg666

Rekomendowane odpowiedzi

ja kiedys z wiekszoscia mialam dobrze albo i nawet swietne a od niedawna z kazdym mam slabo he he moze gust mi sie poprawil hm hm HM

elo, nigdy nie lubiłam WT, instrumentalnie nie wyróżniają się, cała moc w ciśnięcie kobiety w wysokie rejestry.

no wlasnie ja tez nie dlatego nie wiem co to gowno robi w mojej bibliotece

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja kompatybilność z Rumble47 jest Bardzo wysoka.

 

Oboje słuchaliście Rafał Brzozowski, Reamonn oraz Linkin Park.

Jeśli po tym stwierdza kompatybilność to zaczynam się bać o ten skrypt. Te zespoły są nawet nie w top 100 tego co słucham :) (ale wszystkich słuchałem dość intensywnie w ostatnich 3-4 miesiącach, może dlatego? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z wieloma osobami dobrą kompatybilność, bo słucham popu i metalu. :pirate:

Ja słucham dużo alt rocka i metalu a nie mam. W ogóle słucham dużo znanych zespołów ale co z tego jak moich 2 ulubionych mało kto zna: project pitchfork i infected mushroom.

 

Nie wiem czemu psioczycie na WT, dobry zespół.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rock, metal, poezja śpiewana, dobry pop,najczesciej, czasem trafi sie cos innego ,ale rzadziej, lubię też muzykę poważną i współczesną, lubię głośno słuchac , nakreca mnie muzyka, skacze przy niej i lubie cos robic w domu przy muzie na ful, sasiadów to wkurza,ale ja im mowie ,ze tez mieszkam tutaj , mam upodobania i mam prawo tez do życia ,które mi sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Zbyt dużo, aby wymieniać. Nie patrzę na gatunek. Po prostu jak mi się coś spodoba to słucham, tyle. Jedynie bawiłem się w subkulturze metalowej przez jakiś czas, ale to krótko dość. Nawet posiadając długie włosy to nie byłem zapatrzony tylko na ciężkie klimaty właśnie, a byłem otwarty na nowości.

http://www.last.fm/pl/user/Ukradliminazwe Proszę, jakby ktoś chciał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucid Dream, też lubię Ninja Tune, a Bonobo i jego utwór "Kiara" przekonali mnie do muzyki elektronicznej. Słucham wielu gatunków, electro, jazz, old school i instrumental hip hop, trochę metalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonobo jest spoko. Ja obecnie słucham The Legendary Pink Dots i paru rzeczy z elektroniki, m.in. Autechre. (nowy album!) Tak na co dzień lubię słuchać głównie muzyki elektronicznej, gitarowej.. Polecam internetowe radio soma.fm, jest tam naprawdę wiele fajnych stacji.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka która łatwo wchodzi podczas grania, czyli coś tego pokroju:

Also, całe OST z gier (top Final Fantasy i Undertale), filmów (także anime, bo anime to też film, i nie będę się o to z nikim kócił :comone:), a także wszystkie Vocaloidy i Utaoidy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock, metal, elektronika. Ogólnie wszystko, co powstało przed 2000r. Ostatnio słucham polskiego black metalu: Furia, Mgła itp.

Ale przez nerwicę i stany depresyjne nie mam ochoty na częste słuchanie muzyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×